PDA

View Full Version : Богат или красив?



fenasf
10-09-2011, 09:07
Въпросът се отнася към момичетата - какъв партньор предпочитате? Подчертавам, че характерът няма отношение тук, да кажем, че и двамата са приятни. Единият е красавец, атлетичен, но няма кола и се облича по-скромно. Другият пък има хубава кола, облича се добре, черпи компанията си постоянно, глези гаджетата си, но в лицето и тялото е зле.


Кого бихте избрали?

kalpazanka
10-09-2011, 09:22
Красивият. :)

thebigsmile
10-09-2011, 09:24
И аз бих избрала красивият :)

eveto0o0o
10-09-2011, 09:39
Красивият :)

Priceless
10-09-2011, 09:44
И двете. :-)

Desir3
10-09-2011, 09:45
Интелигентен?!

bubkaa93
10-09-2011, 09:54
щеше да е идеално,ако е и двете 8-)

Goddess
10-09-2011, 09:55
Богатият.

kalpazanka
10-09-2011, 10:08
Интелигентен?!
Характерът и разните такива качества са вън от обсега на темата- уточнено е в първия пост.

tuzaro
10-09-2011, 10:13
Богатият.тва е верния отговор

Bozichko
10-09-2011, 10:15
Която каже красивия - лъже! Животинското у нас си остава и винаги ще избере този, който ще осигури по-добрия живот!

FreelyGirl
10-09-2011, 10:17
най-добре и двете :lol:

Goddess
10-09-2011, 10:21
Която каже красивия - лъже! Животинското у нас си остава и винаги ще избере този, който ще осигури по-добрия живот!

+1
А и в един мъж никога не съм държала на "красотата", а точно на поддържания вид - добре облечен, чистъоплътен и обожавам хубавите мъжки парфюми - само това ми е достатъчно един мъж да ме привлече, дори и да не е сладникав тип с атлетично тяло. А парите са огромен плюс, макар и да не търся главно това и да не искам да разчитам на това някой да ме издържа (днес съм с него, утре - не), но пък чувстваш известна сигурност.

kalpazanka
10-09-2011, 10:25
Която каже красивия - лъже! Животинското у нас си остава и винаги ще избере този, който ще осигури по-добрия живот!
Извинявай, все пак нали ще се създава поколение. Ако е някой Квазимодо и ме плаши на изгрев слънце, къв живот и кви пет лева?
Парите са нещо непостоянно- днес ги имаш, утре- не. Или може би вие ще се жените и развеждате съответно в сряда и петък, щото няма кинти да ви осигури добър живот?

tuzaro
10-09-2011, 10:29
Която каже красивия - лъже! Животинското у нас си остава и винаги ще избере този, който ще осигури по-добрия живот!
Извинявай, все пак нали ще се създава поколение. Ако е някой Квазимодо и ме плаши на изгрев слънце, къв живот и кви пет лева?
Парите са нещо непостоянно- днес ги имаш, утре- не. Или може би вие ще се жените и развеждате съответно в сряда и петък, щото няма кинти да ви осигури добър живот?у форона едва ли някой мисли да се жени скоро...

NomNomNom
10-09-2011, 10:32
Интелигентен?!
Точно, не се кефя на красавци.
От тук избраните цъкам богат, аз сама се грижа за себе си , поне и той да може, без да се налага да му бърша красивия задник.

saskou
10-09-2011, 10:40
Хаха. Това е нещо, като приятелката ти да е адски красива, и същевременно ултра-тъпа. Чешеш очите, вместо сърцето. Кво ти пука, аз вярвам, че има истински хора.

tuzaro
10-09-2011, 10:42
Хаха. Това е нещо, като приятелката ти да е адски красива, и същевременно ултра-тъпа. Чешиш очите, вместо сърцето. Кво ти пука, аз вярвам, че има истински хора.ти твойте приятелки да не ги караш да ти решават домашните?

saskou
10-09-2011, 10:45
Не схвана идеологията, випаджия, майна. Опитай пак

cunt
10-09-2011, 10:47
момиченцата ,които избират красивият са на не повече от 17 години :lol:
след време ще си променят мнението

Bozichko
10-09-2011, 11:10
Която каже красивия - лъже! Животинското у нас си остава и винаги ще избере този, който ще осигури по-добрия живот!
Извинявай, все пак нали ще се създава поколение. Ако е някой Квазимодо и ме плаши на изгрев слънце, къв живот и кви пет лева?
Парите са нещо непостоянно- днес ги имаш, утре- не. Или може би вие ще се жените и развеждате съответно в сряда и петък, щото няма кинти да ви осигури добър живот?

Убеден съм, че е далеч по-добре да отглеждаш красивото си бебе в пълна мизерия и дупка. Щото нали говорим или си красив или си богат, няма и това и това. Парите днес ги имаш утре не, а с красотата да не би да не е така ? Днес си красива, утре ползваш фалшив/не тестван грим, увреждаш си лицето завинаги и край...

Има един такъв лаф за случая - "Той е финансово симпатичен" :)

kalpazanka
10-09-2011, 11:45
Убеден съм, че е далеч по-добре да отглеждаш красивото си бебе в пълна мизерия и дупка. Щото нали говорим или си красив или си богат, няма и това и това. Парите днес ги имаш утре не, а с красотата да не би да не е така ? Днес си красива, утре ползваш фалшив/не тестван грим, увреждаш си лицето завинаги и край...

Има един такъв лаф за случая - "Той е финансово симпатичен" :)
Ако си ходил на училище само колкото да не си у вас и имаш виШу, само за да размахваш диплома пред родителските тела, оправдавайки безцелното ти пилеене на пари, ще се задоволиш и с дупката, няма как.
Относно втората част- искам да се снимам с него на млади години, а не да се чудя в кой точно шкаф да завра снимките от сватбата.

xoxi
10-09-2011, 11:58
Сега ще видим кой клони повече към материалното и кой е повърхностен. 8-)

dream1707
10-09-2011, 11:59
Няма да съм с човек който дори не ме привлича.. пък било то и богат ... Имам си пари, не ми трябват чуждите, за това не си и избирам партньорите по това

Hilary_
10-09-2011, 12:04
уф отдавна не се бях замисляла над тема във форума. 8-)
Не знам хора. За себе си наистина не мога да определя кое бих избрала. И двете неща както казаха вече са преходни и все пак колкото и да не им се вярва на някои съфорумници бих избрала може би красивия (без да лъжа).
Парите може и заедно да изкарваме. Не ми е нужно той да ме издържа. А щом го харесвам и ме привлича, останалото би се наредило.

SisiStrange
10-09-2011, 14:37
И двете.
Впрочем никъде не е казано, че богатият е грозен, а красивият - беден като църковна мишка. Тъй че идеята с криенето на снимки в шкафа или с живеенето в мизерия, нямат много общо.

anonymous708973
10-09-2011, 14:46
И двете.
Впрочем никъде не е казано, че богатият е грозен, а красивият - беден като църковна мишка. Тъй че идеята с криенето на снимки в шкафа или с живеенето в мизерия, нямат много общо.

Абсолютно.
И моля ви се, кажете ми, кога за последно видяхте красив, но беден или богат, но грозен или всякакви такива "но"-та? Или само си чешете пръстите по клавиатурата?

Аз не обръщам внимание на характера, ако човекът не ме привлече - това става с външен вид. А парите на моята възраст са бонус, а не задължителни. Но както каза Goddess е добре да се чувстваш материално осигурен. Ако планирам семейство с този човек, нещата ще са леко по-различни.

DesireToFire
10-09-2011, 15:56
Която каже красивия - лъже! Животинското у нас си остава и винаги ще избере този, който ще осигури по-добрия живот!
Пълни глупости :lol: Как ще съм с някого, който не ме привлича? А и не бих приела някой да ми плаща сметките или да ми купува безразборно подаръци, така че това колко пари има (или в повечето случаи родителите му) не ме засяга по никакъв начин.

againstyou
10-09-2011, 15:58
Няма да съм с човек който дори не ме привлича.. пък било то и богат ... Имам си пари, не ми трябват чуждите, за това не си и избирам партньорите по това

Bozichko
10-09-2011, 16:08
Като спрат мама и тате да дават паричките и като почнете да бачакте по 12-16 часове смени дневно, пак ще си говорим. Може и да не важи за всички, но е за по-голямата част. А за това, че богатството вървяло с красотата, ела в моя квартал да видиш, гадни, мазни, старци, които притежават имоти, фирми и коли за милиони... Много, изключително рядко съм срещал някой богаташ, който е сравнително млад (25-40), да е добре поддържан, добре изглеждащ, да се облича стилно, привлекателно и да му отива, да кара кола, която изпъква от другите, а не щото "най-скъпото е най-якото" и тем подобни неща. Такива съм виждал 3ма, 4ма през живота ми. Тука повечето викате богати на тези дето имат кола... Нямате си и на идея какви изроди има, които си водят по гъза всяка вечер различна пу*ка... Ма пишете си красивия и се надявайте, че и вие ще повярвате в писаниците си...

elysunny
10-09-2011, 16:10
бих избрала красивият, защото към него ще имам симпатии, а не към някой разглезен дечко, които парадира с парите си