PDA

View Full Version : Помощ относно приятели те ми :(



lydch0
10-07-2011, 16:54
Здравей те пиша тук с надеждата за помощ . Проблема ми е следния нямам никаква идея как да завържа тема с приятели те ми. Те си говорят помежду си. Аз мълча като пукал . Не знам не мога и смятам че заради това ме игнорират. Не ме канът на кафета никъде като ги попитам хайде да излезнем и почват да увъртат и да ми се правят не искам вече писна ми . А те си излизат помежду си на кафета нагоре надолу. Не само с приятели те ми с който излизам а и с момичетата и въобще със всички .Как да постъпя как да започнат да ме канят и да поне от малко да ме харесват моля ви помогнете ми на 17 г съм искам да да имам приятели моля ви за помощ.Не искам да съм сам . Как да стана по отракан и по разговорлив . Благодаря ви :)

mirrchho
10-07-2011, 17:03
Може би трябва да помислиш за общи теми с тях ако вие не умеете да се забавлявате заедно за това не те викат с тях на кафета, купони и т.н. Трябва да се опиташ да разбереш техните виждания за нещата , а може и да са твърде повърхностни и да не викат с тях понеже не си някой въздухар и женкар , момичета може да те игнорират понеже не те мислят за интересен ,като момиче аз мога да ти кажа че ако се интересуваш само от футбол или компютърни игри може да отегчиш много сериозно някоя . Опитай да смениш кръга от хора и ще разбереш ако се познавате от твърде много време и сте били непрекъснато заедно е нормално да не те викат с тях . Запознай се с нов тип хора смени облеклото започни да се интересуваш от нещата, които се интересуват всички покрай теб според мен това е начина : )

pofek
10-07-2011, 17:07
mirrchho е правa...запознай се с други,излизай с тях,стани малко по приказлив,ако не си...намирай общи теми,кани ги ти на кафета и така..

mirrchho
10-07-2011, 17:11
mirrchho е прав...запознай се с други,излизай с тях,стани малко по приказлив,ако не си...намирай общи теми,кани ги ти на кафета и така..

Извинявай но само да те уведомя че съм момиче но мерси все пак ;Д : )

Moerder
10-07-2011, 17:37
Ами явно няма и какво да им кажеш... не си на тяхното ниво... и аз мразя "неми". Сърди се, ама същия ефект ще имам ако си говоря на стената. Трябва да имаш общи теми, но е хубаво да си направиш нови фр, щото тези вече са негатвни към теб.

/Сигурно си екстравагантен, грозен, зубър, скучен, странен/

Seattle
10-07-2011, 19:21
Ако проблемът е само в това че не можеш да намериш тема за разговор това се оправя. Ако говорят за футбол, коли, или компютри, като цяло каквото и да е, седни и си ползвай интернета да се запознаеш и ти с дадената тема/теми. Цялата работа е да имаш собствено мнение. Съмнявам се да неможеш никаде да се включиш освен ако не говорят за атомна физика 8-)
Има и друго... Хората дискриминират поради характер и външен вид, а там вече става доста по сложно.

Camaro
10-07-2011, 19:25
не се затваряй в себе си , бъди по-отракан .