PDA

View Full Version : Ще повтарям 9-ти клас...



sashyy
10-07-2011, 17:39
Сега днеска беше последната поправителна сесия по Психология и логика писах разни работи ама имам 2-ка... Четох, че имаше някакъв закон, че можело да се мине с една двойка, но в училището ми казват, че ще повтарям а не ми се иска.. :smt087 :smt102 Дали има някакви вратички.. :smt085

autista88
10-07-2011, 17:42
Да си учил.

Съжалявам, но това е. Дано поне да се те пуснали една година по-рано на даскало.

sashyy
10-07-2011, 17:45
1 година по-рано съм тръгнал, да но все пак не ми се ходи 13 години на училище и като мойте приятели завършат, аз ще съм в училище, знам че имаше такъв закон, че може да минеш с една двойка ако общия успех ти е най-малко четири.

autista88
10-07-2011, 17:48
Няма такъв закон, тъй че си налягай парцалите да учиш.

reperw
10-07-2011, 18:06
мислил ли си да следваш в чуждина ? Англия ,Америка ?? там ще се вземат много е добро образуванието ! :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 18:43
Ако си умствено изоставащ(ретард), да повтаряш е нещо напълно нормално.

Camaro
10-07-2011, 19:18
Брат да не те бърка .Един мой приятел е на 20 години и още 8 клас не може да мине ;) ПОвторил си един път голяма работа догодина ще минеш спок ;)

zlatit0o
10-07-2011, 20:40
Брат да не те бърка .Един мой приятел е на 20 години и още 8 клас не може да мине ;) ПОвторил си един път голяма работа догодина ще минеш спок ;)
Сериозно? :shock:
Ходи ли изобщо на училище?!

Не знам какво е чувството, не искам и да узная. Навярно е много кофти, но като не си мислил на време :-|

thegreenzombie
10-07-2011, 20:48
едно момиче, което беше в класа, също повтаря.... само че 8ми клас и я скъсаха по математика...3 пъти :D мдамм... сигурно е доста кофти, амм да си учил 8-)

sashyy
10-08-2011, 05:12
Мерси, за отговорите на повечето.. И да попитам ония 2-мата по горе селяци, нещо ви е много забавно? Ограничени лапета радвайте се, че компа ви спасява 12 годишни пикльовци...

SmilezZz
10-08-2011, 07:10
Моля ? Какъв закон , какви пет лева ? Останал си на изпит по Психология и логика ? (Добре , бе , да беше математика , история ще те разбера , ама точно този предмет ли ти беше спънка ? ) . Та , както и да е. Няма какво да правиш , освен да си седнеш на гъза и да учиш. Вярно , че не е много яко , но да си мислил навреме.

FuCKkK13
10-08-2011, 07:51
Моля ? Какъв закон , какви пет лева ? Останал си на изпит по Психология и логика ? (Добре , бе , да беше математика , история ще те разбера , ама точно този предмет ли ти беше спънка ? ) . Та , както и да е. Няма какво да правиш , освен да си седнеш на гъза и да учиш. Вярно , че не е много яко , но да си мислил навреме. абе не мисля, че историята е по-гадна от логиката ;] .. ами.. оставаш..

sashyy
10-08-2011, 08:07
Разберете ме така, оставиха ме заради отсъствия не заради оценки в училищата в София нещата седят по следния начин: Ходиш на даскало спиш, пиеш, ядеш, не си купуваш учебници и т.н. и те пускат само ДА ДОЙДЕШ! Аз като не ходих ... Така, че не е заради знания а просто неходех, щото не ми се ходеше в пропаднала дупка, колко пъти се опитах да се махна не стана ама тва е друг въпрос ... Айде, дано сте ме разбрали..

SmilezZz
10-08-2011, 08:16
Разберете ме така, оставиха ме заради отсъствия не заради оценки в училищата в София нещата седят по следния начин: Ходиш на даскало спиш, пиеш, ядеш, не си купуваш учебници и т.н. и те пускат само ДА ДОЙДЕШ! Аз като не ходих ... Така, че не е заради знания а просто неходех, щото не ми се ходеше в пропаднала дупка, колко пъти се опитах да се махна не стана ама тва е друг въпрос ... Айде, дано сте ме разбрали.. Вината си е твоя. Ти какво очакваше ? Да не ходиш на училище и да минеш в 10 клас ? Е , няма такива номера.

zlatit0o
10-08-2011, 08:35
Да си ходил, бе!

Famemonster
10-08-2011, 09:15
Разберете ме така, оставиха ме заради отсъствия не заради оценки в училищата в София нещата седят по следния начин: Ходиш на даскало спиш, пиеш, ядеш, не си купуваш учебници и т.н. и те пускат само ДА ДОЙДЕШ! Аз като не ходих ... Така, че не е заради знания а просто неходех, щото не ми се ходеше в пропаднала дупка, колко пъти се опитах да се махна не стана ама тва е друг въпрос ... Айде, дано сте ме разбрали.. Вината си е твоя. Ти какво очакваше ? Да не ходиш на училище и да минеш в 10 клас ? Е , няма такива номера.

Famemonster
10-08-2011, 09:15
Разберете ме така, оставиха ме заради отсъствия не заради оценки в училищата в София нещата седят по следния начин: Ходиш на даскало спиш, пиеш, ядеш, не си купуваш учебници и т.н. и те пускат само ДА ДОЙДЕШ! Аз като не ходих ... Така, че не е заради знания а просто неходех, щото не ми се ходеше в пропаднала дупка, колко пъти се опитах да се махна не стана ама тва е друг въпрос ... Айде, дано сте ме разбрали.. Вината си е твоя. Ти какво очакваше ? Да не ходиш на училище и да минеш в 10 клас ? Е , няма такива номера.


ти си най-тъпата офца в тоя форум и така бих те нахранил ако имах време в момента ,че просто..

sashyy
10-08-2011, 10:20
Тъпа овца е, ама се хранете на лично не тука :razz: Ако смятате да поствате "да си ходил и т.н." по-добре не поствайте...

autista88
10-08-2011, 10:38
Добре, разбирам те, но такъв закон НЯМА.

Anichkaxxwee
10-08-2011, 10:58
Да си ходил, бе!

thegreenzombie
10-08-2011, 11:02
мдаа... живота е шитав понякога :D

sashyy
10-08-2011, 11:09
Голяма педеращина ако питаш мене .. :/ Особено ако си в 23-то соу ...

Miichelle
10-08-2011, 11:22
Ми да си ходил, бе мойто момче. Сега понеже си бил много отворен да не ходиш ще си повтаряш и т'ва е...

boom29
10-08-2011, 12:19
Кофти работа... :(

sunman
10-08-2011, 13:19
FAIL!

reperw
10-08-2011, 19:48
EPIC
FAIL!

Moerder
10-08-2011, 20:02
Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!

sashyy
10-08-2011, 20:06
Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!


Да си ходил, бе!

Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!
Да ти еба путката смотана!

Май, че забравих да ти кажа, да ти еба путката смотана! Моля да ме извините, ама тва лайнарче си го проси :oops:

BlackSugar
10-08-2011, 20:23
Повторението е майка на знанието :D

thegreenzombie
10-08-2011, 20:30
Моля да ме извините, ама тва лайнарче си го проси :oops:


пич, не се коси 8-) навсякаде ги има такива...... а доколкото за проблема ти, няма какво да се направи, освен да се примириш ;/ скапана ситуация :(

LeprikonA
10-09-2011, 08:15
Моля ? Какъв закон , какви пет лева ? Останал си на изпит по Психология и логика ? (Добре , бе , да беше математика , история ще те разбера , ама точно този предмет ли ти беше спънка ? ) . Та , както и да е. Няма какво да правиш , освен да си седнеш на гъза и да учиш. Вярно , че не е много яко , но да си мислил навреме. абе не мисля, че историята е по-гадна от логиката ;]

това каза и SmilezZz ама кой ли чете и мисли... :-o

макар, че не съм съгласна, ако си седнеш на задника и си учиш не се стига до тук. незавсимо от предмета в училище. не е нито прекалено сложно, нито толкова "тормозещо".

sashyy
10-09-2011, 08:18
Явно трябва да се примиря... Аз съм си виновен разбрах го.. И все пак ще е много гадно, като дойде завършването на 12-ти клас, аз трябва да карам още 1 година ........... :( Обаче ми казаха, че можело през лятото да искарам някви тестове и ако ги мина директно минавам 1 клас по-горе.

fenasf
10-09-2011, 08:37
Не е свършил животът, споко...Ще вържеш други приятелства, не се коси :)

Moerder
10-09-2011, 13:31
http://edno23.com/getfile/pid:public_1386967/tp:image/27457d1244675809-ok-wheres-facepalm-emoticon-double-facepalm.jpg

Миличкият .... ане си ли си виновен? Кат се праиш на готин, ще си носиш и последствията :-x

danibebi
10-09-2011, 13:41
Пфф, я стига сте му повтаряли "да си минал" еми не е минал и готово. Или пишете нещо свестно или изобщо не пишете. Аман от идиотщини. ;)

drago0
10-09-2011, 14:16
Пич, не се нервирай с тея тъпанари тука !
90% са шибани зубарчета, които по цял ден пишат домашни и киснат тука, тфа им е живота на тях...

Nqkuf
10-09-2011, 18:27
Пич, не се нервирай с тея тъпанари тука !
90% са шибани зубарчета, които по цял ден пишат домашни и киснат тука, тфа им е живота на тях...

XinZhao
10-09-2011, 18:55
В училището ми казват, че ще повтарям а не ми се иска.. :smt087 :smt102 Дали има някакви вратички.. :smt085
И на мене ми се иска в интернет да не е пълно с тролове, ама не става. :x

zarzamora
10-09-2011, 19:30
Хораааааааааа, защо пак се нападате така?
Гадно е да - останал си.
Мен ако ме питаш се пробвай пак да се преместиш в друго училище - ще ти е по-добре.И вече сериозно - да не пропускаш часове.

marin4itu
10-10-2011, 07:32
Еми останал си, няма какво да направиш, вече поне ще ти е урок да си ходиш редовно. И в моето даскало беше така, спала съм на чина в някои часове, общо взето в някои дни само си губих времето, но ходих, защото при 7 неизвинени викаха родителите при директора, ако ще и 12ти клас да си. Ако имаш много извинени пък било съмнително. Една приятелка я оставиха на поправка, защото нещо не беше добре и беше в болница. Абе майната му, всяко зло за добро..

sashyy
10-10-2011, 07:44
Пич, не се нервирай с тея тъпанари тука !
90% са шибани зубарчета, които по цял ден пишат домашни и киснат тука, тфа им е живота на тях...

Да се радват, че ми говорят зад клавиатурата а не на живо...

А това с местенето 100 на 100 ще го направя! Между другото причината за повтаряне е свързана с това, защото от 2 години се питвам да се преместя и никоган е се получаваше.. И почнах много често да отсъствам щото просто не ми се ходи в тва незнам дали да го наричам училище ? Прилича на болница пълна с разни пропадняци и селяци дето идват с влака от Елин Пелин, Бусманци, Долни Богров .. В тва училище не отказват на никой, който е поискал е влязъл там... Правиме си квото искаме в часовете ядем си, пиеме не идваме с раници не си купуваме учебници, абе нищо... Обаче ми дойде акъла в главата и разбрах колко ми е зле положението.. Опитвам се да се преместя и никога не става било то заради приравнителни изпити или заради там някви други причини .. И почнах да не ходя масово на училище свърших годината с 150 неизвинени и 356 извинени останах на 5 поправки 4 от тях си минах и сега на тая по Психология и Логика не стана работата... А беше последна сесия, октомврийска.. И сега ще си търся училище и ще се преместя най-сетне, макар и да повтарям тъкмо ще съм си с мой набори ...


едит: Точно, всяко зло за добро : )

NqkfaNikakva21
10-10-2011, 08:15
ама брат
щом си влезнал там би трябвало да си знаел какво е положението ..
и решението на проблема ти въобще не е било в неходенето ..
какво си си мислел, че като не ходиш ще се преместиш по-лесно ли? ами не. Ето повтаряш .. ако си имал акъл да предвидиш последствията сега въобще нямаше да се тюхкаш, че ще повтаряш ..
мислете малко, че после лошо ...

иначе се надявам да се преместиш и да си изкараш 300 пъти по-добре в новото даскало
и умната :)

sashyy
10-10-2011, 09:42
Това имах нужда да чуя мерси.

anonymous708973
10-10-2011, 14:18
Да се радват, че ми говорят зад клавиатурата а не на живо...


Щот кво? Пхах.


Пич, не се нервирай с тея тъпанари тука !
90% са шибани зубарчета, които по цял ден пишат домашни и киснат тука, тфа им е живота на тях...

Да, добре. Начи или имаш социален живот, или оставаш да повтаряш. ДЕВЕТИ клас :lol: В някво забутано даскало. В моята гимназия не оставят хора да повтарят, дето специално 9-ти клас е ужас с тия предмети на немски.

sashyy
10-10-2011, 15:13
Да се радват, че ми говорят зад клавиатурата а не на живо...


Щот кво? Пхах.


Пич, не се нервирай с тея тъпанари тука !
90% са шибани зубарчета, които по цял ден пишат домашни и киснат тука, тфа им е живота на тях...

Да, добре. Начи или имаш социален живот, или оставаш да повтаряш. ДЕВЕТИ клас :lol: В някво забутано даскало. В моята гимназия не оставят хора да повтарят, дето специално 9-ти клас е ужас с тия предмети на немски.

Абе ей пикло.. Еми да, няма да се очудя ако в училище се движиш като дух в буквален смисъл (никой да не те забелязва) По начина по който пишеш виждам, че спадаш в графа -смотаняци- Предполагам в живота винаги си мълчиш и си едно тихо същество без самоуверенсот и самочувствие? Но в интернет голяма работа? Такива като тебе са жалки просто не знам, защо им отделям внимание изобщо.. И тоя пич дето си цитирал/а е много прав и ти се дразниш заради това, защото знаеш че е истина...

anonymous708973
10-10-2011, 15:20
Аха, добре. :razz: :razz:
Не, сериозно, много искам да се включи човек, който ме познава.

Миличкият, поживял си си и повтаряш девети клас. Бедничкият. :-)

ndirector
10-10-2011, 15:23
Tи си едно дребно,малко,тъпо,нахално същество.Малкия пикльо ще обижда хората от форума,да им казва,че са зубари и че момичето по-горе спадало към графа смотаняци,само щото не е тъпа и проста,да не може да искара една елементарна 3ка?Ти тъп ли си?(да) .. Извинявай,ама ние к'во сме ти виновни ,че си тъп като мотика?

Момичето е постигнала много повече от тебе,макар и да не я познавам от друго,освен от постовете,така че не бъди толкова самоуверен,при условие,че ти си един малък нещастен чикиджия,който освен да бяга от час и да му пишат 2ки друго не става.Тя,дето е била 'смотана и не знам си какво ' ще стане нещо,а ти,дето си големия купонджия и центара на внимание,дето изобщо не си 'смотан' ,ще се седиш сега при маниците от долния клас,да ти се подиграват,че си тъпо парче ...

sashyy
10-10-2011, 16:10
:lol: :lol: Ето я поредната смотана пикла, осъзнаваш ли че единствената причина да ми напишеш този пост е, че се изнервяш защото е истина то ва което ти казвам? Е да курво истината боли ... Боли това, че и ти си същата като оная и за това я защитаваш.. Ама на живо няма как да се защитавате и се оставяте да ви мачкат.. И на думи и на живо те мачкам просто щото си тъпа като галош.. Седи си там на компютърчето отваряй се в интернет и си мишкувай в жалкия живот дето и и ти незнаеш за кво го живееш... Горката, знам истината боли. Не знам какво по жалко има от това да съм като теб? Смотанячка без личен живот дето очевидно я тормозят всеки ден в училище, грозна, тъпа и т.н. Е имаш живот на компютъра..

Extremescream
10-10-2011, 16:28
Авторе, не виждам какво се дървиш на хората, като ти кажат, че си зле.
Разбирам да те бяха оставяли на поправка, защото си отсъствал заради болести много време, семейна трагедия, местене или нещо такова. Но ти както го обясни излиза, че просто не си се вясвал от едната гъзария и затова ще повтаряш. Има една мъдра приказка 'Каквото си надробиш, такова ще си сърбаш.' . Да си ходил, никой не ти е виновен, че и да обиждаш. Я вземи ти се погледни, пък после обяснявай кой е смотаняк и тем подобни. :?

anonymous708973
10-10-2011, 16:30
Малкия, трябва ли да те наредя като за световно, за да разбереш, че на живо ще подвиеш опашка след 5 секунди? Или пък да те напсувам като каруцар?
Ама... все тая, де. Догодина ти пак ще си 9-ти клас, аз ще съм 12 и ще си планирам бъдещето. Инджой. Поне ще си най-умният в класа. Или пък не?

XinZhao
10-10-2011, 16:57
Extremescream, защо не заключи темата, а ги оставяш да се дракат? Разбрахме, че OPа е клавиатурен войн и честно, трябваше да дадете ключ още след втория пост, понеже от тогава нищо съществено не е казано. :?

Extremescream
10-10-2011, 17:01
Съгласна.
Ключ.