PDA

View Full Version : първата среща



AirCrafter
10-07-2011, 18:29
Е въпросът ми е дали според вас трябва да се пробва да тръгнеш с момичето на 1вата среща или да изчакаш, ами ако тя се отдръпне когато тръгваш да я целуваш к' во праиш?

babity
10-07-2011, 18:31
Правило 1 гласи, че си длъжен поне 2-3-4 срещи да се преструваш, че те интересува нейната личност, преди да я награбиш или да я обарваш под масата. Правилата са си правила, браточка!

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 18:35
^ Глупости, няма такова правило! Ако на първата среща не я обараш поне малко, значи на следващите ще си те приема само като приятел.

dream1707
10-07-2011, 18:38
^ Глупости, няма такова правило! Ако на първата среща не я обараш поне малко, значи на следващите ще си те приема само като приятел.

Или ще отнесеш някой шамар и следваща среща няма и да има :D

За целувката може... ама на първа среща и да тръгнеш с нея... леко прибързано ми се струва о.О

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 18:41
Не да тръгнете, но поне да разбереш, че ти дава да пипаш, което е добър знак... Колкото повече се отплесваш от истинската цел, толкова по-слабо вероятно да ти върже. И докато се усетиш ще си се набутал да й бъдеш в графата "приятелчета".

sapphire5
10-07-2011, 19:06
^ Глупости, няма такова правило! Ако на първата среща не я обараш поне малко, значи на следващите ще си те приема само като приятел.

Или ще отнесеш някой шамар и следваща среща няма и да има :D

За целувката може... ама на първа среща и да тръгнеш с нея... леко прибързано ми се струва о.О

съгласна съм....малко ще е бързо... :-o

jghgh
10-07-2011, 19:13
Не да тръгнете, но поне да разбереш, че ти дава да пипаш, което е добър знак... Колкото повече се отплесваш от истинската цел, толкова по-слабо вероятно да ти върже. И докато се усетиш ще си се набутал да й бъдеш в графата "приятелчета".

Не може да се обобщава така.
Аз, например, харесвам умерената дистанцираност. Харесва ми сдържаното поведение, както и да се чудя дали излизаме просто така или момчето има нещо към мен.
Ако почне да ме бара на 1ва среща ще попадне в графа "идиоти" и не бих излизала повторно с него, освен като приятел сигурно, хаха. 8-)
Дори нежно да си поиска нещо повече, самото бързане може да ми унищожи тръпката, особено ако по време на срещите го "преценявам".
Мисля, че много рядко целувката на 1ва среща е намясто!
При мен е била само веднъж, когато бях наистина влюбена много в момчето.
Но ако са обикновени "зарибявки" и търси близост с мен на 1ва среща, това ще ми се стори доста прибързано.
Не знам.
Полека трябва да стават нещата. Поне при мен.

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 20:05
^ Еми ти може би не, но явно не си и от онези, за които има особена конкуренция, така че пичагите да мислят, че ще те изтърват, ако не направят веднага някаква крачка. 8-) Надявам се да НЕ се убиди.

kyon
10-08-2011, 04:00
Вие някакви графици ли си правите? Няма ли да питаш в колко часа да я целунеш?
Идва момента и я целуваш, какво толкова сложно има?

AirCrafter
10-08-2011, 08:47
Ем добре, а според вас дали трябва да я изпращам до тях когато свърши?

babity
10-08-2011, 15:03
Ем добре, а според вас дали трябва да я изпращам до тях когато свърши?

Задължително, дори и да ти казва, че не е нужно. Накрая просто и кажи, че си прекарал добре и евентуално, ако ситуацията позволява, почни с уговорки за среща номер 2. И се бАрни малко като за случая, не си позволявай да изглеждаш все едно просто си излязъл да се мотаеш с приятелчетата си.