PDA

View Full Version : Проблем със стомаха!



ssunnnshinee
10-09-2011, 21:09
Здравейте!Моят проблем е, че попринцип мен много лесно ме хваща разстройството ( с извинение).От много време насам не ям сутрин изобщо.И от много време само ме реже корема, когато си поиска и като ида в тоалетната имам нещо като разстройство, но не изцяло.Смисъл не е "вода", нито пък нормално ходене.Като, че ли на пресечки.. някакво никакво!И така от много време насам всяка сутрин ме реже много корем и ми е много гадно.Майка ми казва, че е от това, че не ям сутрин, а пък баща ми го е страх да не ми се получи язва така като не ям сутрин.И мисля тези мисля да ида до доктора, но вие какво мислите?На някой случвало ли му се е? :-o

lunichkataaa
10-10-2011, 06:29
При мен е нещо подобно. И аз преди не се хранех редовно и сега ето какво стана. Скоро ходих на лекар и ми каза, че имам колит. Гледай възможно най-скоро да отидеш на лекар, за да не става по-зле.

Red_Hair
10-10-2011, 09:29
Определено ще имаш проблеми с нередовното хранене.Има много теми свързани с храненето.Може да прочетеш какво точно трябва и не трябва да правиш, ако искаш да нямаш тези проблеми. take care V :)