PDA

View Full Version : въпрос към момчетата



jilib0n
10-08-2011, 18:11
тааа аз и едно момче сме приятели с привилегии от доста време вече и всеки път е перфектно, но тъй като преди месец и половина някъде го обрязаха и не се бяхме виждали ии снощи най-накрая успяхме... и както всеки път всичко вървеше доста добре, само че неговото свършване беше голям зор :D .. чак се наложи накрая сам да го направи и на мен доста кофти ми стана.. и като цяло въпроса ми е дали ако бяхте на неговото място бихте си помислили, че проблемът е в мен и бихте ли ми се обадили отново?? :S :D

DragonLady
10-08-2011, 18:47
Не съм момче, но това не ми пречи да знам, че обрязаните мъже ( момчета ) свършват по бавно ;) Така, че споко мацка, едва ли ти си причината.

10-08-2011, 18:51
Не бих ти се обадила отново. :D :smt017

superskank
10-08-2011, 18:52
Разбира се, че проблемът не е в теб.
Трябва да знаеш, че обрязаните пениси загубват чувствителността си.
И е напълно нормално да е имал затруднения, все пак е минал само 1 месец. :)

ZooB
10-08-2011, 20:15
ще ти се обади при всички положения - за добро или за лошо вече не знам :D

MojoJojo88
10-08-2011, 20:46
Би трябвало да са го информирали преди или след операцията, че ще съществува този "проблем" със свършването и би трябвало да е абсолютно наясно, че не ти си виновна.

juveteam
10-08-2011, 22:42
тааа аз и едно момче сме приятели с привилегии от доста време вече и всеки път е перфектно, но тъй като преди месец и половина някъде го обрязаха и не се бяхме виждали ии снощи най-накрая успяхме... и както всеки път всичко вървеше доста добре, само че неговото свършване беше голям зор :D .. чак се наложи накрая сам да го направи и на мен доста кофти ми стана.. и като цяло въпроса ми е дали ако бяхте на неговото място бихте си помислили, че проблемът е в мен и бихте ли ми се обадили отново?? :S :D
Ще ти се обадя спокс ;)

Seattle
10-08-2011, 23:56
тааа аз и едно момче сме приятели с привилегии от доста време вече и всеки път е перфектно, но тъй като преди месец и половина някъде го обрязаха и не се бяхме виждали ии снощи най-накрая успяхме... и както всеки път всичко вървеше доста добре, само че неговото свършване беше голям зор :D .. чак се наложи накрая сам да го направи и на мен доста кофти ми стана.. и като цяло въпроса ми е дали ако бяхте на неговото място бихте си помислили, че проблемът е в мен и бихте ли ми се обадили отново?? :S :D
Ще ти се обадя спокс ;)

:lol: :lol: :lol:

juveteam
10-09-2011, 00:38
тааа аз и едно момче сме приятели с привилегии от доста време вече и всеки път е перфектно, но тъй като преди месец и половина някъде го обрязаха и не се бяхме виждали ии снощи най-накрая успяхме... и както всеки път всичко вървеше доста добре, само че неговото свършване беше голям зор :D .. чак се наложи накрая сам да го направи и на мен доста кофти ми стана.. и като цяло въпроса ми е дали ако бяхте на неговото място бихте си помислили, че проблемът е в мен и бихте ли ми се обадили отново?? :S :D
Ще ти се обадя спокс ;)

:lol: :lol: :lol:
Имах на предвид ако съм на момчето на местото :) :Д

xShadyx
10-11-2011, 14:23
кура е ми супер голям и нямам такива проблеми

Me4encety
10-11-2011, 15:05
"мъжкия полов орган" е ми супер голям и нямам такива проблеми
И минутката за самореклама изтече. 8-) Иначе не е в теб проблема.Минал е само месец,все пак.По нататък ще започне да свършва както преди.А и какво се оплакваш,има повече секс без почивки.По-добре ли ще ти е,ако си го вкара и свърши след половин минута ? :D

Vladel
10-11-2011, 15:34
При обрязването главичката на пениса започва да се търка в бельото.Това на свои ред притъпява чуствеността на нервите,следователно при секс,за да добие чувствеността на необрязаният пенис е нужно повече време.Помисли си-когато се порежеш и ти остане белег,чувстваш болка на това място по-трудно,защото се притъпяват нервните окончания.Същото е и с пениса.А той защо се е обрязал?

badsector
10-11-2011, 16:09
От тук нататък вече ще е така. Да е мислил преди да се обреже.

DragonLady
10-11-2011, 19:08
От тук нататък вече ще е така. Да е мислил преди да се обреже.
Съгласна съм, че е било глупаво действие, ако е било по негово желание, но ако е било по медицински причини ( фимоза ) не е имал избор ;)

jilib0n
10-11-2011, 22:11
медицински причини :)

NomNomNom
10-12-2011, 10:39
Нормално е , както и другите ти казаха, била съм с такова момче и бая лашкане беше.

anonymous708973
10-12-2011, 11:23
Що ли ми звучи като мечта? 8-)

NomNomNom
10-12-2011, 11:54
ОО, не е , аз съм фен на 5 минутния секс, в който съм свършила 1-2 пъти .
Айде, 10 макс.
Че преди с две гаджета страшно отегчително.

anonymous708973
10-12-2011, 12:07
Късметлийка 8-)

badsector
10-12-2011, 12:42
Що ли ми звучи като мечта? 8-)
Докато си "teen" може и да е мечта. Но като порастнеш, разбираш, че реалността е друга и безкрайното лашкане пречи в една сериозна връзка. И тъй като сексът е едното най-важно нещо в една връзка, то двойката никога няма да са напълно щастливи. Виж, за лашкане на разорани курвентии става, но той народът го е казал "курвалъкът е до време"...