PDA

View Full Version : Моля за съвет



Dharni
10-08-2011, 11:07
Здравейте...
2-ра година студент съм и на една от лекциите се запознах с една много красива мацка ...виждаме се честичко през седмицата и така с течение на разговорите откривам колко много общи неща имаме нали като интереси. Помоли ме ако мога да си сменя и някои часове от лекциите за да се виждаме по - често ...дори ми предложи и да участваме на един фестивал заедно.. постоянно търси вниманието ми.. таа до тук всичко ОК... и ми казва вчера , че си има гадже и живеят от година и нещо заедно ..забравих да кажа , че и е с 3 години по - голяма от мен. Незнам какво да правя сега , защото нещо почнах да хлътвам по нея , а пък тва гадже не ми влизаше в плановете... Повечето ми фр с които съм споделил ми казват да остава по течението и да гледам кво ще стане , а и да не се отказвам от нея...

Вие какво мислите.. ?

Violenza
10-08-2011, 11:18
Явно те възприема само като приятел. Или си търси нещо дискретно само за заигравка, без приятелят й да разбира.

Dharni
10-08-2011, 11:30
Може и за заигравката да е знам ли доколкото разбирам нейния често патувал служебно ..пък и нещо ми намеква , че не вървят много много нещата пък ще видим..

saskou
10-08-2011, 12:27
Ако си заслужава, бори се! Само ти можеш да го усетиш. Никога не слушай другите, слушай себе си. Приятелите ти може да те убеждават, че няма смисъл, докато в същото време, тя обмисля важна стъпка. Слушай себе си :razz:

Mi6inka
10-08-2011, 13:29
Наистина може да иска нещо. Но дали само за забавление или нещо повече само тя си знае. И аз бих казала , да се оставиш по течението, пък...каквото сабя покаже 8-) Ако можеш не си я слагай много на сърце, за да не ти е гадно после , ако евентуално не иска нищо сериозно или задълбочаващо.

musS
10-08-2011, 14:00
Наистина може да иска нещо. Но дали само за забавление или нещо повече само тя си знае. И аз бих казала , да се оставиш по течението, пък...каквото сабя покаже 8-) Ако можеш не си я слагай много на сърце, за да не ти е гадно после , ако евентуално не иска нищо сериозно или задълбочаващо.
:) :)

Dharni
10-08-2011, 20:07
Наистина може да иска нещо. Но дали само за забавление или нещо повече само тя си знае. И аз бих казала , да се оставиш по течението, пък...каквото сабя покаже 8-) Ако можеш не си я слагай много на сърце, за да не ти е гадно после , ако евентуално не иска нищо сериозно или задълбочаващо.

Така и ще направя леко ще си я зарибявам пък като виш избере мен пред оня :D ... а пък яки мадами в унито бол :)