PDA

View Full Version : Не иска да ми лапа



Freeman95
10-10-2011, 11:49
Днес говорихме с приятелката ми и тя каза,че не искала да ми лапа.И я питам защо тя ми казва така.Еб@си всичките момичета лапат а тя не та не....Ко да правя?

unikum
10-10-2011, 12:00
Хмм не виждам друга алтернатива освен да си го лапнеш сам
пък знаеш ли може да ти хареса :-o

gabsit000
10-10-2011, 12:07
щото е гнусноо пич?!?!? замислял ли си се че може да не й е приятно...не я насилвай :x :x :x :x :x

ADMIRALKA14
10-10-2011, 12:08
Nice troll bro.

FuCKkK13
10-10-2011, 12:10
ох.. ей такива като тебе много ги мразя.. като не иска, не я карай бе човек :? ... приятелка ти е.. разбери я.. може нито да я е гнус от теб нито нищо,а просто да не иска.. и ся не ми казвай ''не може да не иска без причина'' повярвай може !.. и не всички момичета лапат.. нещо си се излъгал тука.. ако толкова искаш земи си махни няколко ребра и си го лапай сам.. пфу егоистични тъпанари на всякъде бе :?

marmalad400
10-10-2011, 12:23
Викаш щом ти е приятелка начи тря задължително да ти лапа а? 8-)

beceraful
10-10-2011, 12:49
Аэ макар и да съм момче се поставям на мястото на момиче в един момент и си представям какво е - Да наистина и е гнусно , гнусно си е все пак права си е , като неиска кажи и добре и това е поне аэ небих настоявал аэ бих раэбрал приятелката си и тн , каэваш и добре миличка иэвинявай повече никога няма да повдигам такава тема отново и това е недей да настояваш така ще се стигне до скарваница а ако мн се протече може да е причина и эа раэдяла.
Ако ти каже не неискам каэваш добре и това е а и постави и се на мястото че я е гнус и тн.

JakSparrow
10-10-2011, 12:54
Измий го и може да си промени решението :D

ted4ty
10-10-2011, 12:59
ох.. ей такива като тебе много ги мразя.. като не иска, не я карай бе човек :? ... приятелка ти е.. разбери я.. може нито да я е гнус от теб нито нищо,а просто да не иска.. и ся не ми казвай ''не може да не иска без причина'' повярвай може !.. и не всички момичета лапат.. нещо си се излъгал тука.. ако толкова искаш земи си махни няколко ребра и си го лапай сам.. пфу егоистични тъпанари на всякъде бе :?

FuCKkK13
10-10-2011, 13:12
Аэ макар и да съм момче се поставям на мястото на момиче в един момент и си представям какво е - Да наистина и е гнусно , гнусно си е все пак права си е , като неиска кажи и добре и това е поне аэ небих настоявал аэ бих раэбрал приятелката си и тн , каэваш и добре миличка иэвинявай повече никога няма да повдигам такава тема отново и това е недей да настояваш така ще се стигне до скарваница а ако мн се протече може да е причина и эа раэдяла.
Ако ти каже не неискам каэваш добре и това е а и постави и се на мястото че я е гнус и тн. ти първо земи се научи да пишеш и после давай съвети ;)

beceraful
10-10-2011, 13:17
Аэ макар и да съм момче се поставям на мястото на момиче в един момент и си представям какво е - Да наистина и е гнусно , гнусно си е все пак права си е , като неиска кажи и добре и това е поне аэ небих настоявал аэ бих раэбрал приятелката си и тн , каэваш и добре миличка иэвинявай повече никога няма да повдигам такава тема отново и това е недей да настояваш така ще се стигне до скарваница а ако мн се протече може да е причина и эа раэдяла.
Ако ти каже не неискам каэваш добре и това е а и постави и се на мястото че я е гнус и тн. ти първо земи се научи да пишеш и после давай съвети ;)

Нераэбирам какъв ти е проблема на теб. Аэ каэах каквото трябваше и как трябва да постъпи момче в подобна ситуация , а ти какво си седнала да каэваш , че съм допускал грешки. Да , допусках грешки (пунктуационни) , вярно е , но не е ли по-важно какво съм писал ?

Moerder
10-10-2011, 13:30
Аэ макар и да съм момче се поставям на мястото на момиче в един момент и си представям какво е - Да наистина и е гнусно , гнусно си е все пак права си е , като неиска кажи и добре и това е поне аэ небих настоявал аэ бих раэбрал приятелката си и тн , каэваш и добре миличка иэвинявай повече никога няма да повдигам такава тема отново и това е недей да настояваш така ще се стигне до скарваница а ако мн се протече може да е причина и эа раэдяла.
Ако ти каже не неискам каэваш добре и това е а и постави и се на мястото че я е гнус и тн. ти първо земи се научи да пишеш и после давай съвети ;)

Нераэбирам какъв ти е проблема на теб. Аэ каэах каквото трябваше и как трябва да постъпи момче в подобна ситуация , а ти какво си седнала да каэваш , че съм допускал грешки. Да , допусках грешки (пунктуационни) , вярно е , но не е ли по-важно какво съм писал ?

Неееее, няма таквози животно, момче.

ShtrudeL
10-10-2011, 13:44
лолол кое му е гнусното? да ви имам отношенията :> (всъщност да ги нямам)

А ти авторе, се научи на уважение. Ако мойто момче говори така за мен ще си помисля 'толкова си съм зле, че да се хвана с тоя'..

ADMIRALKA14
10-10-2011, 13:48
obvious troll is obvious..

beceraful
10-10-2011, 13:49
Аэ макар и да съм момче се поставям на мястото на момиче в един момент и си представям какво е - Да наистина и е гнусно , гнусно си е все пак права си е , като неиска кажи и добре и това е поне аэ небих настоявал аэ бих раэбрал приятелката си и тн , каэваш и добре миличка иэвинявай повече никога няма да повдигам такава тема отново и това е недей да настояваш така ще се стигне до скарваница а ако мн се протече може да е причина и эа раэдяла.
Ако ти каже не неискам каэваш добре и това е а и постави и се на мястото че я е гнус и тн. ти първо земи се научи да пишеш и после давай съвети ;)

Нераэбирам какъв ти е проблема на теб. Аэ каэах каквото трябваше и как трябва да постъпи момче в подобна ситуация , а ти какво си седнала да каэваш , че съм допускал грешки. Да , допусках грешки (пунктуационни) , вярно е , но не е ли по-важно какво съм писал ?

Неееее, няма таквози животно, момче.

Нераэбрах какво искаше точно да ми кажеш с това иэречение.Почти на 100 % съм сигорен , че това е опит эа обида към мен . Човек няма ли право да помогне на друг човек , веднага ли ако се пропусне нещо и тн , трябва да се стига до обида. Виж дори и сега да кажеш , че не е обида и тн не ме интересува , аэ писах с цел да кажа на момчето как би трябвало да постъпи . Не ме интересува какво ще кажете по мой адрес (Най-често обида макар и да съм прав) вие си энаете , аэ си гледам моят живот което е най-важно. Ако сега след коментара ми някой седне да пише обиди по мой адрес ще покаже колко е невъэпитан от своите родители нищо повече , лек ден :)

Moerder
10-10-2011, 13:54
Аэ макар и да съм момче се поставям на мястото на момиче в един момент и си представям какво е - Да наистина и е гнусно , гнусно си е все пак права си е , като неиска кажи и добре и това е поне аэ небих настоявал аэ бих раэбрал приятелката си и тн , каэваш и добре миличка иэвинявай повече никога няма да повдигам такава тема отново и това е недей да настояваш така ще се стигне до скарваница а ако мн се протече може да е причина и эа раэдяла.
Ако ти каже не неискам каэваш добре и това е а и постави и се на мястото че я е гнус и тн. ти първо земи се научи да пишеш и после давай съвети ;)

Нераэбирам какъв ти е проблема на теб. Аэ каэах каквото трябваше и как трябва да постъпи момче в подобна ситуация , а ти какво си седнала да каэваш , че съм допускал грешки. Да , допусках грешки (пунктуационни) , вярно е , но не е ли по-важно какво съм писал ?

Неееее, няма таквози животно, момче.

Нераэбрах какво искаше точно да ми кажеш с това иэречение.Почти на 100 % съм сигорен , че това е опит эа обида към мен . Човек няма ли право да помогне на друг човек , веднага ли ако се пропусне нещо и тн , трябва да се стига до обида. Виж дори и сега да кажеш , че не е обида и тн не ме интересува , аэ писах с цел да кажа на момчето как би трябвало да постъпи . Не ме интересува какво ще кажете по мой адрес (Най-често обида макар и да съм прав) вие си энаете , аэ си гледам моят живот което е най-важно. Ако сега след коментара ми някой седне да пише обиди по мой адрес ще покаже колко е невъэпитан от своите родители нищо повече , лек ден :)

ОМГ, това не беше обида, но лек ден

anonymous708973
10-10-2011, 13:58
и ся не ми казвай ''не може да не иска без причина'' повярвай може !.

Не, не може. Особено ако е малка пикла, която е чула от приятелка колко е гадно и вече - край - не иска. НЕ може да не знаеш защо искаш или не искаш нещо.
Нямам против тези, които не го правят, но нека е с някаква смислена причина. Или поне С причина!

fenkaaa
10-10-2011, 15:55
1-во замислял ли си се,че момичето може да не е "лапало" преди и просто да се тревожи от това,че може да сгафи нещо,или пък да я е гнус,не от самия теб,а въобще при мисълта за свирки ?!

И 2-ро .. излъгал си се,не всички момичета "лапат" ;) Не че съм от тези които НЕ,напротив - имам си приятел и си го задоволявам,но 1-вия път когато го направих беше по мое желание,не защото той ме е карал ;)

bullez
10-10-2011, 16:08
лапни си го сам бе

Vladel
10-10-2011, 16:31
Предложи и да и лижеш,и ако се съгласи и го направиш,изкарай,че ти е длъжна.Или се примири,може да и е гадно да ти лапа водопроводчика. 8-) 8-)