PDA

View Full Version : Ivet Fashion



GunSnSteelflowers
10-09-2011, 06:59
Какви са ви отзивите за агенцията? Преди няколко дни едно момиче по улицата ми даде тяхна визитка и си разменихме координати. Оказа се, че е най-младият ПР и работата й е точно да подбира случайни девойки. Писахме си малко, даде ми адреса и ми каза, ако искам да отида в офиса. Та... никога не ми е било тръпка да се занимавам с такова нещо, но ми трябват пари. Ако имате някакъв допир с тях, споделете как са протекли нещата.

Rebirthing
10-09-2011, 07:59
За жалост ти ще трябва да им даваш пари на тях, не те на теб :D .

CupcakeMonster
10-09-2011, 10:39
Да,първо ще им дадеш сума парии,после ще те зарежат .. :D

GunSnSteelflowers
10-09-2011, 18:46
Да бе, знам, че така стават нещата обикновено. Все пак си мислех, че са тръгнали да лъжат главно момичета, които биха направили всичко да си видят лицето на някоя снимка, а не някой, който очевидно няма такива амбиции. :lol:

mey_si
10-09-2011, 19:33
Ръст ,тегло ?

GunSnSteelflowers
10-09-2011, 19:42
Достатъчно. Не питам дали ставам според вас, а до колко са сериозни те :wink:

SunT
10-09-2011, 20:40
Струва ми се че тя попита горе-долу ориентировъчно за останалите мацки които имат амбиции :) Момичета - външният вид не зависи само от ръст и тегло.Изглеждайте добре за себе си, защото е индивидуално и не всеки който е висок 1,70 изглежда добре с 50кг, примерно.
Към авторката - щом ти трябват пари това не е твоя бизнес :wink: Първо ти трябва да дадеш и чак тогава евентуално да започнат да дават на теб.Иначе за самата агенция съм чувала и доволни и недоволни.Да каже някой по-отракан 8-)

nnn1993
10-10-2011, 06:49
По-добре с модни агенции в България не се занимавай.

shushi01
07-24-2012, 22:53
А някой знае ли дали в Ивет искат пари за обучение или снимки? И какви са им сумите? Аз направих грешка и започнах да се занимавам с FH1 .. Хора,не ходете там.. Вярно е не взеха пари за снимките ми,но веднага почнаха да искат да ме запознават с богатите чичковци дето "обичат жените си" ама трябвало да се разнообрази и никой нямало да разбере.. Моделите взимали по 5000 - 10 000 лв на месец..Споделям това от личен опит.. :)

tonique
08-04-2012, 23:51
В България трудно ще станеш някакъв успешен модел [освен ако не заработваш като повечето отделно]
както повечето казват.
Така, че ако имаш данни се престраши и замина за чужбина но пак трябва да имаш някакви връзки .. :)