PDA

View Full Version : Истинко ли е ?



mirrchho
10-08-2011, 01:01
Преди 8 месеца имах връзка с момче, всичко стана случайно с една детска целувка (която ми беше първата) . Не бяхме много време заедно , но той ми казваше , че ме обича и всичко беше перфектно , до момента в който не се появи една прекрасна к***а , която да започне да му говори . Прекарвахме твърде много време заедно и съответно той ми умръзна , започнах да прекарвам по малко време с него , излизах с приятели. Той много ревнуваше , съответно тази госпожица прекрасна реши , че ще съсипе всичко между мен и него и успя съответно . Първо всичко което тя каза беше лъжа , но той и имаше много голямо доверие имаха някаква роднинска връзка . Тази лъжа която тя каза донесе много големи последици , това момче ( с което ходех ) се сби с мой приятели който защитаваха мен . К*рвата беше казала , че съм била с един от тях стана голямо меле . После на моето момче брат му идваше да бие приятелите ми . Мина много време и аз много страдах за него и още страдам . Знам , че още ме обича . Всички който ме подкрепяха през цялото време ми казват , че неможе да го обичам след толкова време. Според вас моите чувства истински ли са ? Изкажете мнението си : )

kyon
10-08-2011, 03:21
Как да знаем истински ли са ти чувствата?
Сега като не е до теб, боли ли те? Липсва ли ти?
Отговори си сама и не се опитвай да само заблуждаваш поне себе си.

Mi6inka
10-08-2011, 06:57
:shock:


От къде да знаем ние спи ли ти се, гладна ли си, студено ли ти е, истински ли са ти чувствата????

Нали ти ги чувстваш... изчакай да минеш пубертета и тогава се замисляй за чувства.

SmilezZz
10-08-2011, 07:01
Аз само на едно място нищо не схванах. Казваш , че ти е омръзнал , съответно не би трябвало сега да страдаш ? Или оцени нещо , когато го загуби. Та , няма смисъл да тъжиш. Връзката ви не е била толкова силна и сериозна , щом той е повярвал в нея , а не в тебе. Вярно е , че боли , но трябва да продължиш напред.

LeprikonA
10-08-2011, 08:42
не.

FuCKkK13
10-08-2011, 08:54
:shock: от тъпи по-тъпи теми в тоя форум вече.. ми извинявай ние от къде да знаем ??? .. и според мен НЕ са истински чувствата ти.. ако бяха щеше да си сигурна,а не да питаш във форум ;)