PDA

View Full Version : Имам ли проблем или не?



uFko
10-08-2011, 15:08
Здравейте, обходих де що има и подобни теми из нета, и немога да преценя дали ми има нещо. Притесненията ми се въртят около проблема с Фимозата, и имам ли такова и аз. Знам, че не сте доктори, и няма как да погледнете, и да кажете на 100 процента, но просто искам съвет, дали трябва да отида на доктор, или ми няма нищо. Ако имах свободно време, бих отишъл, но просто сега съм 12 клас, готвя се за матури(ходя на уроци), уча засилено език, карам шофьорски курсове, имам приятелка, с която няма как да не излизам, и нямам грам свободно време. Ако се налага ще си намеря време, ама ако не се налага, няма :D

Та проблема е следния:
Значи, когато пениса ми е спокойно състояние(не е еректирал), нямам абсолютно никакъф проблем да си забеля главичката - нито ме боли, нито имам парене, нито нищо. Когато е еректирал обаче, без никакъв проблем го забелвам до средата, а нататък, трябва да понатисна (не много, за да стигна до края) а и като стигне края и мине зад главичката, неможе да се върне свободно напред. Трябва да се успокои, и тогава се връща. Аз не съм го напъвал наскоро да ходи до края, защото ме е страх, да не се сцепи кожата, и да не стане някоя беля. 1 път само съм стигал до края, и като мина зад главичката, малко ме стягаше, но нито ме е боляло нито нищо.

И да питам друго - ако трябва да ходя на доктор, спешно ли е, или може да почака да си мина изпитите , и лятото да отида..
И също така, тва ще пречи ли на сексуалния ми живот.

Мерси предварително... :D

PaLMaL
10-08-2011, 15:29
И аз го имам това - обилен препуциум.Кажете какво се прави в тая ситуация 11 клас съм аз.

PamelaIvanova
10-08-2011, 15:36
www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598&postdays=0&postorder=asc&start=0

uFko
10-08-2011, 15:57
www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598&postdays=0&postorder=asc&start=0

Да, знам я темата, но писах там, никой не ми отговори, и реших да си пусна др тема... Сру, че се повтаря.. :)

Moerder
10-09-2011, 13:11
Бахти тъпото заглавие. Се едно слушам оная игра... късаш маргаритка и почваш:
- Болен съм, не съм болен, болен съм, не съм болен ...

uFko
10-09-2011, 13:53
Бахти тъпото заглавие. Се едно слушам оная игра... късаш маргаритка и почваш:
- Болен съм, не съм болен, болен съм, не съм болен ...

Ах, колко си забавен... И като ще се правиш на остроумен, поне пиши правилно...

superskank
10-09-2011, 16:33
Препоръчвам ти преглед при уролог.
Дори и да не е нищо особено, никога не е излишно да погледне, а и ще си по-спокоен. :)