PDA

View Full Version : Витамини



zoreto
10-07-2011, 17:41
Извинявам се за темата ако има и друга/ такива,но потърсих и не намерих точно каквото ме интересува ,а то е
Искам да си купя витамини някакви ,но действително да имат ефект.Знам,че трябва да си ги набавям от пълно зърнести храни,плодове и зеленчуци, но искам и допълнително ,защото имам и проблеми със стомаха и не мога да изяждам по 2 или повече плода, че и да ги беля трябва.Храня се здравословно или поне се опитвам ,но искам да си подсиля малко повече организма ,че вече се разболях 2 пъти за 1 година ,а не боледувам по принцип.Та ако някой знае марка нещо ,ще помоля да ми пише ако трябва и на ЛС, надявам се не е нарушение от правилника ,защото това са само витамини

awerw
10-08-2011, 11:58
от там се почва :D ако искаш по-качествени в аптека, иначе аз си взимам от ЛИДЛ :-D

ThisIsMe
10-08-2011, 14:21
Каквито и витамини да си купиш ,те не трябва да заместват необходимата доза витамини,които приемаш от плодовете и зеленчуците.Ползвай ги ,като добавки,а не заместители!Мога да напиша някои,ако няма да наруша правилата на форума.Ще го направя след разрешението на модератор.

zoreto
10-08-2011, 15:23
Благодаря thisisme aз ги искам само като добавка

superskank
10-08-2011, 20:41
Аз също мога да ти препоръчам действащи витамини, но наистина незнам как е качеството им в България.
И нещо което трябва да знаеш - не прави по-голям прием от 2 месеца.
Вредно е за организма.
Ако все пак си решил/а - трябва да правиш пауза от 1 месец най-малко.

zoreto
10-09-2011, 07:23
Да ,знам ,че се почива,благодаря ти, ако трябва пиши на ЛС ,а за качеството все трябва да се намери и някакво нормално/добро качество тук :)

kalpazanka
10-09-2011, 08:45
Мулти Саностол.

Не е нужно разрешение от модератор, а да видите в изпълнителната агенция по лекарствата списъка на медикаментите, които се отпускат без рецепта. Ако и това ви е трудно, пишете в гугъл името на лекарството и разглеждате резултатите. Ако има надпис "Не може да бъде закупено онлайн"- значи е по лекарско предписание.

superskank
10-09-2011, 14:42
Лично аз съм доволен от Centrum Advance :)