PDA

View Full Version : странна съученичка



swetygiRl
10-10-2011, 12:14
здравейте :D
още в началото на учебната година се запознах с момиче в класа започнахве да си говорим станахме и приятелки :grin: но е маалко (много) странна :? днеска си миеше зъбите в у-ще :shock: :razz: носи и храна от вкъщи :? a понеже сме приятелки заради нея на мен се подиграват :? н,къкви съвети?

Moerder
10-10-2011, 12:20
1. Може би си мие зъбите в у-ще, щото са им спряли водоснабдяването.
2. И кво кат си носе храна от вкъщи? Просто не желае да се трови с боклуците от лавката
3. Може да си бъдеш приятелка с когото искаш. В общи линии трябва да бъдеш непукист.

LeprikonA
10-10-2011, 12:44
ъъ, да не сте в 1 клас ?? миела си зъбите в училище - кое му е лошото? здравословно е! яде храна от вкъщи- аз го правя, а съм 11 клас и не съм единствената в класа. вземи се осъзнай - ето ти съвет, не да говориш глупости като останалите льольовци, които само от глупости се интересуват

RunningBlind
10-10-2011, 13:56
ъъ, да не сте в 1 клас ?? миела си зъбите в училище - кое му е лошото? здравословно е! яде храна от вкъщи- аз го правя, а съм 11 клас и не съм единствената в класа. вземи се осъзнай - ето ти съвет, не да говориш глупости като останалите льольовци, които само от глупости се интересуват

++мога само да ти кажа, че хората с храна от вкъщи са много стойностни хора в повечето случай

anonymous708973
10-10-2011, 14:12
Пхах, днес ядох пай със сини сливи в даскало. Дреме ми кво ще кажат разните смешки.
За миенето на зъбите наистина е леко странно, предвид, че има конци, дъвки и прочее.

uleto37
10-10-2011, 14:15
Като прочетох странна,очаквах че ще кажеш нещо наистина странно.Какво му е странното,че си носи храна от вкъщи?Може да нямат пари и заради това,а може и просто да не иска да се трови с гадостите по лафките.Аз също си нося храна от вкъщи и първоначално ме беше срам,но вече не ми пука.
Тъй че карай го непукист,както написаха по-горе?Ако си й истинска приятелка ще я защитиш.

Bonbonchencetyy
10-10-2011, 14:55
1.И к'во като си мие зъбите?Проблем да имаш?А и може би тя просто иска да е по-хигиенична или нещо такова... ;Д
2.И аз си нося храна от къщи,но не съм единствената в класа.Има хора,дето не искат да се тровят с боклуци от лафката.
3.Ако искаш да не ти се подиграват я разкарай от себе си,но ако си ѝ истинска приятелка може би ще я защитиш...Все пак направи така,както мислиш че е добре.

cookie_master
10-10-2011, 15:18
Общувай и с другите от класа.Къде е казано,че можеш да имаш само една приятелка ?

SmilezZz
10-10-2011, 17:21
Замисли се дали наистина си й приятелка и я приемаш такава , каквато е. Защото според мен и ти си като другите ... които се мислят за много отворени и интересни.
1. Нека си мие зъбите. Какво лошо има ? Просто явно момичето наистина си държи на хигиената , че чак в училище си мие зъбките.
2. Да си носи храна от тях , на вас какъв ви е проблема ? Може да имат проблеми с финансите. Може да не иска да се храни с боклуци (от рода на чипсове , солети и не знам си какви още)
3. Ако ти е приятелка - няма да се интересуваш от мнението на другите. Нека си говорят , каквото си искат. За какво ти е мнението на някой странични , които сигурно даже не я познават.

Fiction7577
10-10-2011, 17:26
За зъбите наистина е странно, ама не е болка за умиране. Момичето така иска, може и проблем да има и затова да ги мие в даскало.

Като цяло - нищо особено. Бъди и приятелка, тва не са причини да се чудиш "кво да правя".

badsector
10-10-2011, 17:31
Вече хората, които се опитват да живеят здравословно са странни... Смятай до къде сме я докарали...

granger
10-10-2011, 17:36
Хах, мила съм си зъбарите в даскало,щото след тва бях на зъболекар и нямаше как да ида до у нас , пък да ходя пак на майна си Райна и така. Носила съм си храна от у нас,ако ми е вкусно дадено нещо или си направя сандвич щото тва ми се яде!Кво лошо,тея дето ти се подиграват,доооста ограничено мислене трябва да имат! :-o :-o

ysmivka
10-10-2011, 17:39
Може миенето на зъби в училище да е малко странно, но от кога пък носенето на храна от вкъщи в училище стана странно? :shock:
Трябва да си човек с много ограничено мислене, за да прекъснеш отношенията с някой друг само заради това, че еди кой си му се подигравал за еди какво си...
:lol:

Lucho
10-10-2011, 18:03
Добре, че все пак се е сетила да си ги измие. Казваш, че сте приятелки, тогава питай я! Нищо чудно да е било просто инцидентно.

За храненето в училище... какво му е лошото ? Кажи какъв е смисълът да ядеш храна с неустановен произход (нискокачествени суровини), стара вероятно и приготвена при никому известни санитарни условия срещу 1,50 - 2,00 лв., докато можеш спокойно да избереш по-качествената от множеството некачествени суровини, с които в домашни условия да си направиш закуската ? Аз лично не виждам нищо лошо в това, но ето, че се намират хора като теб, които задават подобни въпроси...

diksi
10-10-2011, 18:22
``[21:20:37] Ади: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[21:20:40] Ади: zaebi q
[21:20:42] Ади: moi sywet :)`` питах доцентка и тя рече така, послушай я

crash19
10-10-2011, 18:28
Вече хората, които се опитват да живеят здравословно са странни... Смятай до къде сме я докарали...

thegreenzombie
10-10-2011, 18:31
хахх... оф и на това му викаш странно :D държи си на хигиената момичето 8-) не е истина, колко повърхностен може да е човек, за да се опитва да страни от приятел за такива глупости :? и аз утре ще си взема четката и пастата за зъби, пъкк да видим какво ще ми кажат :lol:

JuStIc3
10-10-2011, 18:38
^ Предизвиквам те xD
По-добре да си ги мие И в училище,отколкото като някои други хич да не ги мие ..

krisityyyyyyy
10-10-2011, 18:49
и кво' като ти се присмиват и на теб!ти ако си нейна истинска приятелка хич няма да ти пука за мнението на другите! :?

thegreenzombie
10-10-2011, 20:13
^ Предизвиквам те xD.

оо не знаеш с какво се захващаш :D утре щще пиша за отзивите 8-)

Noja
10-10-2011, 21:06
Ми аз по бих се притеснил ако не си мие зъбиъте, другото което е, на запад хората си носят храна което аз също смятам за нормално, пък и това са маловажни неща с които по никакъв начин не засяга околните, по важното е да е добра приятелка.

Biskfitka
10-10-2011, 22:06
За зъбките наистина е странно ;д ,но за храната-може да си има финансови проблеми,да не й понася храната в даскало (не всеки може всеки ден да яде буклуци...) или просто да е на някакъв хранителен режим?!?!?!? Голяма приятелка си...да не сте 7ми клас? :lol:

marin4itu
10-11-2011, 06:43
Аз съм виждала учителка да си мие зъбите в даскало, така че кво ти пука?
И аз съм си носила храна от вкъщи, дори и в 12ти клас, така ми оставаха пари за други неща, зависи как съм си направила сметката.

Аз разбирам да ходи с едни и също бельо цяла седмица или да не си е мила зъбите, така че да има жълто по тях.. Тогава подигравай се, ама за нормални неща.. :?

Mirage3
10-11-2011, 06:50
А пък на мене ми е странно, как има 21 отговора, но 20 от тях, само го повтарят. 'Може да не иска да се трови с боклуци от лавката, бла бла...' Така е, ама няма нужда 1000 човека да го казват. Аз не мога да помогна по темата, ама ще постна това:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/316262_290378210974960_100000083506256_1167938_152 4637571_n.jpg

Echo
10-11-2011, 07:26
Мога да ти кажа само да вземеш пример от нея. Стоматолозите казват, че е хубаво да си миеш зъбите след всяко хранене. Да не говориме за ръцете преди хранене. Това, че държи на хигиената си не означава, че е странна. Странна би я нарекъл само някой, който се къпе веднъж седмично.

sapphire5
10-11-2011, 07:30
Мие си зъбите в училище? :shock: Това малко ме стресна, но....както казаха по горе не е болка за умиране...
а относно това с храната, не виждам нищо лошо да си носиш храна от вкъщи :)

thegreenzombie
10-11-2011, 16:41
^ Предизвиквам те xD.

оо не знаеш с какво се захващаш :D утре щще пиша за отзивите 8-)

хах... както обещах.... :D днес си носих четката за зъби в даскало и след като си изядох шоколада :lol: започнах да си четкам зъбите пред половината клас, а после излязох и на коридора в голямото, тъкмо да ме видят повече хора :D :D реакциите се състояха от психарски погледи, реплики от сорта на "Какво подяволите правиш....?" и "Криси, добре ли си?" :shock: ... таммм някой друг да иска да ме предизвиква :P

JuStIc3
10-11-2011, 16:45
No comment Криси .. Speachless съм :D

thegreenzombie
10-11-2011, 16:48
^смееш ли да кажеш нещо :D дали пък утре да не си всема сешоара 8-)

FuckIt
10-11-2011, 18:35
Странно било, че си носи храна от вкъщи ? Подигравали ти се заради нея ?

Вие или сте 6ти клас, или сте просто безмозъчни.

anonymous708973
10-11-2011, 19:18
^смееш ли да кажеш нещо :D дали пък утре да не си всема сешоара 8-)

Евала, мацко :Д

danibebi
10-11-2011, 20:10
Пхах, днес ядох пай със сини сливи в даскало. Дреме ми кво ще кажат разните смешки.
За миенето на зъбите наистина е леко странно, предвид, че има конци, дъвки и прочее.

Може би е трябвало да ходи на зъболекар. Авторката е трябвало да я пита, вместо да вземе да гадае тука в сайта. Няма лошо да си взимаш и храна от вкъщи, но на днешно време малко го правят, може да няма достатъчно пари за да си купува. :) Иначе- ако наистина ти е фр. (към авторката) и държиш на нея, няма да ти пука какво говорят другите. ;)

iiordanova
10-12-2011, 11:07
Мхм,миене на зъби в училище ми звучи странно. Не ми се е случвало. 8-) Ама не мога да разбера какво странно има в това да си носиш храна от вкъщи?! Още по-добре,че си носи!
И най-накрая спрете да обръщате внимание на чуждото мнение! Говорили и зад гърба. Голям праз.

vanitu
10-27-2011, 10:16
Миела си зъбите в училище- да малко страничко е, но все пак не е нещо лошо.. и храната от вкъщи, поне знаеш какво ядеш! Аз не рабирам тебе к'во те интересуват к'во мислят другите...

ADMIRALKA14
10-27-2011, 10:26
Може да си е миела зъбите примерно, защото е имала среща с някое момче?

xxKiFlAxx
10-27-2011, 21:37
^ и какво общо може да има срещата с миенето на зъби ? :?
наистина е странно

Rebirthing
10-27-2011, 22:22
И аз преди години съм си мила зъбите в даскало. Причината беше, че съм пълна маниачка на тема бели зъби и свеж дъх, както и на добрата устна хигиена :D ! Имах малка четчица и малка пастичка :lol: ! Е, вярно за другите си беше странно, но пък е супер яко да имаш най-белите зъби 8-) ! И храна си носех от вкъщи.
Също така освен да се качвам по чиновете, много обичах и да ги подреждам, за това ми казваха Монк :D , но пък поне се разбирах със всички.

Така, че споко, не е странно момичето.

strawberry88
10-28-2011, 08:54
Замисли се дали наистина си й приятелка и я приемаш такава , каквато е. Защото според мен и ти си като другите ... които се мислят за много отворени и интересни.
1. Нека си мие зъбите. Какво лошо има ? Просто явно момичето наистина си държи на хигиената , че чак в училище си мие зъбките.
2. Да си носи храна от тях , на вас какъв ви е проблема ? Може да имат проблеми с финансите. Може да не иска да се храни с боклуци (от рода на чипсове , солети и не знам си какви още)
3. Ако ти е приятелка - няма да се интересуваш от мнението на другите. Нека си говорят , каквото си искат. За какво ти е мнението на някой странични , които сигурно даже не я познават. +1 :?

rihanna344
10-28-2011, 09:28
Ма ти си била многу простъ ! :[

Mi6inka
10-28-2011, 10:15
Ма ти си била многу простъ ! :[

Ти па 'щото пращиш от мозък...

cigarettekisses
10-28-2011, 10:42
Вече хората, които се опитват да живеят здравословно са странни... Смятай до къде сме я докарали...
Да,въпреки че това,че си мие зъбите в училище вече е малко странно. 8-)

IlovEmyPuffYToY
10-28-2011, 10:45
Ъ? Аз помислих, че наистина е странна.......К'во бе, искаш устата й да ти мирише на чесън при положение, че стоите на един чин ли? :D Странна можеш да казваш на мен-не на нея :D Айдде, стегни се ;)

xxKiFlAxx
10-28-2011, 13:11
^ то по твойта 'логика' половин у-ще трябва да си мие зъбите там :razz:

npp
10-28-2011, 18:10
какво лошо има в редовната зъбна хигиена?!, или, в домашно приготвената храна вместо фрашканата с консерванти, стабилизатори, оцветители, и Бог знае още какво храна по кафенетата и сергиите?!

ако някой е странен, то лесно може да бъдат направени опити с цел да бъде заинтиригуван от "антидотът" на неговата странност, примерно ако нещо в поведението му е несъвършенно, то може да се опиташ да породиш интерес у него към промяна/усъвършентвуване на външният вид, примерно под формата на мода/фешън и гледане на онези прелестни филмчета на/с тинейджърска тематика - примерно, хайде да гледаме фешън тв и да се разкрасяваме, или, хайде да гледаме еди кой си тинейджърски сериал