PDA

View Full Version : Обичам яяя



xwizkkhaLiffax
10-09-2011, 13:15
Здравейтее.. ^^

Таа, как да впечетля момиче, знам ли аз да разбере че съм свестен човек.

ПП. Обичам и харесвам едно момиче, но тя едва ли изпитва някви чуства към мен. Как бих могъл да я впечетля за да ме хареса ?

Понякога като я погледна, иии ми идва да и призная всичко което чуствам към нея, но като ме погледне в очите и направо се вцепенявам. А като я видяя с гаджето и което с с една година по голямо от мен, ии направо ми се къса сърцето :cry:

Valento
10-09-2011, 13:25
Недей да правиш триъгълник,момичето си има приятел....не се срещай с нея,избягвай срещите за да не ти е тежко на теб,ще го преодолееш!

FuckedUp
10-09-2011, 13:37
ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..

Moerder
10-09-2011, 13:43
ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..

Не видяхте ли ве?




ammm a ti kakvo si pravil za da i privlechesh vnimanieto...nqkakvi podrobnosti...

Ами, слушах музика в час, говорех си с един приятел по телефона, ебавах се с даскалите ей такива..

xwizkkhaLiffax
10-09-2011, 13:49
Ами нормално не знам как се впечетлява момиче, поради причината че досега съм нямал гадже

Chacho
10-09-2011, 13:51
Ами нормално не знам как се впечетлява момиче, поради причината че досега съм нямал гадже

Използвай тантра за да насочиш сексуалната си енергия в играене на Lineage II и звънни да бием Antharas.

Soraq
10-09-2011, 13:53
На колко си? :D

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 13:53
Ами нормално не знам как се впечетлява момиче, поради причината че досега съм нямал гаджеРазбираемо е...

ledenakrasota
10-09-2011, 14:02
Бъди смел и покажи мъжество! 8) Като си има приятел, просто се откажи. :) Ако не са много сериозни и има надежда, бъди търпелив. :)

swetti
10-09-2011, 14:13
Виж пич, разбирам, че нямаш опит, и затова ще ти кажа : Момичетата не обичат шутове ! Вместо да се ебаваш с даскалите и да правиш подобни простотии, просто отиди в междучасията при нея приказвайте си, прави и комплименти, БЪДИ МЪЖ !
Така първо ще станете приятели и тя ще разбере колко я цениш .. ии може да стане нещо. :)

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 14:20
Виж пич, разбирам, че нямаш опит, и затова ще ти кажа : Момичетата не обичат шутове ! Вместо да се ебаваш с даскалите и да правиш подобни простотии, просто отиди в междучасията при нея приказвайте си, прави и комплименти, БЪДИ МЪЖ !
Така първо ще станете приятели и тя ще разбере колко я цениш .. ии може да стане нещо. :)Ааа не гоо обърквай така :? Момичетата харесват точно ЗРЕЛИ ШУТОВЕ, като него :razz: Ако чатка авторът :lol:

xwizkkhaLiffax
10-09-2011, 14:39
Виж пич, разбирам, че нямаш опит, и затова ще ти кажа : Момичетата не обичат шутове ! Вместо да се ебаваш с даскалите и да правиш подобни простотии, просто отиди в междучасията при нея приказвайте си, прави и комплименти, БЪДИ МЪЖ !
Така първо ще станете приятели и тя ще разбере колко я цениш .. ии може да стане нещо. :)

Проблема е че, аз не съм кой знае колко слаб, като гаджето ии и не съм толкова красив, и от това ме е срам, е да може да съм дебел но, не ми личи чак толкова много.. 82 кг съм, а ми личи че съм 60.. Просто ме е срам да и признай колко я обичам.. Даже да я заговоря !

Cvetii95
10-09-2011, 19:10
Наистина по - добре се откази , поне за сега

Limitless
10-09-2011, 19:13
"Приятелят и" точка. :) Ако си истински мъж забрави за нея .. или поне докато е с него. (освен ако не искаш да правиш путкенски номера)

kyon
10-09-2011, 19:14
Ами нормално не знам как се впечетлява момиче, поради причината че досега съм нямал гадже

Използвай тантра за да насочиш сексуалната си енергия в играене на Lineage II и звънни да бием Antharas.

=D> =D> =D>

arsenalllbaby
10-09-2011, 20:09
"Приятелят и" точка. :) Ако си истински мъж забрави за нея .. или поне докато е с него. (освен ако не искаш да правиш путкенски номера)

swetti
10-15-2011, 11:01
Виж пич, разбирам, че нямаш опит, и затова ще ти кажа : Момичетата не обичат шутове ! Вместо да се ебаваш с даскалите и да правиш подобни простотии, просто отиди в междучасията при нея приказвайте си, прави и комплименти, БЪДИ МЪЖ !
Така първо ще станете приятели и тя ще разбере колко я цениш .. ии може да стане нещо. :)Ааа не гоо обърквай така :? Момичетата харесват точно ЗРЕЛИ ШУТОВЕ, като него :razz: Ако чатка авторът :lol:

ми всеки си има мнение :) .. аз мисля, че е пъти по-добре вместо да се прави на отрепка, да отиде и да говори с нея като истински мъж :)