PDA

View Full Version : Влюбен...



diviq
10-09-2011, 11:54
Аз съм момче на 14 години. Преди 9 - 10 месеца се запознах с едно момиче от моето училище . Всичко беше окей , харесахме се взехме се... Всичко беше окей . Виждахме се , излизахме , пишехме си и така... На мен наистина много ми харесваше... Беше красива , обличаше се хубаво абе с една дума момиче - мечта . И след известно време скъсахме заради някаква глупост ( която и аз не помня вече ) , но пак се оправихме... И тя ми каза , че скъсам ли я още веднъж вече наистина край... И аз глупака взех , че я скъсах отново заради някаква глупост... Просто се държеше различно ... Беше студена , не идваше при мен чакаше аз да отида... И така нататък. Въпреки , че скъсахме се влюбих в нея... Минаха 5 - 6 месеца и още и още я обичам...Просто имам чувство , че тя е единственото момиче което искам , единственото момиче за което съм готов на всичко... Момичето на което държа... И първоначално на мен ми беше много , ама много гузно... Не исках да я виждам ... Тя ме пита дали искам да си останем приятели ама аз отново глупака от гняв и казах не... И след няколко седмици осъзнах , че поне приятел мога да бъда с нея , но тя вече не искаше... Не искаше да чува за мен, дори когато и пишех не ми отговаше... Дори когато имах рожден ден не ми честити ( за което наистина бях тъжен.. ) . Поне едно" Здравей, честит рожден ден " можеше да ми каже.. Все пак няколко месеца бяхме заедно... Дойде нейния рожден ден , честитих и малко си писахме и т'ва беше...Минаха месеци, месеци , но както казах НЕМОГА и немога да я забравя... Всички ми казват , т'ва да не е единственото момиче виж колко много по - хубави има... Е да ама лесно се казва... Постоянно и гледах профила , постоянно и го следях за нещо ново.. И един ден разбрах , че ходи с някакъв циганин ли какъв е и от тогава спрях.. около 1 месец не и бях гледал профила... И един ден случайно влязах и го разгледах и един приятел същия ден ми каза ,че са скъсали... И отново мина месец... гледах и го и го гледах и се наслаждавах.. И точно вчера разбрах , че има нов приятел за което ми стана отново тъпо , тъжно... Понеже още съм влюбен в нея.. И всеки път си казвам само на 14 години съм , ще имам много приятелки ,много.. Ама немога и немога да я забравя.. Дори съм ревал за нея...

Та някой по голям , по опитен би ли ме посъветвал какво да правя.. Понеже губя желание за живот вече.... От всичко и всеки ми писна ..

beu
10-09-2011, 12:14
Момиче съм на 16 и аз съм преживявала такива работи не веднъж.Съвсеми се малко не трябва така за едно момиче което не ти е никакво вече а може и да не ти бъде повече да се захласваш така.Та ти си на 14 каквото още те чака ако така ги изживяваш всички връзки и за в бъдеще ще ти бъде ужасно трудно.Недей така :)) Захвани се с някаква работа,нещо което обичаш да правиш и гледай да мислиш по-малко за нея.И ще видиш как след известно време всичко ще е наред повярвай ми била съм като тебе :]]] Айде успех !!

diviq
10-09-2011, 12:17
Момиче съм на 16 и аз съм преживявала такива работи не веднъж.Съвсеми се малко не трябва така за едно момиче което не ти е никакво вече а може и да не ти бъде повече да се захласваш така.Та ти си на 14 каквото още те чака ако така ги изживяваш всички връзки и за в бъдеще ще ти бъде ужасно трудно.Недей така :)) Захвани се с някаква работа,нещо което обичаш да правиш и гледай да мислиш по-малко за нея.И ще видиш как след известно време всичко ще е наред повярвай ми била съм като тебе :]]] Айде успех !!Лесно се казва ама... Тамън я забравя и я видя или пък някой ми напомня за нея... Надявам се , благодаря ти

Sibel1990
10-09-2011, 16:16
Ще ти мине с времето, само с времето ..
Може би това време е три месеца, една година, повече .. не знам, но ще ти мине.
Ясно е, момичето те е забравило и дори забравило и други след тебе.
Не се отчайвай и не мисли да правиш глупости! Просто бъди търпелив и както казаха, захвани се за някаква работа(хоби) и не мисли за нея.

Missmarch
10-09-2011, 18:04
Душо тва найш ли що е ?
Щото ние жените , нас нещо си ни пази, и тва дето си й го причинил в началото, дето си я късал все за простотии, ся си ядеш грешките :?

Moerder
10-09-2011, 18:29
Жалко че не е била буйна и лесно обидчива каратистка .... наистина жалко :?

mel4ety
10-09-2011, 20:42
квото повикало,такова се обадило ;) лесно,трудно-забравя се,време иска! мисли преди да действаш следващия път-споко,човек от грешките си се учи ;)

ZooB
10-09-2011, 21:01
отиди , срещни се с нея , ако трябва отиди у тях , бори се ако толкова я обичаш , но ако все пак не се съберете , само времето ще ти помогне

robles
10-09-2011, 22:21
Беше красива , обличаше се хубаво абе с една дума момиче - мечта .

Момичета - мечта има много по улиците ;)

NaGaStYlE
10-10-2011, 04:24
човек,учи се от грешките си :-o

transformable
10-10-2011, 13:12
отиди , срещни се с нея , ако трябва отиди у тях , бори се ако толкова я обичаш , но ако все пак не се съберете , само времето ще ти помогнеТя не иска да ме вижда , сигурен съм във това... Боря се ама... Нищо немога да постигна...

Moerder
10-10-2011, 13:28
Е, намери си друга ве, тя си вдигна критериите относно нивото на АйКю-то!

nepowtorima
10-10-2011, 14:02
Защо някои хора обичат да търсят невъзможното, при положение, че знаят, че няма да го имат? Да, добре - бориш се за това, което искаш да постигнеш и да имаш, но след толкова опити не ти ли идва на акъла, че има опция - СТОП!

IlovEmyPuffYToY
10-10-2011, 14:28
Аз съм по-малка с 1 година, но няма нищо...Каузата е загубена, братле, и то само заради инатът ти ;)

VaMpiRKaTaaa
10-10-2011, 14:46
човек,учи се от грешките си :-o

Най-точно казано.