PDA

View Full Version : влюбена в неподходящ..



gunner4life
10-09-2011, 10:28
историята ми е малко объркана, надявам се да ме разберете. проблема е там, че се влюбих в един мой много добър приятел. снощи бяхме заедно на дискотека постоянно се прегръщахме и танцувахме заедно, говорехме си, споделяхме си после той ми каза, че съм му като сестра. не мога да го разбера.. когато някое друго момче ме закачи и моя приятел веднага му казва "не ми пипай приятелката". попитаха ни каква приятелка съм му сексуална или просто приятелка и той отговори "не казвам, т'ва само ние си го знаем". правише ми комплименти не даваше да ме закачат.. с 2 думи държеше се хем като брат хем като гадже.. ако му призная какво чуствам и че искам да съм с него може да го загубя напълно, а не искам да го губя.. дайте ми съвет и мнение моля ви :)

Shines
10-09-2011, 10:36
Кажи му какво чувстваш към него.Ако държи на теб, не зависимо какво ще каже, ще си останете пак приятели.

ledenakrasota
10-09-2011, 10:41
Кажи му какво чувстваш към него.


+1

Има и вариант да е един пикльо, който не знае какво иска. :) Не трябва да позволяваш да те объркват така. Може и да е несигурен, объркан от чувствата си и да си те пази и по 2-та начина.
Ревност и собственическо чувство, защото си те пази и варди. И в същото време несигурност, защото не знае как да те определи пред другите. :) Длъжна си да говориш с него по този въпрос. :)

Няма какво да губиш. Той е този, който може да загуби приятелката, сестрата, любимата. :)

gunner4life
10-09-2011, 10:46
аз много искам да му кажа какво чуствам, но снощи стана на въпрос за бившия ми и той ми каза "недей да търсиш момчетата, който те харесва сам ще те потърси, ти си много хубаво момиче и много момчета те харесват, не искам да ти пука за бившия ти и да страдаш" ..

ledenakrasota
10-09-2011, 10:49
аз много искам да му кажа какво чуствам, но снощи стана на въпрос за бившия ми и той ми каза "недей да търсиш момчетата, който те харесва сам ще те потърси, ти си много хубаво момиче и много момчета те харесват, не искам да ти пука за бившия ти и да страдаш" ..


Да бе :D И в същото време:
"не ми пипай приятелката"


Това, за което говоря. Или те пробва? Просто си бъди директна. Кажи, че държанието му те обърква. Бъде честна. :)

gunner4life
10-09-2011, 11:19
ако му кажа какво чуствам и той не ме иска като гадже, съм 100% сигурна, че с приятелството ни е свършено.. + тва си пада малко женкар и не съм сигурна дали иска да се обвърже въобщте.. снощи го видях да прегръща и други момичета, което ме накара да се чуствам мн объркана..

ledenakrasota
10-09-2011, 11:21
ако му кажа какво чуствам и той не ме иска като гадже, съм 100% сигурна, че с приятелството ни е свършено.. + тва си пада малко женкар и не съм сигурна дали иска да се обвърже въобщте.. снощи го видях да прегръща и други момичета, което ме накара да се чуствам мн объркана..


Или е бил пиян, когато ти е наговорил всичко онова или после. :-o

Затова се говори. И не е последният. Ако ти е истински приятел, такъв ще остане. Всяко такова има своите изпитания, на които трябва да устой. :)

gunner4life
10-09-2011, 11:28
когато говорихме и се прегръщахме не беше пиян, а после преди да си тръгна беше пийнал няколко водки и аз си отидох на моята маса, той на неговата и след това го видях да прегръща едни момичета

ledenakrasota
10-09-2011, 11:31
когато говорихме и се прегръщахме не беше пиян, а после преди да си тръгна беше пийнал няколко водки и аз си отидох на моята маса, той на неговата и след това го видях да прегръща едни момичета

Боже! Значи е, както казах един пикльо. Питай го все пак, ако се притесняваш да си споделиш чувствата и си прецени за после. :) Има много момчета. Просто този не е НЕГО с главно "Н".

gunner4life
10-09-2011, 11:37
сигурно ме приема само като сестра и нищо повече.. ще изчакам времето да покаже как ще се развият нещата.. лошото е че го виждам рядко тъй като аз уча в друг град.. и се прибирам само през почивните дни.. няма да му казвам какво изпитвам поне за сега, колкото и да ми е трудно..

peace94
10-09-2011, 11:54
Не е нужно да си признаваш, че имаш чувства към него, не първа. Намеквай му да уточните отношенията си, ако не стане с намеци - директно, няма какво да се мотаеш. Предизвикай разговор, ако трябва. Не за връзка, като цяло за отношенията ви, то ще си проличи накъде отиват нещата, познавате се все пак. :)
За уточнение - тези другите момичета приятелки ли са му или просто познати, откога/откъде се познава с тях, по принцип общителен ли е? И какво имаш предвид под женкар - сменя ги бързо, сваля много по едно време или нещо друго?

gunner4life
10-09-2011, 12:04
под женкар имам предвид, че се закача с много момичета и че връзките му са за по 1 вечер. иначе е много общителен. преди не си говорехме много с него само се майтапихме, не сме си споделяли често, но знае много неща за мен, а снощи изведнъж стана всичко.. с прегръдките, танците и т.н.

Mi6inka
10-09-2011, 12:18
И все пак... бъди искрена... Наистина това е най-добрия вариант. Не после да седиш и да се чудиш..ама ако му бях казала, ама ако това, ама ако онова... Казвай каквото има, пък оттам нататък каквото и да става ,няма защо да съжаляваш.

antifashionshit
10-09-2011, 13:53
не му дрънкай приказки за чувства, поне не отначало, че ще изплашиш момчето 8-)
като се гушкате колко му е да пробваш да го целунеш

Cvetii95
10-09-2011, 19:36
не му дрънкай приказки за чувства, поне не отначало, че ще изплашиш момчето 8-)
като се гушкате колко му е да пробваш да го целунеш

Да....Пробвай да го целунеш може би пък и той има някакви чувства към теб :)

robles
10-09-2011, 22:17
Много сте зле.

По принцип ако един мъж представя някое момиче като негова ПРИЯТЕЛКА (не просто приятелка или една приятелка...), значи има сериозни намерения към нея....


Ся твоя не го знам... аз говоря за МЪЖЕТЕ