PDA

View Full Version : Физиците, ходите ли на състезания/олимпиади?



Honest
10-09-2011, 13:56
Тук може да споделяте вашият опит, който сте придобили по време на такива мероприятия. Казвайте и кой клас сте. Как ви се струват задачите, преживяването? Минава ли ли сте на по-горен кръг?

Скоро наближава Есенното национално състезание по физика на 12,11,2011. Някой от вас ще се явява ли? Мина ли училищния кръг при вас? :)

Annity
10-09-2011, 14:57
Аз в 7-ми клас ходих на олимпиадата по физика и се класирах за областен кръг, но понеже бях класирана и на биология и математика, а трите бяха в един и същи ден, отидох на математиката .. и това е... тази година сигурно пак ще се пробвам на олимпиадата - 9 клас съм :-D

Zorin
10-09-2011, 16:45
Ходя и по двете принципно, но тази година се съмнявам, че ще имам време за нещо различно от олимпиадата, колкото и да ми е мъчно. Физиците са страхотни хора и адски много се радвам се се запознах с много от тях. : )
Чудя му се на есенното, ако успея да реша някоя от миналогодишните теми, може и да се вясна. : ) На олимпиадата със сигурност, де. Тя е нейде февруари.

xxKiFlAxx
10-09-2011, 21:03
оо ще е интересно да пиша с физик ще има за какво но едвали има :D

chemist9009
10-10-2011, 07:27
трябва да се запозная с някоя физичка,ще й обяснявам законите на химията може и на физикохимията ако иска ;) 8-) Иначе от разделите на физиката съм почитател на ядрената физика,физика на елементарните частици,квантовата механика,термодинамиката(п о-специално химичната) и разбира се физикохимията :grin: :grin: :grin:

Honest
10-10-2011, 15:28
Ходя и по двете принципно, но тази година се съмнявам, че ще имам време за нещо различно от олимпиадата, колкото и да ми е мъчно. Физиците са страхотни хора и адски много се радвам се се запознах с много от тях. : )
Чудя му се на есенното, ако успея да реша някоя от миналогодишните теми, може и да се вясна. : ) На олимпиадата със сигурност, де. Тя е нейде февруари.
Кой клас си? И аз може да ходя на есенното, но зависи дали ще мина училищния кръг? При вас същност има ли такъв? Състои се от 3 задачи, явяват се хора от училището, които имат желание да отидат на есенното, първите трима ходят. :)