PDA

View Full Version : Момиче даскало обстоятелства...



nqkw0momiche
10-08-2011, 22:15
Не съм трол или блябля просто искам да си запазя анонимноста доколкото е възможно , за тва съм и с друг акаунт.Та ето го и въпроса ми към вас : Има едно момиче в училище ,по което май си падам или поне ми е доста симпатична.Почти съм сигурна ,че и тя е лесбийка.Много ми е криво ,не ме е срам да говоря с нея просто не знам как да започна цялата тая работа . Не искам разни клишета от рода на "здрасти аз съм еди си ква приятно ми е " или нещо такова , па и ако ме отреже още бая време ще има да си я гледам само ,дет се вика очи пълни ,ръце празни... Едва ли тук ще получа сериозен отговор ама бях длъжна да пробвам ... ше се изкефя ако някой свестен човечец ми даде съвет ... ^^

Luidgie
10-08-2011, 22:19
На колко сте? за да мога да ти бъда възможно от най-добра полза. :)

nqkw0momiche
10-08-2011, 22:26
Аз съм на 16 тя 17

kyon
10-09-2011, 03:53
Започни с нея да излизаш, като приятели. То от разговори, това онова все ще прехвърчи някоя искра.

Някой жени обичат да хапят, ама не късат кожата. Успокой се и тя е като теб човек, пък ако те отреже.. не е единствената. Не се отчайвай по жена за да си и интересна.

MaLkaTa_LaDy
10-09-2011, 07:00
Точно с клишета започни. Поискай й цигара... или огънче, или просто и се представи.