PDA

View Full Version : ?? още веднъж хелп



julieta777
10-10-2011, 14:50
пак питам как да кажа на момчето че искам да ме отвори направо а не първо с прсти?? дайте съвети ? моля

anonymous708973
10-10-2011, 14:53
Ти сериозно ли бе, момиче? Ми като тръгне с пръсти, просто го хвани за дупето и го придърпай към себе си, баси.
Сериозно, тая уста служи преди всичко за говорене!

littlemonster
10-10-2011, 14:59
не мога да повярвам че съществуват хора с такъв интелект...
как да му каже че не искала с пръсти ..
или как да му каже че искала да му направи свирка ...
дано да е фейк ..
сериозно .. :shock:

granger
10-10-2011, 15:25
Първо - супер тъпо е да те отворят с пръст...точно защото мисля така бях и казала на приятеля ми ,че единственото нещо,което ще мушка там долу е члена му , тъй че както каза Пантерката - Устата е преди всички , за да се комуникира-опитай , полезно е!
И ква е тая мания с пръстите бе?!

shokoladchety
10-10-2011, 15:57
Първо - супер тъпо е да те отворят с пръст...точно защото мисля така бях и казала на приятеля ми ,че единственото нещо,което ще мушка там долу е члена му , тъй че както каза Пантерката - Устата е преди всички , за да се комуникира-опитай , полезно е!
И ква е тая мания с пръстите бе?!
И как ми е много чудно ще и го хакне целия направо без пръсти?Това не мога да го разбера.Аз,дето правя секс от сума ти време,пак не мога да почна преди да ме е обработил мъничко с пръсти,тя девствената? ОМГ! Иначе всички към момчетата на тема ,,Как да я отворя" са казва,,Ми първо с пръсти и е езиче да са възбуди,не направо".Сега всички обратно.... :-x
П.Т.-Дано е фейк,дано е фейк.Тя тая уста не е за красота,с нея говорим...

granger
10-10-2011, 16:19
Първо - супер тъпо е да те отворят с пръст...точно защото мисля така бях и казала на приятеля ми ,че единственото нещо,което ще мушка там долу е члена му , тъй че както каза Пантерката - Устата е преди всички , за да се комуникира-опитай , полезно е!
И ква е тая мания с пръстите бе?!
И как ми е много чудно ще и го хакне целия направо без пръсти?Това не мога да го разбера.Аз,дето правя секс от сума ти време,пак не мога да почна преди да ме е обработил мъничко с пръсти,тя девствената? ОМГ! Иначе всички към момчетата на тема ,,Как да я отворя" са казва,,Ми първо с пръсти и е езиче да са възбуди,не направо".Сега всички обратно.... :-x
П.Т.-Дано е фейк,дано е фейк.Тя тая уста не е за красота,с нея говорим...

Виж, АЗ, никога не съм казвала ,че трябва пръст!Друго е как е при теб.Аз нямам прорем с овлажняването и може да ми го "хакне" и без да си играе с пръст.Друго е ,че ти вече не си девствена ,както казваш . Съвсем друго е девствено момиче да го мъчат с пръсти,поне според мен,отварянето е по-лесто е член,отколкото първо с 1 ,пък после и с повече пръсти!

Extremescream
10-10-2011, 16:21
С УСТА.
Толкова сложно ли беше?