PDA

View Full Version : Много ми е мъчно.. и ХЕЛП!



callia
10-08-2011, 21:03
Тази тема си е точно по форума... 'Училище И Приятели'... ами, значи: аз смятам, че имам заложби и възможности, получавам добри оценки... а сега ще трябва да кандидатствам! Всичките ми приятели искат да отидат в една гимназия.. а аз - в съвсем друга! В тези 'приятели' се включва и момчето, което много харесвам.. и просто ми става гадно, ама много, защото са суперсвестни хора (Особено въпросното момче) и просто наистина не искам да се изгубим.. знам, че ще си нямеря др фрс, но тези са ми толкова ценни (Особено въпросното момче отново), че просто.. незнам. Отчасти писах, за да си излея душата, но все пак.. Как да постъпя?

SunT
10-08-2011, 21:45
Отиди където трябва, не където всички са тръгнали. :wink: И на мен ми е трудно, защото май съм сама за моята гимназия, но ако там е най-доброто ми бъдеще няма да се забутам където не ми е работата и после да се вайкам на виртуозната си тъпотия.Приятелите не са вечни, а и дск не е единствения начин да сте заедно :)

Seattle
10-09-2011, 00:33
Отиваш там където ти се учи. Не си преибавай бъдещето за момчета, поне на тази възраст не си заслужава. Приятелите от друга страна, ако наистина сте добра компания ще продължите да се събирате и забавлявате.

kitty02
10-09-2011, 05:50
Отиди където трябва, не където всички са тръгнали. :wink: И на мен ми е трудно, защото май съм сама за моята гимназия, но ако там е най-доброто ми бъдеще няма да се забутам където не ми е работата и после да се вайкам на виртуозната си тъпотия.Приятелите не са вечни, а и дск не е единствения начин да сте заедно :)

deni979
10-09-2011, 06:11
Отиди там, където ти искаш иначе ще съжаляваш много повярвай.А приятелите ти и момчето-при добро желание може да се виждате достатъчно често и даже ще ви е по-готино заедно.Ще имате мнооого нови теми за обсъждане. :)

Colouring
10-09-2011, 06:41
Изключително глупава постъпка ще е,ако отидеш не там където ти искаш,а където твоите приятели са се насочили.Заради едно момче да си промениш собственото мнение-Господи,сериозно ли?Седми клас си,спокойно,момчета ще намериш и в други гимназии.Приятели също.И на мен отчасти ми беше гадно за някои,когато се разделяхме в седми клас,но не е краят на света.Ето,10 клас съм и абсолютно всичко ми е минало,намерих си нови приятели и направих нови връзки.
Извинявай,но е пълна глупост да направиш подобно нещо.Мисли за своето образование,не за някакво момче,което няма да помниш след някоя и друга година.

LeprikonA
10-09-2011, 08:18
на мен не ми беше мъчно за никой от бившия ми клас :lol: а и отивай там, където се учи, за това му викат училище. не прави грешката да последваш хора, които в новата обстановка ще се променят най-вероятно. защото само ще загубиш.