PDA

View Full Version : Наркотици и лекарства??



PamelaIvanova
10-07-2011, 17:52
Предрусах с амфетамин, възможно ли е да ме боли гърло от това? Адски червено е и едвам преглъщам. Днес пак шмърках с надеждата да ми мине и наистина болката спря, но съвсем за кратко, после се усили.. та, другите ми въпроси са да взимам ли някакви хапчета, или ще си мине от само себе си и има ли лекарства които по никакъв начин не трябва да се взимат, докато още имаш дрога в организма и кои са те? Моля ви не ме съдете, благодаря ви предварително.

BuBzzz
10-07-2011, 18:02
Как може да се друсаш..тва е толкова вредно..най-добре се спри докато е време :) а за гърлото не знам не се друсам :shock:

Moerder
10-07-2011, 18:05
За да се изчистиш от дрогата и червеното се предрусай с морфин #-o

anii123l
10-07-2011, 18:07
Как може да си съсипваш живота така ?? Това е пълна простотия , престани да се друсаш и може гърлото да ти мине :? Кви са тия простотии , че ако шмръкнеш малко ще ти мине :-x :shock:

PamelaIvanova
10-07-2011, 18:10
е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..

Moerder
10-07-2011, 18:23
е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..


Уау! Вече наркотиците с упътвания ле вървят!!! :-o :-o

PamelaIvanova
10-07-2011, 18:27
е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..


Уау! Вече наркотиците с упътвания ле вървят!!! :-o :-o

не, говоря за нурофен например..

Moerder
10-07-2011, 18:29
е след тая случка няма да пипна повече.. просто адски ме боли а ме е страх да взема хапче, в листовката нищо не пише..


Уау! Вече наркотиците с упътвания ле вървят!!! :-o :-o

не, говоря за нурофен например..

Ааааа, ти с Нурофен се друсаш... мхм....добре.

PamelaIvanova
10-07-2011, 18:36
Не се изразих както трябва.. искам да пия някакво лекарство, за да ми мине болката в гърлото и по тялото, Нурофена винаги ми е помагал, но не знам дали няма да ми стане нещо, като смърках преди 5 часа..

PaLMaL
10-07-2011, 20:34
Ааааа, ти с Нурофен се друсаш... мхм....добре.

:lol: :lol:

PamelaIvanova
10-07-2011, 22:52
Сега видях, носа ми отвътре е адски червен.. моля ви, никой ли не знае дали може да е от амфетите и какво да правя

10-07-2011, 23:09
Кухи лейкииии! :grin:

superskank
10-08-2011, 22:04
Момиче, незабавно спри да приемаш амфетамини.
Всичко което го шмъркаш минава през гърлото ти и точно от там се получава болката.
Прочисти организма си с вода! Пий много вода. Няма друг начин.
Вредно е да пушиш, докато оздравява гърлото ти.
Можеш временно да взимаш ацетизал, ако поддържаш температура от наркотика. (не трябва да прекаляваш и с лекарството)

fibichkaa
10-09-2011, 01:36
Живота си е нейн , ако иска да мре - да мре :)

kyon
10-09-2011, 05:12
Пий 2-3 кофички кисело мляко да се изчистиш и отивай на лекар.

badsector
10-10-2011, 18:30
Момиче, незабавно спри да приемаш амфетамини.
Всичко което го шмъркаш минава през гърлото ти и точно от там се получава болката.
Прочисти организма си с вода! Пий много вода. Няма друг начин.
Вредно е да пушиш, докато оздравява гърлото ти.
Можеш временно да взимаш ацетизал, ако поддържаш температура от наркотика. (не трябва да прекаляваш и с лекарството)
Отиди и на лекар, ще ти даде рецепта за нек'ви хапчета за гърло. И амфетите са абсолютен боклук, особено това, което ви предлагат по улиците в БГ. Нищо чудно да има нещо, което да те разранява. Обсъди с ваш'те как можете да си гледате една саксийка с тревичка. Просто най-добрият възможен вариант.