PDA

View Full Version : За вредата от моите диети



niq17
10-09-2011, 05:01
Здравейте ще разкажа накратко..пазих доста строгички диети, за което много съжалявам и вече 2месеца нямам цикъл, някой знае ли лекарства, които мога да взема без рецепта (за предизвикване на цикъл)..най-вероятно е грешен раздела, но взех за необходимо, че точно тук и е мястото,за да внимават какви диети правят.Извинявам се

rosencetooo
10-09-2011, 05:10
Отиди на гинеколог , той най-добре ще прецени какво трябва да ти препише да пиеш , за да ти предизвика цикъла :)

VampireLover3
10-09-2011, 05:21
Здравей, при мен положението е същото само, че аз нямам цикъл от 9 месеца. Хапчетата на мен не ми помогнаха .. единственото което можеш да направиш е да се храниш нормално и ако си с кг под нормата да качиш.

niq17
10-09-2011, 05:39
Здравей, при мен положението е същото само, че аз нямам цикъл от 9 месеца. Хапчетата на мен не ми помогнаха .. единственото което можеш да направиш е да се храниш нормално и ако си с кг под нормата да качиш.

Аз съм на 14 и даже съм с наднормено тегло..отначло когато правих диети беше под наблюдението на лекар и ми прескочи един месец, после се храних добре и ми дойде, та чудя се дали като започна да се храня пак ще ми дойде, та точно за това се чудех, защото никога не съм била близка с майка ми и не сме една при друга и няма кои да ме заведе на генеколог, но и не мисля, че все още е нужно, а иначе незнам как седят нещата дали мога да отида сама какво трябва да кажа и направя..

VampireLover3
10-09-2011, 06:03
Можеш да отидеш ама ще ти вземат едни 30 лв и то просто заради един преглед и после още 20лв за две хапчета - НЯМА СМИСЪЛ, ти причината си я знаеш. Да не говорим, че не е хубаво да пиеш хапчета, защото може да се привикне към тях и започват да излизат косми по цялото тяло и някви др. неща които гинеколожката ми каза, но не ги помня вече. При мен както казах не помогнаха аз съм с 10 кг под нормата и е нормално. Мисля, че трябва да започнеш да се храниш ако си свалила изведнъж кг организма ти се е стресирал, сега не започвай изведнъж да се храниш а постепенно, за да не го стресираш отново. За кг над нормата- спортувай, това е единственото решение .. хем ще е здравословно, хем ще си хапваш, ще бъдеш и стегната.

niq17
10-09-2011, 10:37
Можеш да отидеш ама ще ти вземат едни 30 лв и то просто заради един преглед и после още 20лв за две хапчета - НЯМА СМИСЪЛ, ти причината си я знаеш. Да не говорим, че не е хубаво да пиеш хапчета, защото може да се привикне към тях и започват да излизат косми по цялото тяло и някви др. неща които гинеколожката ми каза, но не ги помня вече. При мен както казах не помогнаха аз съм с 10 кг под нормата и е нормално. Мисля, че трябва да започнеш да се храниш ако си свалила изведнъж кг организма ти се е стресирал, сега не започвай изведнъж да се храниш а постепенно, за да не го стресираш отново. За кг над нормата- спортувай, това е единственото решение .. хем ще е здравословно, хем ще си хапваш, ще бъдеш и стегната.


Дойде ми, няма да експериментирам вече, не искам да си стресирам организъма и недай си боже да ми спре цикъла и да нямам възможност да има деца...а това ми е най-голямата мечта..