PDA

View Full Version : Моля за съвет



fotoaparata
10-07-2011, 19:42
И така .. не знам дали има смисъл да се представям, но ще го направя.
Момче на 18г, от София.
Въпроса е следния :D харесах си едно момиче, май и тя ме харесва, защото пуска някакви знаци. Работи в едно заведение. Нарочно ходим с приятели там. Стана вече към 5-6 пъти ходим и на влизане и излизане усмивки, ала бала, като идва към нашата маса пак погледи, усмивки ... И стана така, че аз я харесвам супер много, мисля че и тя ме харесва. Приятелите ми и те викат "тая те харесва .. "
Проблема е, че не я познавам, не познавам приятелите и т.н. Как да подходя, че тия номера "сметката и номерче ако може" ми се струват доста ... селски ... Как да я заговоря, че да й поискам номер и евентуално да се уговорим да излезем след това.

По принцип не съм от най-срамежливите, но не съм и от тези, дето се правят на циркаджии. До сега, когато съм харесвал някое момиче, все е имало някой познат, който да направи някаква връзка между нас .. я скайп, я ще излезем заедно и така ... ама тука проблема е доста по-специфичен и затова се обръщам към вас :)

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 19:56
Това й влиза в работата - да се усмихва на всички и то не само по задължение, но и с надежда за бакшиши.

Walle
10-07-2011, 20:03
като дойде за сметката
Извинявай, след работа остава ли ти време за нещо друго? - Не много често, като убита съм/ Какво например? -
- Предлагам да изпием няколко освежаващи сока в заведението наблизо по удобно за теб време. - Добре става/ Може/ Съгласна съм
- Чудесно, ще прибавиш ли телефона си към сметката/ Ще си запишеш ли номера си на GSM-a ми?
На другия ден й звънни и кажи, че ще минеш да я вземеш след работа


За препоръчване да не е четвъртък или петък, понеже ще и се е насъбрало много през седмицата и може да отхвърли поканата :)

fotoaparata
10-07-2011, 20:32
Това й влиза в работата - да се усмихва на всички и то не само по задължение, но и с надежда за бакшиши.
Повярвай ми, това не е само професионално отношение :) А и дори да е само професионално отношението й, нищо не пречи да пробвам, нали :)

Walle, мерси :) Има малък проблем обаче, за който забравих да спомена :D Ако започна да й говоря, каквото и да било, приятелите ми 100% ще избухнат да се смеят пред нея, и ще стане доста тъпо като цяло. Друг вариант е да отида сам, ама ... не знам ... нещо не ми харесва тази опция.

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 20:54
Е, нямаш ли поне 1 свестен приятел, който няма да ти се смее, което така или иначе не е кой знае каква жертва от страната на близък колкото и трудно да му бъде да подтиска смеха си. Все пак приятели в нужда се познават. А пък ти... И + това може да й оставиш бележка всеки път докато сте там без никой да разбере или просто да я питаш кога й свършва смяната, а от там насетне се съмнявам, че приятелите ти, каквито и кретени да са, ще ти пречат, ако естествено не решиш да ги вземеш и тогава с вас. :lol:

saskou
10-08-2011, 01:00
Иди сам, покажи и, че се интересуваш от нея. Направо ми писна от такива теми.

kyon
10-08-2011, 03:24
Като ти донесе сметката плащаш и. После на касовата бележка си напиши името и номера, тя ако иска ще ти се обади, може би.

Mi6inka
10-08-2011, 06:54
Иди сам, покажи и, че се интересуваш от нея. Направо ми писна от такива теми.

+

И на мен... голям "мъж" станал вече не знае как момиче да заговори. :?

SmilezZz
10-08-2011, 07:02
Струва ми се , че момичето просто си върши работата , но наистина опитай - нищо не губиш.

fotoaparata
10-08-2011, 08:20
Определено сега като си чета темата на другия ден ми се струва глупава .. все пак мерси за коментарите :)

btw един последен въпрос -
Удачно ли е да я питам дали си има приятел, когато я заговарям и ако каже ДА, дали да й предлагам да излизаме .. Мисля, че не е много добре да я питам дали си има приятел ама все пак....