PDA

View Full Version : Да споделя и аз. 2



xwizkkhaLiffax
10-07-2011, 22:50
Здравейте. Преди около седмица ви споменах за едно момиче което харесвам.. И така, все като искам да се запозная с нея и незнам, срамувам се даже да и кажа едно " Здравей " ме е срам, и това че съм дебел направо ме разбива ! :) Като сме в клас, какво ли не правя за да ме забележи.. Първия ден като ни разпределиха по класовете и като я видях, случайно краката ми омекнаха , сещате се, влюбих се.. Да се чувстваш обичан и да обичаш са най прекрасните неща в живота, аз едва ли някога бих го чуствал.. Съжлеявам наистина, ноооо аз не искам да живея, в живот без смисъл не искам вече сиви нощи дни и нощи прекарани в тъга, и за к'во ? Зарди нея и за това че само за нея си мисля?

ПП . Дайте ми съвет, какво да правя, как да я впечетля знам ли аз

Sprincess
10-07-2011, 23:53
ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

saskou
10-08-2011, 00:39
Срамота :?

xwizkkhaLiffax
10-08-2011, 00:58
ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..

kyon
10-08-2011, 03:27
^
Кое момиче ще тръгне с простак, който вика още на госпожата "прасе"?
Я се стегни! На колко години си?

ivcheto0o
10-08-2011, 04:52
Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..

Спри да се опитваш да й привлечеш вниманието по този начин.По-добре прави точно обратното,показвай че не си като всички идиоти,които не знаят къде се намират.

Priceless
10-08-2011, 06:16
ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..

ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХА ох, не мога :lol:

4o4ina
10-08-2011, 09:25
ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..


Паднах от стола! :razz: :razz: :razz:
Не се учудвам,че не се е впечатлила,аз да бях даже бих се отвратила от подобно държание! :?

xwizkkhaLiffax
10-08-2011, 09:32
Да, да знам че е глупост ама :D

musS
10-08-2011, 09:37
за какво ще й привличаш вниманието , заговори я .. от едно даскало сте все пак , кво толква ти пречи .. да не ти пука :D :D

Pamaa
10-08-2011, 10:20
ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..
facepalm !! :lol: :lol:

HotLife
10-08-2011, 11:08
Изобщо не ги прави тея глупости, така не само няма да й спечелиш вниманието, но и в училище ще се провалиш.

Ако килограмите те притесняват, защо не направиш нещо по въпроса? Така определено ще станеш по-уверен.

xwizkkhaLiffax
10-08-2011, 11:28
Да, но какво?

HotLife
10-08-2011, 11:30
да спортуваш

xwizkkhaLiffax
10-08-2011, 11:37
Lol. Аз се занимавам с футбол от 2 години, сега съм 82 кг :o почти нищо не ям, нищо сладко и пак не мога да отслабна ! Lol :shock:

HotLife
10-08-2011, 11:43
а на колко години си?

justme1
10-08-2011, 19:00
Lol. Аз се занимавам с футбол от 2 години, сега съм 82 кг :o почти нищо не ям, нищо сладко и пак не мога да отслабна ! Lol :shock: колко си висок ?

IlovEmyPuffYToY
10-11-2011, 15:33
Здравейте. Преди около седмица ви споменах за едно момиче което харесвам.. И така, все като искам да се запозная с нея и незнам, срамувам се даже да и кажа едно " Здравей " ме е срам, и това че съм дебел направо ме разбива ! :) Като сме в клас, какво ли не правя за да ме забележи.. Първия ден като ни разпределиха по класовете и като я видях, случайно краката ми омекнаха , сещате се, влюбих се.. Да се чувстваш обичан и да обичаш са най прекрасните неща в живота, аз едва ли някога бих го чуствал.. Съжлеявам наистина, ноооо аз не искам да живея, в живот без смисъл не искам вече сиви нощи дни и нощи прекарани в тъга, и за к'во ? Зарди нея и за това че само за нея си мисля?

ПП . Дайте ми съвет, какво да правя, как да я впечетля знам ли аз Малко ми приличаш на мъжка п*** с това омекване, лиготии....ЗАГОВОРИ Я! :lol:

fenasf
10-12-2011, 18:50
Момче, първо - ТИ СИ ДЕБЕЛ ! Жените не харесват дебели. Второ, ти си на 14 - кое нормално момиче ще тръгне с 14-годишен?! На тая възраст момчетата не приличат на нищо!!!


Ще ти кажа, не си хаби психиката с тъпите шматки, а хвани здраво да спортуваш и завръзвай контакти. Бил съм на твоето място преди три години, лудо влюбен в една такава пачавра дето ходеше с по-големи и много съм страдал. Само дето се измъкнах от тая клопка и сега имам гадже, много по-красиво от тая същата.

Знам, че много ти се иска да имаш връзка, но по-добре послушай съвета ми, за да не си патиш. :)