PDA

View Full Version : Как да се харесам на момче?



ICETTT
10-09-2011, 08:29
И така моя случай е доста завъртян...
Харесвам едно момче (то е брат на момчето което най-добрата ми птриятелка харесва, но в началото не знаех) Благодарение на най-добрата ми приятелка той ми научи името (как то и аз неговото) но до сега не сме се запознали макар, че сме се виждали много пъти /все момента не е подходящ/.
Наскоро научих, че той е казал на брат му за мен и е казал, че съм готината.
В момента си има гадже (но изобщо не го показва) само го пише в фейса и си е сложил нейната снимка за профилна...
Забравих да кажа, че иамаме 4 години разлика (той е по-голям от мен) и живее в друг град (аз ходя там всяка събота и неделя и през всички ваканции) МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ...БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

FuCKkK13
10-09-2011, 08:37
ох... ами не знам.. обаче ме издразни нещо .. има си приятелка '' не го показва много '' '' има снимка на прфл. в фб.'' .. абе тия двете неща си противоречат според мен.. явно го показва.. и явно не е просто сериозен... според мен ако си с него както е с нея и говори за теб така и като е с теб ще говори за някоя друга, но не е задължително ! ако наистина те харесва ще скъса с гаджето си.. и така само с поглед няма да станат нещата.. щом няма подходяща ситуация просто си пиши с него.. и вече нещата ако се задълбочат и наистина те харесва ще скъса с приятелката си и нещата ще се развият от самосебе си .. но.. ако той няма намерение да къса с приятелката си НЕ се меси... това е много гадна постъпка ;) .. айде успех :)

ICETTT
10-09-2011, 11:23
Ами имам предвид, че те не излизат просто се държат само като приятели (това не е само пред мен) познавам компанията му и пред тях той се държи така.
А иначе той има огромно чувство за хумор и щом се срещне с най-добра та ми приятелка (имам предвид засечат се-те са съседи) се поздравяват и се започва един дълъг разговор, а щом аз съм с нея и той ме види се държи супер свито.
А всичко това с гаджето му в фейса се случи същия ден, в който брат му говори с най-добрата ми приятелка и доста хора мислят, че той прави това за да ме накара да ревнувам...
А колкото до фейса той има 800 приятеля и всеки ден си кани нови-знае ми фейса, но не ми е пратил покана /аз също, защото малко ме е срам/
БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ОТГОВОРА :-) :-) :-)

FuCKkK13
10-09-2011, 13:26
според мен пък това е лапешка история.. щом не са сериозни - ок, но пак не се меси.. искай му приятелство във фб. голяма работа.. от какво има да те е срам ? от монитора ? .. пишете си, като се видите в обща компания,не само двамата щом си има приятелка си говорете и така.. не трябва да те е срам.. и ако го заинтригуваш и скъса с приятелката си всичко ще си тръгне от самосебе си :)

xxxbrokenhearthxxx
10-09-2011, 13:54
На колко години си?

ICETTT
10-09-2011, 13:57
според мен пък това е лапешка история.. щом не са сериозни - ок, но пак не се меси.. искай му приятелство във фб. голяма работа.. от какво има да те е срам ? от монитора ? .. пишете си, като се видите в обща компания,не само двамата щом си има приятелка си говорете и така.. не трябва да те е срам.. и ако го заинтригуваш и скъса с приятелката си всичко ще си тръгне от самосебе си :)

да и според мен е лапешка за 12 клас... :(

ICETTT
10-09-2011, 13:59
На колко години си?
на 15...ЗАЩО

xxxbrokenhearthxxx
10-09-2011, 14:03
На колко години си?
на 15...ЗАЩО?
И си вярваш, че 19 годишно момче ще ти тръгне по акъла?

SisiStrange
10-09-2011, 14:07
Айде де, не са сериозни. Никой това няма как да го знае. Това, че в компанията не се мляскат нон стоп, не значи, че помежду си не се държат различно. Мен пък винаги са ми били смешни хора, които излизат с приятели, а дефакто си седят свити в ъгъла и се натискат вместо да общуват с останалите. Може би са достатъчно зрели да си се държат по-специално помежду си, а в компания просто да си прекарват добре.

ICETTT
10-09-2011, 14:11
На колко години си?
на 15...ЗАЩО
И си вярваш, че 19 годишно момче ще ти тръгне по акъла?
ами сигорно да щом най-добрата ми приятелка и брат му който е на 21 са заедно /тя е на 16/

ICETTT
10-09-2011, 14:16
Айде де, не са сериозни. Никой това няма как да го знае. Това, че в компанията не се мляскат нон стоп, не значи, че помежду си не се държат различно. Мен пък винаги са ми били смешни хора, които излизат с приятели, а дефакто си седят свити в ъгъла и се натискат вместо да общуват с останалите. Може би са достатъчно зрели да си се държат по-специално помежду си, а в компания просто да си прекарват добре.
може би е така, но защо напред назад разправят, че са заедно, а като се видят си казват само здрасти и до там...
но не знам и аз вече какво да си мисля-донякъде показва че не съм му безразлична, а пък си има и гадже

ICETTT
10-09-2011, 14:17
На колко години си?
на 15...ЗАЩО
И си вярваш, че 19 годишно момче ще ти тръгне по акъла?
ами сигорно да щом най-добрата ми приятелка и брат му който е на 21 са заедно /тя е на 16/
отделно и гаджето му е 9 клас като мен, но е на 16 /а той е 12 клас/

xxxbrokenhearthxxx
10-09-2011, 14:24
На колко години си?
на 15...ЗАЩО?
И си вярваш, че 19 годишно момче ще ти тръгне по акъла?
ами сигУрно да, щом най-добрата ми приятелка и брат му който е на 21 са заедно /тя е на 16/
Виж к'фо, дечко. Не си губи времето в планове как да разкараш приятелката му. Щом са заедно значи се обичат. А щом си е сложил нейна снимка и във фейсбук значи я обича много! Не си завирай носа в чуждата паница щот' може да останеш без него :)
Това, че приятелката ти си е хванала гадже на 21 (което 100 на 100 ще гледа само как да я изчука) не значи, че и ти за да не останеш по-назад трябва да завъртиш романс с брат му. Няма такъф филм.

ICETTT
10-09-2011, 14:34
На колко години си?
на 15...ЗАЩО
И си вярваш, че 19 годишно момче ще ти тръгне по акъла?
ами сигУрно да, щом най-добрата ми приятелка и брат му който е на 21 са заедно /тя е на 16/
Виж к'фо, дечко. Не си губи времето в планове как да разкараш приятелката му. Щом са заедно значи се обичат. А щом си е сложил нейна снимка и във фейсбук значи я обича много! Не си завирай носа в чуждата паница щот' може да останеш без него :)
Това, че приятелката ти си е хванала гадже на 21 (което 100 на 100 ще гледа само как да я изчука) не значи, че и ти за да не останеш по-назад трябва да завъртиш романс с брат му. Няма такъф филм.
Мисля, че още в началото казах , че не знаех че са братя...
Пък и аз изобщо не съм тръгнала да ги разделям.
Просто искам да си изясним отношенията а и неговата приятелка е 9 клас-явно на нейния акъл се е вързал

xxxbrokenhearthxxx
10-09-2011, 14:40
Мисля, че още в началото казах , че не знаех че са братя...
Пък и аз изобщо не съм тръгнала да ги разделям.
Просто искам да си изясним отношенията а и неговата приятелка е 9 клас-явно на нейния акъл се е вързал.


Ма ти верно си много зле :D К'фи отношения имаш ти да си изясняваш с обвързан човек. :razz:

Mi6inka
10-09-2011, 14:50
Успокой се малко! Ако той имаше интерес към теб до сега да ти го е показал. Щом не го усещаш така, значи няма . Момчето си има приятелка и си е с нея.Харесай си друг батко.

ICETTT
10-09-2011, 14:57
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, ЗАЩО ВСИЧКИ ИМАТ КОМПЛЕКС ОТ ТОВА, ЧЕ ТОЙ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МЕН /И ГАДЖЕТО МУ Е КОЛКОТО МЕН/
ИМА И ОЩЕ НЕЩО-ЖИВЕЕМ В РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ ВСЕ ПАК :-o

А НА МЕН НИЩО МИ НЯМА-ПРОСТО ВИ ПОПИАХ ЗА СЪВЕТ, НО ЯВНО СГРЕШИХ...

xxxbrokenhearthxxx
10-09-2011, 15:07
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, ЗАЩО ВСИЧКИ ИМАТ КОМПЛЕКС ОТ ТОВА, ЧЕТОЙ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МЕН /И ГАДЖЕТО МУ Е КОЛКОТО МЕН/
ИМА И ОЩЕ НЕЩО-ЖИВЕЕМ В РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ ВСЕ ПАК :-o

А НА МЕН НИЩО МИ НЯМА-ПРОСТО ВИ ПОПИАХ ЗА СЪВЕТ, НО ЯВНО СГРЕШИХ...
МИШИНКА ТИ КАЗА "ХАРЕСАЙ СИ ДРУГ БАТКО"! ТОЗИ Е ЗАЕТ И НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ТЕБ!

SisiStrange
10-09-2011, 15:10
Как така всички имаме комплекс, че той бил по-голям от тебе. :-o Въобще знаеш ли какво означава тази думичка?
По темата: аз не зацепвам на какво въобще се надяваш. Дори не сте от един град, той е обвързан, очевидно не го крие щом си слага нейни снимки, еми... лол.

ICETTT
10-09-2011, 15:14
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, ЗАЩО ВСИЧКИ ИМАТ КОМПЛЕКС ОТ ТОВА, ЧЕ ТОЙ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МЕН /И ГАДЖЕТО МУ Е КОЛКОТО МЕН/
ИМА И ОЩЕ НЕЩО-ЖИВЕЕМ В РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ ВСЕ ПАК :-o

А НА МЕН НИЩО МИ НЯМА-ПРОСТО ВИ ПОПИАХ ЗА СЪВЕТ, НО ЯВНО СГРЕШИХ...
МИШИНКА ТИ КАЗА "ХАРЕСАЙ СИ ДРУГ БАТКО"! ТОЗИ Е ЗАЕТ И НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ТЕБ!
АКО МОЖЕШЕ ДА СИ ХВАНА ДРУГ НЯМАШЕ ДА Я ИМА ТАЗИ ТЕМА

ICETTT
10-09-2011, 15:17
Как така всички имаме комплекс, че той бил по-голям от тебе. :-o Въобще знаеш ли какво означава тази думичка?
По темата: аз не зацепвам на какво въобще се надяваш. Дори не сте от един град, той е обвързан, очевидно не го крие щом си слага нейни снимки, еми... лол.
АМИ СИГУРНО ГО ОБИЧАМ...

SisiStrange
10-09-2011, 15:19
:lol: :lol: :lol:
Да бе, то това е любовта. Баш. :D
Споко. Като пораснеш и излезеш от пубертета, ще се смееш на глас.

xxxbrokenhearthxxx
10-09-2011, 15:20
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, ЗАЩО ВСИЧКИ ИМАТ КОМПЛЕКС ОТ ТОВА, ЧЕ ТОЙ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МЕН /И ГАДЖЕТО МУ Е КОЛКОТО МЕН/
ИМА И ОЩЕ НЕЩО-ЖИВЕЕМ В РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ ВСЕ ПАК :-o

А НА МЕН НИЩО МИ НЯМА-ПРОСТО ВИ ПОПИАХ ЗА СЪВЕТ, НО ЯВНО СГРЕШИХ...
МИШИНКА ТИ КАЗА "ХАРЕСАЙ СИ ДРУГ БАТКО"! ТОЗИ Е ЗАЕТ И НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ТЕБ!
АКО МОЖЕШЕ ДА СИ ХВАНА ДРУГ НЯМАШЕ ДА Я ИМА ТАЗИ ТЕМАНЕ МИ ПОВИШАВАЙ ШРИФТ, ЗАЩОТО И АЗ МОГА! 8-) :oops:

ICETTT
10-09-2011, 15:42
:lol: :lol: :lol:
Да бе, то това е любовта. Баш. :D
Споко. Като пораснеш и излезеш от пубертета, ще се смееш на глас.
СИЛНО СЕ НАДЯВАМ

ICETTT
10-09-2011, 15:42
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, ЗАЩО ВСИЧКИ ИМАТ КОМПЛЕКС ОТ ТОВА, ЧЕ ТОЙ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ МЕН /И ГАДЖЕТО МУ Е КОЛКОТО МЕН/
ИМА И ОЩЕ НЕЩО-ЖИВЕЕМ В РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ ВСЕ ПАК :-o

А НА МЕН НИЩО МИ НЯМА-ПРОСТО ВИ ПОПИАХ ЗА СЪВЕТ, НО ЯВНО СГРЕШИХ...
МИШИНКА ТИ КАЗА "ХАРЕСАЙ СИ ДРУГ БАТКО"! ТОЗИ Е ЗАЕТ И НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ТЕБ!
АКО МОЖЕШЕ ДА СИ ХВАНА ДРУГ НЯМАШЕ ДА Я ИМА ТАЗИ ТЕМАНЕ МИ ПОВИШАВАЙ ШРИФТ, ЗАЩОТО И АЗ МОГА! 8-) :oops:
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ

Hilary_
10-09-2011, 15:47
На колко години си?
на 15...ЗАЩО
И си вярваш, че 19 годишно момче ще ти тръгне по акъла?
ами сигорно да щом най-добрата ми приятелка и брат му който е на 21 са заедно /тя е на 16/
ма чакай малко .. кво общо има твоята приятелка с твоя живот? Защо взимаш пример от нея?

Гледай си детството и не се занимавай с несвойстени неща.

bloodyred
10-09-2011, 16:02
Не познавам никой 19 годишен човек, който да е сложил снимка на гаджето си като профилна във фейсбук .. та, не знам, явно въпросният наистина държи много на приятелката си, за да го направи. А ти не им се меси, ако той има интерес, ще ти покаже.. ако покаже нещо към теб, отвърни му, НО в никакъв случай не се опитвай да ги разделиш, така само ти ще пострадаш ;)

Luidgie
10-09-2011, 16:06
Този казал на онзи, че ти си готЕнаТА. И к'во? Ша съ жените ли? Има си приятелка, къде се вреш? Думите са нищо, нищо не означават.

Goddess
10-09-2011, 16:18
Начиии, изключително съм комплексирана от фактът, че той е по-голям от теб !

ICETTT
10-09-2011, 17:32
Ами благодаря на всички, които казаха своето мнение НАИСТИНА БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!
Да наистина ме спира малко това, че той е по-голям и не НЯМАМ НИКАКВО НАМЕРЕНИЕ ДА ГИ РАЗДЕЛЯМ-АЗ СЪМ НА МНЕНИЕ, ЧЕ ЩОМ ТОЙ Е ЩАСТЛИВ АЗ НЯМА ДА МУ ПРЕЧА ПЪК ДАЛИ ЩЕ Е С МЕН ИЛИ С ДРУГА САМО ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ
И всички сте прави-имам още много време и със сигорност ще срещна още много хора.
И както каза SisiStrange сигурно след време ще се смея на глас на това :) :) :)

l0litta
10-09-2011, 18:03
Мисля, че изобщо не го интересуваш. Та момчето си има приятелка ЗА БОГА :@ Имате и голяма разлика !!!! Не разбрахте ли вече, че НЕ ТРЯБВА да се занимавате с обвързани момчета ! Връзката му не била сериозна - ДА БЕ ! - Та момчето дори е сложило на профила си нейна снимка !!!!!!! Тва, че не се натискат постоянно нищо не значи. :) ХАРЕСАЙ СИ ДРУГ !

ledenakrasota
10-09-2011, 18:04
Прати му голи снимки! 8)

extreme16
10-09-2011, 18:10
И както каза SisiStrange сигурно след време ще се смея на глас на това :) :) :)

ХАХАА ти май пак не зацепи.
Кой нормален ще се занимава с пикли като теб, наясно ли си с живота, момиче!?
Излез от филма. Мислиш, че си много специална за него ли!? Заблудена овца. :razz: :booooomb:

ICETTT
10-09-2011, 18:35
И както каза SisiStrange сигурно след време ще се смея на глас на това :) :) :)

ХАХАА ти май пак не зацепи.
Кой нормален ще се занимава с пикли като теб, наясно ли си с живота, момиче!?
Излез от филма. Мислиш, че си много специална за него ли!? Заблудена овца. :razz: :booooomb:

Ами то ти си май този, който не зацепва как да се държи с останалите. Това момче ще мине и ще замине.
А заблудения си оставаш само ти, който не знае как да се държи с останалите... :D :D

ICETTT
10-09-2011, 18:38
А дали съм специална или не не го решаваш ти.... 8)

extreme16
10-09-2011, 19:00
Ами то ти си май този, който не зацепва как да се държи с останалите. Това момче ще мине и ще замине.
А заблудения си оставаш само ти, който не знае как да се държи с останалите... :D :D

Толкова много писане за.............................................. .................................................. .... нищо. :-o

Да, аз не решавам дали си специална или не, но така като гледам, не твоята снимка е на профила му във фейсбук. Смятай!! :D:D
-----------
Не ти влиза в работата как се държа с останалите.


;]]
:razz: