PDA

View Full Version : Приятели?



xwizkkhaLiffax
10-08-2011, 23:14
Момче на 14 години ^^.. Живота ми е егати скапания!

Никога никой не ме е разбирал, винаги хората около мен са ме използвали, сега ще си кажете "детски историйки", е да може да съм още дете.

Нямам приятели. Винаги всички са ме отбягвали и мразели. Правя се не оптимист, ама не съм от вътре съм от зле по зле. Имам брат със 4 години по голям той има толкова много приятели....... напрекъснато е на вън мн му завиждам, като изляза из града гледам всички са излезли с приятели, а аз съм сам щото няма с кои друг.

Представям си само колко банално ви звучи всичо, обаче просто нямаше на кой да кажа какво мисля, чувствам...и все пак извиняваите че ви занимавам с глупостите ми. До такава степен съм свикнал със това отбягване и мразене към мен, че някой да ме потърси по телефона се разплаквам, и защото просто някой се е сетил за мене...а това за мене значи срашно много.

Това ми беше само единия проблем има още много ама няма да ги редя всичи...само още малко ;]

Другия проблем е че ми има нещо в психиката. Падам се леко сумнабулче, сънувам неща които се сбъдват, и уручасвам хората без да искам :( по-ужасен човек от мене няма и няма да има!!! Понякога се чудя за какво съм съм се родил и защо не взема да се хвърля от някъде и да се свършва...ама и не искам заради нашите...ще си умрат от мъка...

Та мерси че прочетохте споделеното от мен :)

SummerHit
10-09-2011, 00:57
http://forum.i3d.net/attachments/offtopic-english/943227833d1305709183-english-spam-thread-not-sure-if-troll-just-very-stupid-28n1299498207760-29.jpg

kyon
10-09-2011, 04:19
Пич от 2 дена си в форума и само оплаквания чета от тебе.
Хвани се стегни и поне се дръж като мъж...
Да не си мислиш, че брат ти като излиза с 50 човека всичките са му приятели? За всеки влак си има пътници. Гледай си уроците...

Moerder
10-09-2011, 13:14
А ти ли с трола с нуждата от гадже .... :lol:

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 13:22
Пич от 2 дена си в форума и само оплаквания чета от тебе.
Хвани се стегни и поне се дръж като мъж...
Да не си мислиш, че брат ти като излиза с 50 човека всичките са му приятели? За всеки влак си има пътници. Гледай си уроците... Женчо...А искаш приятелка, ами... :-D Човекът е прав - стегни се ако искаш приятели или гадже...Аз лично не бих излязла с такъв като теб.Стига бе, има момичета, които са по-пичове от теб.Ти си се разплул тук пред компютъра и оплакваш живота си като някоя пенсионерка... :-D

XinZhao
10-09-2011, 13:59
Първо: http://www.youtube.com/watch?v=ZSS5dEeMX64
После се запиши на някаква извънкласна дейност. Така ще имаш някакви познати със сходни интереси.

Camaro
10-09-2011, 20:45
Ами брат от твоя клас нямаш ли някой приятел да излезете някъде центъра , кафенце ? Като стоиш по цял ден у вас няма как да си намериш приятели .Излизай често даже и сам , ходи игрей футбол някъде събирай се повече с хора ;)