PDA

View Full Version : Женски номера?



gabsit000
10-10-2011, 10:12
Харесва ли ви момчетата да ви правят така наречените "женски номера" ..трябва ли да се тълкува като лек намек от момчето да обясни,че не е заинтересован от самата теб или просто иска да видиш колко може да се помъчиш да го спечелиш?

NomNomNom
10-10-2011, 10:15
Като искам нещо отивам да си го взимам , без простотии . Еб*ла съм ги кой кво прави и защо . Нямам нерви и време за глупости, да се моля и да се мотая около п*тю, който няма уста да си каже дали к*ра го сърби , или г*за.
Не исках да цензурирам със звездички , ама иначе ще стане дебилно - кур, гъз

gabsit000
10-10-2011, 10:16
напълно те разбрах мацко..евала за коментара :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LambOfGod
10-10-2011, 10:18
Като искам нещо отивам да си го взимам , без простотии . Еб*ла съм ги кой кво прави и защо . Нямам нерви и време за глупости, да се моля и да се мотая около п*тю, който няма уста да си каже дали к*ра го сърби , или г*за.
Не исках да цензурирам със звездички , ама иначе ще стане дебилно - "мъжки полов орган", "задни части"

И аз съм на абсолютно същото мнение, за жалост подобно поведение често се тълкува по много грозен начин... 8-)

NomNomNom
10-10-2011, 10:20
Така е , грешно се тълкува, но реално това е пестене на ресурси 8-)
Гледам го от практичната гледна точка ;д

Sh@d0w
10-10-2011, 10:21
Кви женски номера кви пет лева :lol:

Един мъж ако знае какво иска,действа и си го получава.Останалото са пубертетски изпълнения.

Lelouch
10-10-2011, 10:21
трябва ли да се тълкува като лек намек от момчето да обясни,че не е заинтересован от самата теб

Това.

С една вметка - това съм го правил като съм бил 5-6-7 клас и ми е било неудобно да си кажа ,че не харесвам момичето Х ,че да не й стане неприятно.
Разбира се ,много по-добре е да си го кажеш малко по-деликатно и в прав текст ,но на някои хора явно дори за това не им стигат топките.
Както и да е ,не мисля ,че трябва да го възприемаш крайно отрицателно - явно някой все пак го е грижа да не ти накърнява достойнството ,което все пак си е похвално ,макар и да носи повече негативи.

Знам ли ... ;д

gabsit000
10-10-2011, 10:38
трябва ли да се тълкува като лек намек от момчето да обясни,че не е заинтересован от самата теб

Това.

С една вметка - това съм го правил като съм бил 5-6-7 клас и ми е било неудобно да си кажа ,че не харесвам момичето Х ,че да не й стане неприятно.
Разбира се ,много по-добре е да си го кажеш малко по-деликатно и в прав текст ,но на някои хора явно дори за това не им стигат топките.
Както и да е ,не мисля ,че трябва да го възприемаш крайно отрицателно - явно някой все пак го е грижа да не ти накърнява достойнството ,което все пак си е похвално ,макар и да носи повече негативи.

Знам ли ... ;д



абе ма*ната му на достойнство т.н. ..аз да не съм 1 клас да се сърдя..по-добре да ми го каже в прав текст..ей така и така не ме кефиш..ще ми бъде гадно там няколко дни ..да осъзная,че не си заслужава ..и ще забравя ..ама да ми се дърпа ..да ми намеква,че като се бързало не е интересно и някакви такива.. малко тъпо

xoxi
10-10-2011, 12:08
Преди време един ми правеше такива номера.
Попитах го в прав текст какво иска, той взе да ми се обяснява като първокласничка. Наложи се аз да показвам мъжката си страна.

Като цяло мнението ми за хората, които се опитват да се измъкват с такива номера не е много добро. Независимо дали става въпрос за момчета или момичета.

ivcheto0o
10-10-2011, 12:30
Кви женски номера кви пет лева :lol:

Един мъж ако знае какво иска,действа и си го получава.Останалото са пубертетски изпълнения.

Няма какво да добавя,напълно подкрепям това мнение :)

anonymous708973
10-10-2011, 13:48
ей така и така не ме кефиш..
Искаш да ти кажат това, защото не ти се е случвало.

И на мен не ми се е, но знам, че няма да ми хареса. Човек, който е прекарал известно време с мен... изведнъж да ми каже "Ми не ме кефиш" - няма да се обидя като жена, а като човек, ще го приема като критика към личността си.

thumbs up за показването на мъжка страна. Еми, не може всички да си играем на тука има, тука нема.

NightGuardian
10-10-2011, 13:53
Е то при жените , трябва да се правиш малко на луд :lol:

DaniVanGunner
10-10-2011, 14:04
Амиии гледай сега...един себеуважащ се мъж,не използва никакви намеци или така наречените ''женски номера''!Винаги един мъж тряя да е наясно първо със себе си,после със чувствата си.След като вече е наясно с тези чувства,той никога не тряя да ги спестява или да ги премълчава.Тези чувства след като вече са породени от обекта на желанието,той не тряя да използва такива пълни щуротии като намеци или прословутите номера! :-x

anonymous708973
10-10-2011, 14:28
един себеуважащ се мъж не използва никакви намеци

Грешка. Намеците засилват напрежението и правят нещата сладки.
Бъркаш ги с пу*кенските номера.

VaMpiRKaTaaa
10-10-2011, 14:43
Като искам нещо отивам да си го взимам , без простотии . Еб*ла съм ги кой кво прави и защо . "
Същото.

cigarettekisses
10-10-2011, 16:55
След като ти го е казал директно,значи наистина е така.
Ако се държи,сякаш не се интересува от теб вече може да е 'номер',за да задържи интереса ти. :lol:

ledenakrasota
10-10-2011, 17:20
Зависи какъв човек е срещу мен и до каква степен съм хлътнала. Мога да бъда директна. Също така съм доста срамежлива и въобще да прецакам всичко. :oops: :oops: :oops:


Най-много обичам флирта. :evil: :oops:

valdesbg
10-10-2011, 17:38
Обикновено ако един мъж няма интерес към някоя жена.. то това си личи много ясно. Т.е. не бива да се тълкува по друг начин.

Така че женските номерца от мъжка страна са по скоро от пубери(на акъл и развитие) с ниско самочувствие, чакащи някоя да им го вдига :)

Сбито казано - тълкувайте мъжете буквално. Ние игрички не играем :) Ако искаме секс ще насочваме играта към секс, ако искаме връзка ще насочим играта натам. Но няма начин да искаме нещо и да не водим ситуацията на там.

Lelouch
10-10-2011, 17:47
Така че женските номерца от мъжка страна са по скоро от пубери(на акъл и развитие) с ниско самочувствие, чакащи някоя да им го вдига

Ей такива индивиди като теб и няколкото преди теб са ми невероятно забавни.
Какви думи ,какво нещо.
Така като те гледам сигурно не са ти го и вдигали ,но мята ли мята огън и жупел че да се разграничи като поредния с претенции за 'алфа'.

//
За да не ви хрумне да давате израз на еднопоточната си мисъл - просто ми е непонятно откъде-накъде си позволявате да давате подобни определения.

valdesbg
10-10-2011, 17:51
Лелончо - дай друго адекватно обяснение, ако можеш. Щото и ти си ми много забавен с хейтърското ти за момента поведение :)

На мен кой ми го вдига мисля не е твоя работа. Алфа-та е буква в гръцката азбука. В Беге му казваме по друг начин.

А щом ти е непонятно - що се буташ изобщо?

anonymous708973
10-10-2011, 17:53
Дайте първо да се уточним кво разбира всеки под "женски номера"?
Щото аз играта топло-студено (в приемливи граници) и намецитие си ги имам за част от флирта, не за номера.

ledenakrasota
10-10-2011, 17:58
Дайте първо да се уточним кво разбира всеки под "женски номера"?
Щото аз играта топло-студено (в приемливи граници) и намецитие си ги имам за част от флирта, не за номера.


И аз така. Ако става въпрос за повърхностните работи...омг. :-s

l0litta
10-10-2011, 17:59
Кви женски номера кви пет лева :lol:

Един мъж ако знае какво иска,действа и си го получава.Останалото са пубертетски изпълнения.

Зависи! Не всички мъже действат. Някой се правят на п*тки. :-x

anonymous708973
10-10-2011, 18:00
За тва им викат пу*ки, не мъже :wink:

Lelouch
10-10-2011, 18:05
^Поне спрямо написаното в ОП явно става дума за опит на момчето индиректно да се отърве от някоя натрапница. Аз с такова впечатление останах. Дали ще я размотава или ще й го каже в прав текст - резултатът е един и същ.
Не си говорим за намеци с цел свалка ,а за намеци с цел 'чупката'.

//Хейтвам wanna-be-та и комплексари. Я виж как от надъхан мъжага се превърна в обясняваща се госпожичка.

Както и да ,аз се омитам от този раздел ,сборище на грозници и комплексари.

anonymous708973
10-10-2011, 18:22
Дай в секс, там поне не се разтягат локуми, които имат нулево приложение в реалния живот.

gabsit000
10-11-2011, 10:59
ей така и така не ме кефиш..
Искаш да ти кажат това, защото не ти се е случвало.

И на мен не ми се е, но знам, че няма да ми хареса. Човек, който е прекарал известно време с мен... изведнъж да ми каже "Ми не ме кефиш" - няма да се обидя като жена, а като човек, ще го приема като критика към личността си.

thumbs up за показването на мъжка страна. Еми, не може всички да си играем на тука има, тука нема.



не са ми го казвали???и по-лоши неща са ми казвали и случвали :X някои нищо не са ми спестявали ..но това беше едно време... сега мисля е мога да ги преодолея тези неща,явно тогава прекалено много ми пукаше,а и доста кретени срещах ...

gabsit000
10-11-2011, 11:11
..за мен женските номера са точно това да се прави на недостъпен..хем да знаеш,че ти е в кърпа вързан,хем не .. един вид го играе малко "труден"..търси ме,пишем си,търси контакт с мен,но когато го попитах вчера дали има работа..той веднага си измисли нещо,за да не мога да продължа разговора с въпроса "Хайде да излезем" ..мина с това,че трябва да бъде с баща си докато замине пак на работа в др град..и попитах го "значи не е определено времето" и той отговори "Да не се знае.." .. сега може ли, Бога ми,да го разбереш дали наистина иска нещо или просто деликатен начин да ме разкара?

kyon
10-11-2011, 11:43
^ Върти те. Като ти се прави на недостъпен ти се прави на отпочиващ.

anonymous708973
10-11-2011, 13:26
Мхм. Накарай го той да те гони малко, да види какво е.
Попринцип съм много против игричките, но лично мен ме дразни като ми се правят на две и половина.

Hilary_
10-11-2011, 15:34
Зависи к'во се разбира под "женски номера".
Харесва ми да има някаква тръпка, но да си играем на "искам, не искам" нямам нерви .. достатъчно такива п*тки съм срещала, че да ми е писнало!

jghgh
10-11-2011, 18:11
^именно!

Мъж, който се държи уклончиво, въртеливо, поведение "искам, не искам", декларация, че иска да му търчиш след Д-то за мен е п??ка. С ниско самочувстиве. На мен са ми неприятни момиченца с такова поведение, за МЪЖЕ кво остава. П??ки.
Едно е да се държиш нормално, може би леко резервирано, вместо отчаяно и прилепчиво, а съвсем друго е да се правиш на недостъпен и да разиграваш хората като някаква п??ка. Все едно хората са ти клоуни. Тва си е точно вдигане на самочувствието. Това много хора го правят - и жени, и мъже. Ама по-добре да забравят. Никой не обича да го разиграват.
Ок, да иска да ме прецени - да. Колкото време му трябва. Да ми покаже че не е лесен и има критерии - ок. Но да прави някви уклончиви намеци, да подвежда и пр. е жалкарско.

Ако става дума за рязане - тук вече много мъже са пълни п??ки. Не е лесно да отрежеш някого с уважение. По-лесно е да го правиш на глупак с намеци. Което само показва че нямаш никаква смелост и едва ли не ти се вижда мега трудно да се справиш с едно отрязване.. А уж сме мъжкари. Леле, колко мъжкарско.
Да те е страх и да не можеш да кажеш на някого, че не искаш да си с него те прави п??ка и половина. Без достойнство. Страхливец. Просто е много тъпо да си намираш оправдания, все едно другия ще те изяде. Безтопчие отвсякъде. И неуважение към човека, щом го правиш на глупак.

Ном, респект :Д

GabrielleShayk
10-11-2011, 20:32
Хич не ми допадат тези номера...едно е да има малко напрежение,заигравка,но женските номера са си за жените.

Lelouch
10-11-2011, 21:53
^именно!

Мъж, който се държи уклончиво, въртеливо, поведение "искам, не искам", декларация, че иска да му търчиш след Д-то за мен е п??ка. С ниско самочувстиве. На мен са ми неприятни момиченца с такова поведение, за МЪЖЕ кво остава. П??ки.
Едно е да се държиш нормално, може би леко резервирано, вместо отчаяно и прилепчиво, а съвсем друго е да се правиш на недостъпен и да разиграваш хората като някаква п??ка. Все едно хората са ти клоуни. Тва си е точно вдигане на самочувствието. Това много хора го правят - и жени, и мъже. Ама по-добре да забравят. Никой не обича да го разиграват.
Ок, да иска да ме прецени - да. Колкото време му трябва. Да ми покаже че не е лесен и има критерии - ок. Но да прави някви уклончиви намеци, да подвежда и пр. е жалкарско.

Ако става дума за рязане - тук вече много мъже са пълни п??ки. Не е лесно да отрежеш някого с уважение. По-лесно е да го правиш на глупак с намеци. Което само показва че нямаш никаква смелост и едва ли не ти се вижда мега трудно да се справиш с едно отрязване.. А уж сме мъжкари. Леле, колко мъжкарско.
Да те е страх и да не можеш да кажеш на някого, че не искаш да си с него те прави п??ка и половина. Без достойнство. Страхливец. Просто е много тъпо да си намираш оправдания, все едно другия ще те изяде. Безтопчие отвсякъде. И неуважение към човека, щом го правиш на глупак.

Ном, респект :Д

А ти си честен/на ,откровен/а ,отворен/а ,чистосърдечна и не ти прави ни най-малко удоволствие някой да се влачи след теб.




Или просто не ти се е случвало.


А най-обичаш да даваш генерални определения за хора ,с каквито бих казал не си имал/а никакъв досег.

Но все пак имаш мнение.

И все пак е от невероятно значение да го кажеш с точно с толкова неприязън.

Може би са те разигравали ?

Едва ли.

Може би се нуждаеш да определиш някого като п*тка и жалкар ,разграничавайки се от 'онези' ?


Да говориш с такъв езиков подбор за неща като чест ,достойнство или смелост ... ето това е жалко.

Със сигурност.

Alabalaportokala
10-11-2011, 22:12
Ако едно момиче не ме привлича сексуално и иска по някакъв начин да задълбаем няма как да стане. В такъв случай процедирам стандартно и обяснявам, че отношенията ни ще бъдат чисто приятелски. В това отношение момичетата грешка нямат и в 99,9% от случаите разбират за какво говоря. Така е когато няма его и тестостерон. Нямам нищо против да бъда приятел с непривлекателни (за мен) момичета. В крайна сметка те не са виновни, че са такива. Пък има полза от тях защото имат хубави приятелки :D.

Но ако някоя ме натовари по някакъв начин и продължи и продължи, ако ще и най- голямата красавица да е ще се постарая да и оставя дълбок емоционален белег върху психиката и. В това отношение не увъртам, не усуквам, а атакувам словесно.

Ако разбера, че мадама проявява интерес към мене и ми е симпатична определено ще се постарая да излезем, без да и въртя някакви номера. Като ако тя прекали с игричките процедирам както съм написал по- горе.

И така момичета- не си мислете, че всички мъже са путки. Такива винаги е имало и ще има занапред. Това, че наборчетата ви се държат така е нормално. Така са научени- "момичетата се правят недостъпни, дай и ние да се правим на такива".

Всичко си зависи от характера на човека.

Поздрави.

LadyDi
10-12-2011, 07:48
"Женски номера" :lol:

Много обичам ей такива класификации.
Я някой да ми дефинира "женски номера".

Sh@d0w
10-12-2011, 07:53
Я някой да ми дефинира "женски номера".

Номера,правени от жени 8-)

LadyDi
10-12-2011, 07:56
Я някой да ми дефинира "женски номера".

Номера,правени от жени 8-)
Тва определение противоречи на цялата ви "мъжка" политика :)

Sh@d0w
10-12-2011, 08:06
^ Именно затова написах първия ми пост в темата.

gabsit000
10-12-2011, 08:09
Я някой да ми дефинира "женски номера".

Номера,правени от жени 8-)
Тва определение противоречи на цялата ви "мъжка" политика :)

точно това е смисъла,че по приляга на едно момиче да ги прави тия неща,отколкото на момче за това така се наричат..
...хайде щом за теб всичко това противоречи.. запознай ме с МЪЖКАТА политика ! :) :)

LadyDi
10-12-2011, 08:17
Мило момиче, няма такова нещо като "женски номера". Това е някакъв стереотип, който се опитва да бъде наложен.
Има и мъже, които са нерешителни, страхливи и неспособни да се обвържат. Даже се среща по-често сред тях. Само че му викаме "мачовщина" - да са с колкото се може повече жени :)

"Мъжки номера".

bloodyF
10-12-2011, 09:52
Преди време един ми правеше такива номера.
Попитах го в прав текст какво иска, той взе да ми се обяснява като първокласничка. Наложи се аз да показвам мъжката си страна.



и на мен ми се е случвало
идваше ми да го набия накрая...мразя такива педалски (нищо против гейовете) изпълнения..или казваш като мъж ''искам връзка'', ''искам секс'' и т.н. или си стой сам до края на дните си..
предпочитам да има лека игра, ама да е ясно кой какво и защо го иска..а не с врътки от по няколко месеца и аз да се чудя всеки ден ''тоя ебава ли се с мене или е сериозен''..

gabsit000
10-12-2011, 09:57
ооо един месец..коя е тая лудата където ще го чака толкова много :lol: :lol: :lol: :lol: говоря за нещо от седмица..две най-много..то това един месец еее чисто самоубийство..