PDA

View Full Version : В мен ли е грешката ?



caty041
10-07-2011, 20:53
Пиша тази тема , защото вече съм полудяла ..
И нека без обиди!
С приятеля ми съм от 10 месеца,но днес се разделихме , тъй като той разбра или по-точно му казаха ,че когато бях на морето съм имала нещо с един .. С въпросния беше една целувка нищо повече , за мен не е малко , но нямам никакви чувства към него [този от морерто] Приятеля ми ми наговори куп глупости от сорта ,че ме мрази ,че съм боклук ,че ме мислел за свястна , но аз не съм .. каза че никога повече няма да сме заедно . В момента не знам какво да мисля .. казах му да помисли и да реши дали иска да поговорим или да се видим и да ми се обади .. той каза ,че няма да ми прости и ,че няма да сме заедно .. и после отново му казах да помисли и да реши дали иска да поговорим или да се видим и да ми се обади .. сега не знам какво става .. дали ще ме потърси дали аз да го потърся след няколко дена . наистна искам да съм с него и съжалявам за това ,което направих .. Помогнете ..
P.S Съжалявам ако има правописни грешло

Lucho
10-07-2011, 20:57
Доста глупава постъпка от твоя страна.

Може да изчакате няколко дни (5-6) да се отървете от излишното напрежение и пак да опитате да се срещнете... един последен опит.

Все пак, хубаво е, че си признаваш...

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 20:58
А у кого да е? Ти си тази, която си е позволила да кръшне и сега е най-добре да си вземеш поука от всички убидни квалификации, които си получила, защото вярвай ми - приятелят ти е в пълното си право да ги използва за теб...

caty041
10-07-2011, 21:04
да сгреших и то много :)

Bozichko
10-07-2011, 21:52
А защо, да те питам аз? Защо ти беше тая целувка ? Нямаш чувства, а целуваш друг. Ок, секс, някак си да разбера, може приятеля ти да не те задоволява, но за мен целувката е страшно интимно нещо и абсолютно на 100% разбирам приятеля ти. Дано това ти е грешка, която цял живот няма да повториш!!! Моето лично мнение е, най-добре остави нещата така, ако той те потърси - простил ти е (евентуално), ако не те потърси - не те желае !!!

crowberry
10-07-2011, 22:37
А защо, да те питам аз? Защо ти беше тая целувка ? Нямаш чувства, а целуваш друг. Ок, секс, някак си да разбера, може приятеля ти да не те задоволява,

Тия логики винаги са ме изумявали... :lol:
Да, в теб е грешката .. Изчакай малко, потърси го, поговорете(ако той склони) и каквото сабя покаже. Ако те отхвърли, не се сърди.. засужаваш си го..

xwizkkhaLiffax
10-07-2011, 23:08
Ако ми беше гадже, и беше целунала друг щях да кажа че си ми изневерила ! :? Но 10 месеца, той сигурно те обича. :(

saskou
10-08-2011, 00:44
Горе главата. Всички правим грешки, и то всеки ден :D (или поне аз). Ако те обича достатъчно, ще му мине. Просто е ядосан, което е нормално.

kyon
10-08-2011, 03:47
^
Все пак няма той да ти дойде на крака..
След няколко дни отиди до тях да го потърсиш, не по телефона.

ivcheto0o
10-08-2011, 05:00
И аз на негово място щях да съм бясна и едва ли бих простила.
По-добре му дай няколко дни да се успокои,за да можете да проведете нормален разговор.

NarutoShippuuden
10-08-2011, 06:09
В мен ли е грешката ? -
да

Mi6inka
10-08-2011, 06:50
Сгрешила си. Наранила си го. Ако наистина искаш да си го върнеш и наистина съжаляваш за това, което си направила , направи така, че той да го разбере..Ние не знаме какво точно да направиш, защото не познаваме приятеля ти. Ти си го познаваш и би трябвало да знаеш как да подходиш. Но недей просто да чакаш нещо да се случи... ти трябва да си тази, която да оправи евентуално нещата.

LeprikonA
10-08-2011, 08:31
Не вярвам да му мине. И не мен не би ми минало.

dPa3HuTeJl
10-08-2011, 10:30
Бахти умрялата курва си заклевам се.И имаш нахалството да си мислиш,че грешката може би е в него? Wow.... 10 месеца сте заедно,той 100% те обича но явно ти него не.Я се постави на негово място,как ще се почувстваш ако ходиш с някой от почти година и го обичаш,и някой ти казва че той е "целунал" друга ? На мен изобщо не ми се вярва само да си се мляскала с тоя на морето ама както и да е ... да,грешката е в тебе и още как.Изобщо не го заслужаваш тва момче..боклук долен.

Violenza
10-08-2011, 11:06
Ако има и капчица самоуважение, не би те погледнал.

А ти с цялата си наглост се питаш дали грешката е в теб.. Изневерила си му, дори си го лъгала месеци след това и имаш някакви съмнения, че може той да е кривият. :-o

ledenakrasota
10-08-2011, 11:15
Целувката е нещо много интимно, когато имаш приятел. А да целуна някого ей,така лятно време просто няма да стане при условие, че моето момче не е до мен. :)

LoveChocolate
10-08-2011, 11:24
Да , в теб е грешката.

fenkaaa
10-08-2011, 14:13
От една страна е прав,защо си целунала това момче,като си нямала никакви чувства към него?! :?

FuckedUp
10-08-2011, 14:30
Ебаси наглата. :lol:

Nadislawaa
10-08-2011, 18:10
^ +1 :(

gabri3lla
10-08-2011, 18:31
Повечето тука много се филмирате. "Ако целуне друг/а няма да му простя" 8-)

ledenakrasota
10-08-2011, 18:56
Повечето тука много се филмирате. "Ако целуне друг/а няма да му простя" 8-)


Не става въпрос за прошката. :) Ако се обичат ще си простят, но да обичам някого и да целувам друг, дори и на майтап... :x

Някои момичета нямат такива задръжки и го правят. Някои от тях знаят какво правят, други-не. Последствията при едните са едни, при другите няма такива от половинките, защото се разбират и си вярват. Много общо го говорим, но така седят нещата горе-долу. :)