PDA

View Full Version : Само аз ли си мисля така ?! :X



nope342
10-07-2011, 17:02
Здравейте.. Сигурно вече има такива теми, за което се извинявам..
От доста време се чудех едно нещо... Аз ли нещо не съм в час, другите ли....

Нормално ли е според вас на 14-15 години да се прави секс. Аз лично смятам, че им е супер рано, че са малки и т.н. Но много от моите приятели, познати говорят за това, някои вече са го и правили (предполагам повечето)....
Казват : "Еми да то за 8-9 клас си е нормално". Моята реакция е такава :shock: . Наистина ли е нормално на тези години вече да водят полов живот ? Може би аз бъркам като си мисля, че е МНООООГО рано ? Вече дори не съм сигурна кое е правилно и кое не.. Но пък всеки си решава какво да прави. Просто исках да видя различни мнения по този въпрос..

monini4ka
10-07-2011, 17:06
Кой когато се чувста готов.. Щом така са си решили..
Макар, че на тази възраст аз не мога да си представя някой да се чувста готов за това (е, може и да има някои де, но това си е мое мнение!). Така че, да, според мен е прекалено рано на 14-15 да почваш да водиш полов живот.

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 17:18
Бях малка и гледах такива филми-знаете-забранени 8) -все си мислех, че има мнооооого време докато ми стане позволено да правя такива "неща", че чак като стана на 18 ще се чукам, ще пуша, ще нося токове (т'ва с токовете не го осъществих), ще се гримирам (същото) и ще гледам такива филми (ама на) и винаги съм била малкото примерно детенце на мама и тати (нищо, че говорех перверзнотии), но врмената се менят и щем, не щем, или пропушваме на 13, или тайфата от посредственици и зарязва, защото си няма друга причина да го направи...Но естествено това няма да се случи, ако сме с акъла си :)

Afterbirth
10-07-2011, 18:34
Вече стана модерно да се оплакваш от 'деградиралата младеж, дето пуши, пие и се ч*ка на по 13'.На мен лично ми е писнало от 'морални' и 'интелигентни' младежи.Кат' си решил да се пазиш, дръж си гащите вдигнати.СВОИТЕ.И се научи да гледаш малко по - надълбоко и не толкова отчаяно, защото аз познавам хора свястни и умни, започнали полов живот в седми клас.Ако си вадя изводи за някой по това кога си е направил сефтето, то ще взема предвид подбудите му и конкретните обстоятелства.И няма да определя цяло поколение по него.

Fiction7577
10-07-2011, 18:56
То зависи от човека. В класа ми знам за 2 от момичетата, че не са девствени, едната е курва, другата не е. И двете в седми клас са го направили.
Едната си мисли, че над нея е само небето (демек егото и не се побира в цяла България), другата е обикновена тинейджърка на 16, малко срамежлива, скромна и разбрана.

Прави си изводите. И честно, спрете с тия морални неща... не само в България е така. Масово възрастта при която се губи девствеността се понижава. И все пак е въпрос на избор, ти като не искаш да правиш секс, недей. :)

dream1707
10-07-2011, 19:07
Това си зависи от човека ...
Може да си на 15... да имаш сериозна връзка, да се обичате, да се чувстваш готов/а ... да имаш добро сексуално образование ... в такива случаи си е напълно нормално..
Може и да си на 18 ... но да се метнеш на първия/та срещнат/а в леглото ... без да знаеш как стават бебетата ... това да не би да е по-добре :)

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 19:24
Дам, като гледам, само ти мислиш така :)

xoxi
10-07-2011, 19:47
Достатъчно е човек да е образован на тази тема.
Няма такива глупости като рано, късно, нормално, ненормално..
Ненормално и глупаво е да се ровиш на друг в живота и да коментираш какви са неговите постъпки.

IWannaBeSedated
10-07-2011, 19:52
И пак някой започна да поставя хората под един знаменател :?

Colouring
10-07-2011, 20:01
То не зависи от това колко е голям самият човек,а от това колко е зрял.Повечето такива малки момиченца се мислят за много големи и важни,но всъщност са адски незрели и не осъзнават,че не са готови за това..Освен това са и много жалки причините,поради които го правят, и е много рядко една от тях сексът да е акт на любов.

FuCKkK13
10-07-2011, 20:06
Това си зависи от човека ...
Може да си на 15... да имаш сериозна връзка, да се обичате, да се чувстваш готов/а ... да имаш добро сексуално образование ... в такива случаи си е напълно нормално..
Може и да си на 18 ... но да се метнеш на първия/та срещнат/а в леглото ... без да знаеш как стават бебетата ... това да не би да е по-добре :) +1 с Fiction7577 също съм съгласна.. темата от тия две мнения се изчерпва ;) .. :)

nope342
10-07-2011, 20:49
Вече стана модерно да се оплакваш от 'деградиралата младеж, дето пуши, пие и се ч*ка на по 13'.На мен лично ми е писнало от 'морални' и 'интелигентни' младежи.Кат' си решил да се пазиш, дръж си гащите вдигнати.СВОИТЕ.И се научи да гледаш малко по - надълбоко и не толкова отчаяно, защото аз познавам хора свястни и умни, започнали полов живот в седми клас.Ако си вадя изводи за някой по това кога си е направил сефтето, то ще взема предвид подбудите му и конкретните обстоятелства.И няма да определя цяло поколение по него.


Мда и къде писах "деградирала младеж" ? Пиене пушене ? За всичко се хващате ей.. Човек да не направи тема да поиска мнения... Къде написах за поколения.. Тея украски другаде ги слагай :)

Lucho
10-07-2011, 21:20
К'во те бърка и ти да разправяш? Ето ти един виц в духа на темата:

Мъж в напреднала възраст отишъл на лекар за профилактични изследвания. Всичко се оказало наред, заприказвали се с доктора и от дума на дума станало въпрос за редовното водене на полов живот.
- Абе докторе - казал мъжът - онзи ден си говоря със съседът ми, той е няколко години по-възрастен от мен и ми разправя, че още може това-онова с младичките, а пък аз отдавна съм залязъл ?!
- Какво ти пречи и да разправяш? - казал лекарят.

Тази история е същата.


Вече стана модерно да се оплакваш от 'деградиралата младеж, дето пуши, пие и се ч*ка на по 13'.На мен лично ми е писнало от 'морални' и 'интелигентни' младежи.Кат' си решил да се пазиш, дръж си гащите вдигнати.СВОИТЕ.И се научи да гледаш малко по - надълбоко и не толкова отчаяно, защото аз познавам хора свястни и умни, започнали полов живот в седми клас.Ако си вадя изводи за някой по това кога си е направил сефтето, то ще взема предвид подбудите му и конкретните обстоятелства.И няма да определя цяло поколение по него.

Стана модерно да се оплакваш, защото попринцип в България е модерно да се оплакваш от липсата на закони и морал, но също така е модерно и никой да не ти обръща внимание. Правете каквото си поискате, за това сме демократична държава, никой не ви спира, но после става така, че същите тези "отворковци" ще търчат в здравния раздел да питат дали приятелката им ще забременее, защото са правили секс, но не са стигнали до отделяне на полови клетки (в 90% от случаите, поне според разделите на този форум).

Biskfitka
10-07-2011, 23:32
Всеки с мнението си.За мен на 15 е нормално,на толкова съм го правила,чувствах се готова и не съжалявам ;)

Afterbirth
10-08-2011, 07:58
Вече стана модерно да се оплакваш от 'деградиралата младеж, дето пуши, пие и се ч*ка на по 13'.На мен лично ми е писнало от 'морални' и 'интелигентни' младежи.Кат' си решил да се пазиш, дръж си гащите вдигнати.СВОИТЕ.И се научи да гледаш малко по - надълбоко и не толкова отчаяно, защото аз познавам хора свястни и умни, започнали полов живот в седми клас.Ако си вадя изводи за някой по това кога си е направил сефтето, то ще взема предвид подбудите му и конкретните обстоятелства.И няма да определя цяло поколение по него.


Мда и къде писах "деградирала младеж" ? Пиене пушене ? За всичко се хващате ей.. Човек да не направи тема да поиска мнения... Къде написах за поколения.. Тея украски другаде ги слагай :)

Пак беше в критикарския тон идеята ти.Пиенето и пушенето ги споменах, защото попринцип също влизат в списъка.В общия случай.

Ако Ганка е решила, че за нея е нормално на 15 години да го направи с Петранчо, това е съвсем, ама съвсем тяхна работа, която не засяга и не вреди нито на Гошо, нито на Герганка, нито на който и да било друг.Следователно не би трябвало да предизвиква ужасени реакции и странични коментари.Какви мнения искаш?Ти решаваш за теб, аз решавам за мен, тя решава за нея.И всички са в час по техния часовник.



Стана модерно да се оплакваш, защото попринцип в България е модерно да се оплакваш от липсата на закони и морал, но също така е модерно и никой да не ти обръща внимание. Правете каквото си поискате, за това сме демократична държава, никой не ви спира, но после става така, че същите тези "отворковци" ще търчат в здравния раздел да питат дали приятелката им ще забременее, защото са правили секс, но не са стигнали до отделяне на полови клетки (в 90% от случаите, поне според разделите на този форум).

И глупаци има, не отричам.Имало ги и ще ги има.Обаче и те решават.И после обират пешкира.Ще търчат, да.Но кой ще го заболи от това?Тях.Информацията е налице, главата си е на раменете - и от там нататък всеки за себе си, и ако решението което взима няма последствия върху околните, то не би трябвало да предизвиква ахкания.Конкретно за губенето на девствеността.И единственото нещо, за което си струва да се недоволства, е ако заради неосведоменост момичето забременее и абортира.Но това е странична тема, пък и не са чак толкова голям процент хората, дето не знаят що е контрацепция.

boom29
10-08-2011, 12:22
Една моя бивша съученичка от 7 клас го прави? Който както си е преценил, такъв е живота.

IlovEmyPuffYToY
10-08-2011, 14:59
-За първи път в 3 група отворих тема за секс
-В 4 група едни от моята група се завираха под масите да се целуват ии там разни други :lol:
-Една двойка пък си избираше скришни места
-И аз се влюбех за 1 път в детската, но все пак бях по-срамежлива....
-До 2 клас една беше ссменила 30 гаджета
-Пак втори клас момчетата псуваха ама си псуваха яко, а по някой път момичетата правеха "стриптийз " в занималнята на момчетата...
-Аз всичко на тази тема знам от 2 клас май...
-В 4 клас някои пушели...
Разясних ли ти някои неща, за да те е страх да питаш вече :-D

IlovEmyPuffYToY
10-08-2011, 15:01
Егати перверзните глупости дето си говорехме тогава...То и сега де :D

cigarettekisses
10-08-2011, 15:01
Така са си преценили.Всеки е различен и всеки си решава сам за себе си.

h0usen3v3rdies
10-08-2011, 16:13
Кво ти пука?

SunT
10-08-2011, 20:03
Вече стана модерно да се оплакваш от 'деградиралата младеж, дето пуши, пие и се ч*ка на по 13'.На мен лично ми е писнало от 'морални' и 'интелигентни' младежи.Кат' си решил да се пазиш, дръж си гащите вдигнати.СВОИТЕ.И се научи да гледаш малко по - надълбоко и не толкова отчаяно, защото аз познавам хора свястни и умни, започнали полов живот в седми клас.Ако си вадя изводи за някой по това кога си е направил сефтето, то ще взема предвид подбудите му и конкретните обстоятелства.И няма да определя цяло поколение по него.
+1 особено последното
Всеки сам си го избира.И на мен ми пукаше, обаче вече не се впечатлявам.Спри и ти, не можеш да накарай никой да прави нещо, което не иска.

fenasf
10-09-2011, 08:39
Да

Famemonster
10-09-2011, 09:32
във форума се напълни с асоциални олигофрени без никакво самочувствие ,които в клас ги тормозят,щото са пълните мишоци,не се забавляват,никой не ги хаерсва,нямат си приятели,но въпреки това по-цял ден във форумите си вдигат самочувствието,като обвиняват хора,които просто живеят живота си,че са деградирали олигофрени и не знам си какво..


Я ми отговорете и още нещо,как така вие се определяте като 'различни' .. Ебахти,във всяка тема някой казва 'аз винаги съм се чувствал.а различна/различен ' :lol: :lol: :lol: :lol: .. Кво само се кефите и се хвалите,че сте различни?Просто сте идиоти,които не могат да завържат един разговор ..Всеки човек е различен,недейте се хвалете ,колко сте различни и не знам си какво и да си мислите,че като сте послушни и примерни ще станете много в живота.В момента нещата стават с връзки и трябва да имаш много приятели,а не да си имал 6 по математика в 6 клас,разбираш ли?Говорете ,че сте различни и готини,но ще ви видим след 10 години..Да,аз не пия,не пуша и т.н,но не обвинявам хората,които го правят,щом така са решили,сеш' ли се?Така че стига сте говорили глупости и сте се провъзгласявали за различни и единствени по рода си.

nope342
10-09-2011, 12:36
във форума се напълни с асоциални олигофрени без никакво самочувствие ,които в клас ги тормозят,щото са пълните мишоци,не се забавляват,никой не ги хаерсва,нямат си приятели,но въпреки това по-цял ден във форумите си вдигат самочувствието,като обвиняват хора,които просто живеят живота си,че са деградирали олигофрени и не знам си какво..


Я ми отговорете и още нещо,как така вие се определяте като 'различни' .. Ебахти,във всяка тема някой казва 'аз винаги съм се чувствал.а различна/различен ' :lol: :lol: :lol: :lol: .. Кво само се кефите и се хвалите,че сте различни?Просто сте идиоти,които не могат да завържат един разговор ..Всеки човек е различен,недейте се хвалете ,колко сте различни и не знам си какво и да си мислите,че като сте послушни и примерни ще станете много в живота.В момента нещата стават с връзки и трябва да имаш много приятели,а не да си имал 6 по математика в 6 клас,разбираш ли?Говорете ,че сте различни и готини,но ще ви видим след 10 години..Да,аз не пия,не пуша и т.н,но не обвинявам хората,които го правят,щом така са решили,сеш' ли се?Така че стига сте говорили глупости и сте се провъзгласявали за различни и единствени по рода си.


Само не разбрах до кого се отнася това ? Кой се определя като различен ?! :-o Кой е "асоциален олигофрен" ? Ти май първия ми пост не си прочел..През монитора много знаеш кой какъв е.. Смешен си.

XinZhao
10-10-2011, 17:44
във форума се напълни с асоциални олигофрени без никакво самочувствие ,които в клас ги тормозят,щото са пълните мишоци,не се забавляват,никой не ги хаерсва,нямат си приятели,но въпреки това по-цял ден във форумите си вдигат самочувствието,като обвиняват хора,които просто живеят живота си,че са деградирали олигофрени и не знам си какво..


Я ми отговорете и още нещо,как така вие се определяте като 'различни' .. Ебахти,във всяка тема някой казва 'аз винаги съм се чувствал.а различна/различен ' :lol: :lol: :lol: :lol: .. Кво само се кефите и се хвалите,че сте различни?Просто сте идиоти,които не могат да завържат един разговор ..Всеки човек е различен,недейте се хвалете ,колко сте различни и не знам си какво и да си мислите,че като сте послушни и примерни ще станете много в живота.В момента нещата стават с връзки и трябва да имаш много приятели,а не да си имал 6 по математика в 6 клас,разбираш ли?Говорете ,че сте различни и готини,но ще ви видим след 10 години..Да,аз не пия,не пуша и т.н,но не обвинявам хората,които го правят,щом така са решили,сеш' ли се?Така че стига сте говорили глупости и сте се провъзгласявали за различни и единствени по рода си. Not sure if troll...