PDA

View Full Version : NFS World



SurfSky
10-09-2011, 15:46
Здравейте.Играя от скоро време нфс уорлд.На тиер 2 съм,с мазда РХ-7.Реших да си купя друга кола(за 400 000$).Та въпроса ми е коя според вас върви най добре?Лотуса го гледам като е с мене в състезания,винаги моята топ спеед скорост е по голяма от неговата,пошето-недозавива...Кажете си :D

Marseille
10-10-2011, 20:53
Aз бих си взел Голф 2-ката. Евтин е само 2000$. Ще му затъмня задните джамци, едни хубави лети джанти, една вежда отпред на фаровете, ше го мацнем в черно, едно СД блаупънкт и една туба за бас(мн яко ше стане.)Ше му сменим двигатела че е дръглив със некой от някоя блъсната Голф 4-ка. Един въздохозборник на покрива отгоре, един спойлер отзад с 3-ти стоп на него, ше му турим и едни кръстачки на фаровете и бели мигачи на долната броня. Ше му сменим километража вътре с некъв тарикатски с светкащо. Без лепенки и неони отдолу че ше стане вече мн циганско ...

SurfSky
10-11-2011, 11:34
Аз много се преебах,взех си Лотус-а (400 000 $) а той хич не върви :X

DarkAngelOfHope
10-11-2011, 12:29
upgrade-и сложи ли и ? не говоря за тия които могат да се купят, а за такива които се падат от игра или от картите ... те тия дето се купуват са ей тъй колкото да има нещо :D

xJawz
10-11-2011, 15:56
Аз много се преебах,взех си Лотус-а (400 000 $) а той хич не върви :X
Мерси и аз мислех да го зимам ама вече.................

SurfSky
10-11-2011, 15:59
upgrade-и сложи ли и ? не говоря за тия които могат да се купят, а за такива които се падат от игра или от картите ... те тия дето се купуват са ей тъй колкото да има нещо :DЕми незнам откъде падат :D Някой викат че на определени карти се падат части...

Incineerate
10-11-2011, 16:37
NFS World не беше ли платена до 5 левел ако не се лъжа. Имаше нещо такова , ще ми кажете ли още ли е платена , защото ми се доигра 8-)

SurfSky
10-11-2011, 16:39
NFS World не беше ли платена до 5 левел ако не се лъжа. Имаше нещо такова , ще ми кажете ли още ли е платена , защото ми се доигра 8-)Ами беше до 11то ниво,ако не се лъжа..Вече е до 50то фрее 8-) :P

DarkAngelOfHope
10-11-2011, 18:16
вече ... к'во вече аз я играя от миналата година Август месец още тогава беше free :D незнам защо чак сега почна да става по популярна сякаш ... имам един fr работи в PC club и вика че последните няколко седмици се играе много NFS World, а преди никои не я поглеждаше :D

иначе части дава на вссяка писта (освен на пистите дето са за 1lvl :D) на някои ест дава по - смотани части на някой дава от най - хубавите :) но трябва търпение за да ти се падат :) на Team Escape също има хувави чаркове :)

Jus7DreamBoy
10-11-2011, 18:31
Аз си взех dodge charger и много се прецаках даже спрях да играя :D Танка му с танк не ще да завива аз съм по добър с първата маздичка :-D

DarkAngelOfHope
10-12-2011, 06:51
Ами играеш Team Escape докато събереш пари за нова кола, Mazda RX7 върви ок и е ефтина 70 000 май беше :) и аз когато стигнах до T2 коли си взех Porsche Cayman, а те в тази игра много са го прецакали и то не завива, та и аз карах Mazda Speed 3 ... ама тя маздичкара си върви ... :) иначе T1 кола Nissan Silvia е най - бързата, поне така казват, аз не съм я карал все още :D

SurfSky
10-12-2011, 11:59
вече ... к'во вече аз я играя от миналата година Август месец още тогава беше free :D незнам защо чак сега почна да става по популярна сякаш ... имам един fr работи в PC club и вика че последните няколко седмици се играе много NFS World, а преди никои не я поглеждаше :D

иначе части дава на вссяка писта (освен на пистите дето са за 1lvl :D) на някои ест дава по - смотани части на някой дава от най - хубавите :) но трябва търпение за да ти се падат :) на Team Escape също има хубави чаркове :)Играта винаги си е била фрее,но миналата година когато си я игра,е била фрее до 11то ниво,после не може да дигаш нива...А сега е фрее до 50то ниво :) Според теб защо сега е по играна?! :-D

DarkAngelOfHope
10-12-2011, 12:15
^ айде сега да не спорим, когато почнах да я играя я бяха направили free до 50 lvl, а преди беше free до 10 lvl и ако искаш да придължиш с вдигане на lvl-и си плащаш. Аз точно затова започнах да я играя тогава защото разбрах че са я направили free до 50 lvl ... а аз съм 50 lvl от преди ... 6 месеца може би ... така че не са я направили сега до последното ниво ;)

SurfSky
10-12-2011, 14:27
Не са я направили сега,да...
Ето ви код за 1 000 боост: 65LB-XXM9-K4JQ-QBZ6

Incineerate
10-12-2011, 15:31
Къде се пише този код ?

Edit : Открих го , на redeem boost code

Btw когато започнах играта взех безплатната кола (имаше кола с винии на Т Mobile , но ги премахнах и сега все едно съм си купил маздаспиид 3 със пари , а ми беше безплатна ^^

dem0to
10-12-2011, 21:08
Сори за спама.Исках да проверя нещо !

toto57
10-21-2011, 14:01
Моля някой да помогне!
След няколко писти спира да ми отчита резултатите!
Излизам от играта, пускам я отново и пак същото!
Благодаря предварително

badboy28
10-21-2011, 17:27
Извинявам се,че използвам тфоя въпрос,но да не стават много теми за тази игра.Та аз играя carbon,чакупих си нитро и не знам кое копче го активира.Вчики натисках и пак не става!! Помогнете 8)