PDA

View Full Version : Два въпроса за секса



Bambit0
10-08-2011, 11:50
Здравейте моля Ви за отговор. Не, че съм необразована по тази тема просто това не го бях чувала. На 15 ставам съвсем скоро. Имам си приятел, които е водил полов живот. И много се чудя, ако стане сериозна връзка дали да му пусна. Страшно съм объркана. Аз съм девствена, а той не е. Мисля, че съм малко и съм объркана. Нормално ли е на 15. Не искам да сгреша. Естествено, че ако стане нещо ше е с предпаззни мерки. Все пак може би мисля, че е глупаво да го държа без секс повече от 7 месеца. Въпреки, че ако ме обича ще чака. :( Другия въпрос ми е бях чела някъде, че ок момичето си е бъркало във вагината няколко пъти с пръст няма да го боли толкова. Тоест мастурбирала е. Звучи ми малко като глупост, но незнам. :D Така било, защото лека-полека се разширявала. Моля без обидни коментари.

silverRose
10-08-2011, 11:54
Ами глупост е това с пръстите... А ти изчакай, докато не станеш готова. Няма определена възраст, но щом не си сигурна не бързай.

Bambit0
10-08-2011, 11:58
Мерси. :-)

DragonLady
10-08-2011, 11:59
Ако почувстваш, че го обичаш и той е човека с който би го направила - давай. Ако не си сигурна в неговите или в свойте чувства, а искаш 1вият ти път да е с човек, с който се обичате, по добре недей. Ние не можем да ти кажем, дали си готова за секс или не, трябва сама да ги почувстваш. А колкото до това пръстите .... пълна глупост ....

xoxi
10-08-2011, 12:03
Има голяма разлика между пръст и пенис!
Ако те обича, ще те чака.. но не вечно. НО това НЕ означава, че трябва да го правиш преди да си готова. Ще си готова, когато спреш да се колебаеш и ясно осъзнаваш какво правиш, какви може да са последствията и т.н.
Няма точно определена възраст за първия път. Има 14 годишни, които са по-образовани от някои 20 годишни.

Вие сега какво, несериозно ли ходите, та чакаш да стане сериозно? :?

mmm_sweet
10-08-2011, 12:14
аз имах гадже 1 година,бях на 16 години,не съм правила секс с него и не съм умряла от това,че ти да се оплакваш от 7 месеца,както го чувстваш,но недей по задължение само защото той е на сухо :?

chochotwo
10-08-2011, 15:05
Направете го само ако се обичат, ь относно маструбацията потготвя момчето/ичето за половия акт. :-D :-D :-D

gugenceto2
10-08-2011, 15:37
Щом не си сигурна-не го прави.Първият път трябва да се помни.С добро или лошо........... :D :D :D

CrookedMirror
10-08-2011, 16:48
Ще си готова, когато спреш да се колебаеш и ясно осъзнаваш какво правиш, какви може да са последствията и т.н.
Няма точно определена възраст за първия път. Има 14 годишни, които са по-образовани от някои 20 годишни.

Нда.

dream1707
10-08-2011, 16:59
Секс се прави не на определена възраст, а когато се чувстваш готова :) ... Щом питаш по форуми дали да му пускаш явно не си напълно сигурна, за да го направиш ... Изчакай момента в който няма да ти е странно, че си на 15, а ще го искаш, защото ще знаеш, че е с правилния човек :) И няма да съжаляваш после ..

И на 15 не е толкова странно ... те на по 12 почват някой, ти за 15 се притесняваш ;д ...

10-08-2011, 18:45
Ох почва се... Мисля, че след 1вия отговор темата се изчерпа. Друг е въпроса, че е поредната такава.

kyon
10-08-2011, 18:52
7 месеца ли трябва да се чака?
Аз с моя приятел излизах за няма и 2 месеца и го направихме.
Всичко зависи от чувствата... Не питай по форумите, ти сама ще разбереш кога си готова.

Anonimen05
10-08-2011, 20:01
Темата може да се заклюи. Ще изчакам още малко. Мерси. Просто той така ме възбужда. :grin:

10-08-2011, 20:05
Темата може да се заклюи. Ще изчакам още малко. Мерси. Просто той така ме възбужда. :grin:
..Мхм

ZooB
10-08-2011, 20:12
Ох почва се... Мисля, че след 1вия отговор темата се изчерпа. Друг е въпроса, че е поредната такава.

напълно съгласен 8)

MojoJojo88
10-08-2011, 21:23
Има разлика между любов и търпение. Той може да те обича много, но ако го разиграваш прекалено дълго време, накрая просто може да му писне да чака и да си намери такава, дето ще му пусне. Това не го казвам, за да те насърчавам да си легнеш с него, а да не се разочароваш един ден.

Nikolayyy
10-08-2011, 21:30
споко,той 100% не чука други през тея 7 месеца суша хахахахахах

Bambit0
10-09-2011, 00:15
Ама ние не ходим от 7 месеца. :D

magita
10-09-2011, 14:25
чакай 1-во да стане сериозна връзка... после няма да имаш кво да мислиш щото ще станеш готова и няма да ти пука много :)

ANTIFASKINBYRDS
10-09-2011, 14:32
ами това за пръстите ако си побъркаш доста за да ти се спука ципата и ти изтече кръфта....предполагам няма да те боли толкова а и щом ти се прави секс прави си не слушай другите дето че си била малка и така нататък...ако си готова даваййййй

TheGuardian01
10-09-2011, 14:35
Има разлика между любов и търпение. Той може да те обича много, но ако го разиграваш прекалено дълго време, накрая просто може да му писне да чака и да си намери такава, дето ще му пусне. Това не го казвам, за да те насърчавам да си легнеш с него, а да не се разочароваш един ден.
Доста точно. Вие , че сте малки, малки сте. Ама 7 месеца... ЛОЛ ... аз от камък да бях , нямаше да го изтърпя. Във връзка се прави секс. Тоест- обвържеш ли се , трябва да си наясно, че ТРЯБВА да се прави секс. Иначе не е ник'ва връзка , а игра от детската градина :razz:

anonymous708973
10-09-2011, 14:55
Има разлика между любов и търпение. Той може да те обича много, но ако го разиграваш прекалено дълго време, накрая просто може да му писне да чака и да си намери такава, дето ще му пусне. Това не го казвам, за да те насърчавам да си легнеш с него, а да не се разочароваш един ден.

Точно. Да няма после "Ма той не ме обичаше, щото ме заряза след цели 6-7 месеца".


Въпреки, че ако ме обича ще чака
А ти, ако го обичаш, ще го караш ли да чака? :)

10-09-2011, 20:04
Има разлика между любов и търпение. Той може да те обича много, но ако го разиграваш прекалено дълго време, накрая просто може да му писне да чака и да си намери такава, дето ще му пусне. Това не го казвам, за да те насърчавам да си легнеш с него, а да не се разочароваш един ден.

Точно. Да няма после "Ма той не ме обичаше, щото ме заряза след цели 6-7 месеца".


Въпреки, че ако ме обича ще чака
А ти, ако го обичаш, ще го караш ли да чака? :)
Ахаа..Начи щом го обичаш-разтваряй краката, а? :lol:

umri
10-09-2011, 20:34
Има разлика между любов и търпение. Той може да те обича много, но ако го разиграваш прекалено дълго време, накрая просто може да му писне да чака и да си намери такава, дето ще му пусне. Това не го казвам, за да те насърчавам да си легнеш с него, а да не се разочароваш един ден.

Точно. Да няма после "Ма той не ме обичаше, щото ме заряза след цели 6-7 месеца".


Въпреки, че ако ме обича ще чака
А ти, ако го обичаш, ще го караш ли да чака? :)
Ахаа..Начи щом го обичаш-разтваряй краката, а? :lol:
Да.

10-09-2011, 20:46
Ей ама тва жените сте бати простите същества :-x Пусни му на пича да се не мъчи, постъпвате ИЗКЛЮЧИТЕЛНО гадно по тоя начин :-x Може ли да сте толко задръстени бе - нещо, от което получавате върховен кеф, вие да се дърпате като магаре на мост! Със всяка изчетена тема все повече се убеждавам, че вие жените не знаете никога какво искате, сърби ли ви, боли ли ви, секс ли ви се прави :? И единствения резултат е че тровите нервите на нещастните балъци, съгласили се да са ви гаджета. Извода е: Жената е като мълнията - красиво природно явление, само да не ти влезе в къщата!
Я стига си мрънкал и обръщай резбата!