PDA

View Full Version : Според вас ?



DesSsi
10-08-2011, 16:02
Актуални ли са още прическите с ретро преса :-D

Soraq
10-08-2011, 16:16
Актуални или не, според мен не стои особено добре. В момента актуално е натуралното и естественото. :D

VampireLover3
10-08-2011, 16:50
Актуални или не, според мен не стои особено добре. В момента актуално е натуралното и естественото. :D

За това ли всички са намацани с два тона грим, да се отличават от другите, че нали "различното е по-хубаво" :D

Soraq
10-08-2011, 16:58
Актуални или не, според мен не стои особено добре. В момента актуално е натуралното и естественото. :D

За това ли всички са намацани с два тона грим, да се отличават от другите, че нали "различното е по-хубаво" :D
Може да имат някоя пъпчица, която задължително трябва да се скрие. :D :D Забелязала ли си, че момичетата над 20 години почти не слагат фон дьо тен? :D

FuCKkK13
10-08-2011, 17:16
Актуални или не, според мен не стои особено добре. В момента актуално е натуралното и естественото. :D

За това ли всички са намацани с два тона грим, да се отличават от другите, че нали "различното е по-хубаво" :D
Може да имат някоя пъпчица, която задължително трябва да се скрие. :D :D Забелязала ли си, че момичетата над 20 години почти не слагат фон дьо тен? :D абе то и аз съм на 15 ама почти не слагам фдт.. .това си е до човек.. ако си кифла и си решила да ходиш с един тон грим ще ходиш така най-вероятно докато поне не започнеш да създаваш семейство.. да не говорим,че им а индивиди дето цял живот си ходят гримирани като не знам какво...
а иначе по темата: никога не съм гледала да съм като другите, но и да не съм като тях.. нито съм гледала модата.. ако ми харесва - го правя, без значение дали ще съм като другите или дали ще съм различна .. имам ретро преса от доста време, но още не съм се правила.. правила съм мои приятелки, но не и мен.. когато ми остане време ще се направя,защото според мен стои хубаво и елегантно.. а това дали ще видя още 2 като мен (т.е. с ретро преса) или ще съм единствената с прическа не ме бърка ! :) .. айде \/ ;)

taamara
10-08-2011, 17:34
Актуално или не..не мисля, че има някакво значение, то и вафлите в корена не бих казала, че са актуални, но това е единствения начин косата ми да е с обем, какъвто искам.
Иначе за ретро къдриците, според мен, просто трябва да ти ходи такъв тип прическа и в същото време самите къдрици да се получат красиви, в никакъв случай не трябва да се прекалява с лака за коса, е, без него не може, но трябва да е в граници, иначе се получават силно бетонирани къдрици, като камък, което естетически не е красиво и разваля целия ефект на прическата. :)

strawberry88
10-08-2011, 20:28
^+1 :)

musicbaby
10-08-2011, 21:22
Според мен не стои добре :-D

cookie_master
10-09-2011, 06:27
Според мен не стои добре :-Dи на мен :?

Colouring
10-09-2011, 06:50
Квкво значение има дали са актуални?
Иначе и аз не ги харесвам.

mynichkaTanq
10-09-2011, 07:17
Актуално или не..не мисля, че има някакво значение, то и вафлите в корена не бих казала, че са актуални, но това е единствения начин косата ми да е с обем, какъвто искам.
Иначе за ретро къдриците, според мен, просто трябва да ти ходи такъв тип прическа и в същото време самите къдрици да се получат красиви, в никакъв случай не трябва да се прекалява с лака за коса, е, без него не може, но трябва да е в граници, иначе се получават силно бетонирани къдрици, като камък, което естетически не е красиво и разваля целия ефект на прическата. :)