PDA

View Full Version : Коя грешка не бихте повторили?



ledenakrasota
10-07-2011, 19:06
В любовта, общуването с хората, приятелите, работата?

:)

Hilary_
10-07-2011, 19:13
Не бих избързвала с решенията си, за да не съжалявам после!

xoxi
10-07-2011, 19:18
Не бих казвала неща, които не мисля.
Не бих правила неща, които не искам.
И не бих чакала (независимо кога, какво и колко).
Не бих избързвала да си правя заключения за даден човек, само защото го познавам от година-две примерно.

Seattle
10-07-2011, 19:46
Много общо си поставила въпроса, много са. То тука цял роман може се напише. Грешки много, но човек от тях се учи.
Грешка която не бих повторил е да се раздам тотално за даден човек. Колкото повече удисваш на някой толкова по безинтересен ставаш.

ledenakrasota
10-07-2011, 19:53
Много общо си поставила въпроса, много са. То тука цял роман може се напише. Грешки много, но човек от тях се учи.
Грешка която не бих повторил е да се раздам тотално за даден човек. Колкото повече удисваш на някой толкова по безинтересен ставаш.


Пиши, де! Темата е за провокация. Останалото от теб. :)

ivcheto0o
10-07-2011, 20:10
Не бих се доверявала толкова лесно.
Не бих оставяла външния вид да ме заблуждава.
Не бих загърбвала себе си заради другите.
Не бих оставяла страха (и липсата на вяра в самата мен)да ми пречи.

ledenakrasota
10-07-2011, 20:37
Старая се да не бързам и да не бъда приприяна.
Не позволявам да ме манипулират.
Отстоявам своята позиция.
Имам мнение.
Знам коя съм!
Знам какво искам!
Харесвам се.
превърнах минусите си в свои плюсове.
Грешките и трудностите са моите верни уроци и приятели.
Посрещам трудностите с усмивка.
Давам опора и подкрепа на хората, които наистина заслужават.

XTREMEFREERIDE
10-07-2011, 21:14
Всяка грешка бих повторила. Без грешките си никога нямаше да знам толкова за хората, себе си и живота. Благодарение на всяка една секунда от живота ми в момента съм това, което съм, а аз си се харесвам такава, следователно, бих изживяла живота си точно така отново.

robles
10-07-2011, 23:26
Хм... не бих ходила подир нечии несериозен задник, който не знае кво иска, не бих се разкрила напълно пред някой, няма значение рода, познати, гаджета, секс партове, не бих пренебрегнала интуицията си, не бих правила нещо, което не искам....... сигурно има и още.

Grommash
10-08-2011, 00:43
Обикновено не си повтарям грешките, ест случват се и изключения.

Grommash
10-08-2011, 00:46
Обикновено не си повтарям грешките, ест случват се и изключения.

kyon
10-08-2011, 03:43
Да казвам тежки думи без да ги чувствам :?

PaffXdd
10-08-2011, 06:38
Много общо си поставила въпроса, много са. То тука цял роман може се напише. Грешки много, но човек от тях се учи.
Грешка която не бих повторил е да се раздам тотално за даден човек. Колкото повече удисваш на някой толкова по безинтересен ставаш.
+

LeprikonA
10-08-2011, 06:49
един път - грешка, втори път - простотия. на този принцип съм аз. грешката, която НИКОГА няма да повторя е да оставя пак да ме унижат, да преглътна и да ме мачкат след това.

BlindedAngel
10-08-2011, 13:21
Никога, ама никога да не давам втори шанс 8)

tanch3t093
10-08-2011, 13:50
Да не загърбвам приятелите си за нещо на света заради момче!
Да не се доверявам толкова лесно на хората.
След като веднъж е сложен край да не се връщам обратно назад.

babity
10-08-2011, 14:53
Всяка грешка бих повторила. Без грешките си никога нямаше да знам толкова за хората, себе си и живота. Благодарение на всяка една секунда от живота ми в момента съм това, което съм, а аз си се харесвам такава, следователно, бих изживяла живота си точно така отново.

horacio
10-08-2011, 15:58
Грешка която не бих повторил е да се раздам тотално за даден човек. Колкото повече удисваш на някой толкова по безинтересен ставаш. Именно. Аз все още не съм го правила това.... Страхувам се някак си...Както и да е.
Иначе грешки от моя страна имам много.... Старая се да се уча от това. Все пак може би грешките ни изграждат като хора най-вече. Всяко лошо за добро, както се казва. 8-)

dream1707
10-08-2011, 17:11
Аз съм на принципа, че в живота няма грешки ... Всяко нещо води до друго нещо ... всяка грешка може да доведе в последствие и до нещо хубаво ... Харесвам живота си в момента, щастлива съм, а това щастие нямаше да го има ако я нямаше и болката преди ... Нещата щяха да са различни просто :)