PDA

View Full Version : Според вас



blackdiamondd98
10-08-2011, 07:03
Хора , харесвам едно момче , но много се срамувах да му го кажа , защото също така ме беше и страх да не би да не отвърне със същото .. но проблема не е това ! той беше разбрал отнякъде ,че го харесвам и бяха ми казали ,че е казал ,че не му пука .. и аз не знам какво да правя страшно ме е срам ,когато съм до него вече , а ми се налага да го виждам заедно сме на уроции .. той е хипер добро и скромно момче и не ми се струва като да не му пука защото все ме гледа и като усетя ,че ме гледа и го погледна веднага поглежда настрани .. винаги се срамува да ме заговори , но не знам какво да правя .. според вас ? :(

alzheimer
10-08-2011, 08:02
Според мен е най-добре да не бързаш. Иначе ако имаш възможност го заговори за нещо..Ако не му пука ще си проличи като почнете да комуникирате. Късмет.

LeprikonA
10-08-2011, 08:20
това, че от пенка знаеш какво е казала марийка, че иванчо разбрал от драганчо за петканчо нищо не значи. може така да е, но може и да не е.
най-добре започни просто да общуваш с момчето, нали сте на уроци заедно, заговорете се там нещо. че тогава си прави изводи. ако стане стане, ако не не.

Nadislawaa
10-08-2011, 08:30
^ +1

Понякога момчетата казват, че не им пука, че някой ги харесва а всъщност и те го харесват. :?

4o4ina
10-08-2011, 09:19
Понякога момчетата казват, че не им пука, че някой ги харесва а всъщност и те го харесват. :?
Почти винаги е така!

musS
10-08-2011, 09:24
Понякога момчетата казват, че не им пука, че някой ги харесва а всъщност и те го харесват. :?
Почти винаги е така!
+

Grommash
10-08-2011, 09:46
Не прави нищо. Топката вече е в неговите ръце и той знае го знае добре. Ако иска да направи нещо, ще го направи, не го провокирай.

Pamaa
10-08-2011, 10:34
Не прави нищо! Чак се чудя аз ли съм нещо сбъркана или какво?! Никога не бих тръгнала с някого, на когото нямам достатъчно доверие или не се познваме НАИСТИНА добре.. Преди да започна една връзка ми трябва супер много време да се доверя на човека и както каза ти да не ме е страх, че няма да ми отвърне със същото! Недей така от вратата за краката.. излизайте някъде ( не е задължително да сте само двамата, по-добре с компания, за да не ви е неудобно един от друг ), пишете си и гледай да си говорите повечко. Ти ако му допадаш като характер той и да не иска поне малко ще те хареса, а понякога това е достатъчно ;-) .

HotLife
10-08-2011, 11:00
Не прави нищо! Чак се чудя аз ли съм нещо сбъркана или какво?! Никога не бих тръгнала с някого, на когото нямам достатъчно доверие или не се познваме НАИСТИНА добре.. Преди да започна една връзка ми трябва супер много време да се доверя на човека и както каза ти да не ме е страх, че няма да ми отвърне със същото! Недей така от вратата за краката.. излизайте някъде ( не е задължително да сте само двамата, по-добре с компания, за да не ви е неудобно един от друг ), пишете си и гледай да си говорите повечко. Ти ако му допадаш като характер той и да не иска поне малко ще те хареса, а понякога това е достатъчно ;-) .
така ми се струва най-добре :)

BlindedAngel
10-08-2011, 13:19
Понякога момчетата казват, че не им пука, че някой ги харесва а всъщност и те го харесват. :?
Почти винаги е така!
Почти винаги е така при момчетата м/у 13-18 ~ 19 години.От там нататъка вече е съвсем друга история 8-)

LeprikonA
10-08-2011, 13:43
Понякога момчетата казват, че не им пука, че някой ги харесва а всъщност и те го харесват. :?
Почти винаги е така!
Почти винаги е така при момчетата м/у 13-18 ~ 19 години.От там нататъка вече е съвсем друга история 8-)

според теб щом пита по този начин на колко ще да е момчето,че и момичето

peace94
10-09-2011, 12:49
Не се спичай пред него, прави се, че все едно не знаеш какво е казал. Не се дръж awkward, просто нормално, както обикновено. Ако той има нещо към теб, ще си проличи, той е наясно, че имаш нещо към него. Не бъди завоевателна :D

balu4ka
10-09-2011, 13:03
Бъди себе си ,остави всичко ..то е в неговите ръце, вече.