PDA

View Full Version : Проблем с прятели



Argon
10-09-2011, 22:10
Момче на 14 съм и един път се заговихме с още двама приятели за момичета и те започнаха да говорят за това кка ще забиват яките момичета(не че те са някакви много яки и не са имале гаджета до сега) и като ме попитаха мен аз им казах, че още е рано да мисля за връзка, просто защото няма какво да се извлече от връзка на тази възраст. Те каза, че мога да я ч***м, и аз ги изгледах странно и им казах, че е прекалено рано и те истествено "е к'во му е раното". Та това мина и след време единият от тях е казал на един друг наш приятел който си пада..трол... и той започна да ми казва, че съм гей, и постоянно като има други хора се подиграва с това, че до сега не съм имал приятелка и че съм гей, пък когато се прибираме(от един квартал сме) той си се държи нормално и не споменава нищо. Та въпроса ми е какво да направя за да го накарам да спре да ме подиграва? :(

Благодаря предварително.

fibichkaa
10-09-2011, 23:24
Егати пропадняците ! Зае*и ги . Пълен игнор ! Намери си някакви по -свесни :)

Seattle
10-09-2011, 23:27
Е как какво? Ще му го кажеш точно и ясно (троловете са малко простички) .
И аз познавам такива лиохмани дето им знае устата кат за 3-ма когато са сред компания, ама ако си на 4 очи с тях са кротки като агънца.

Sapunji
10-10-2011, 06:30
Gay. Virgin. Go kill yourself.

XinZhao
10-10-2011, 17:33
На колко са приятелите ти? Ако са по-големи е разбираемо. (ДО НЯКЪДЕ) Ако са на твоята възраст, или по-малки, те съветвам да си смениш от части компанията, защото начина им на мислене, няма да ти донесе нищо добро. Не се тревожи, говорят за това, не защото са големи мъже, или са много зрели, а просто, понеже не могат да изкажат стойностно мнение за нищо друго. Тепърва имаш да учиш, ще имаш време и за момичета, и за всичко, като пораснеш.

reperw
10-10-2011, 18:32
ти си 7 или 8 клас ?? сори ама тогава започва пубертета нормално е...

thegreenzombie
10-10-2011, 18:41
priятелите ти за пълни ретарди 8-) а ти им се водиш по акъла, което те прави още по-голям ретард.... а защо изобщо ти пука каво мислят :?

crash19
10-10-2011, 18:47
Тея са много зле. Мислят само с долната си глава, не им обръщай внимание и се движи с друга компания. А и тези дето се опитват да докажат колко са мъжествени и тн, обикновено са лигави :D А и ако някое момиче разбере какво си казал, може и да те хареса :D

JuStIc3
10-10-2011, 18:47
Боят не е решение на проблемите !
Ама може да им праснеш по една да си знаят занапред Д :o :o