PDA

View Full Version : Гадно...



stanimir4etooo
10-10-2011, 15:05
Аз и моята най-добр априятелка бях в компания, в която смао ние двете бяхме момичетата. Аз си харесах едно от момчетата, излизахме, всичко беше добре..но след известно време забелязвах как той оглежда приятелката ми и се криеха и излизаха, а аз като го питах дали сика д аизлезем ме режеше..но аз предчувствах, че има нещо между тях..Тя не ми казваше нищо и снощи реших д аи кажа, че не чувствам нищо към него, защото подизарах всичко от-до..и исках д ами го каже и да отмине малко болкатаа..а това с моя приятелка и момче което харесвам се случва с различни хора, естествено, но за втори път..адски е гадно, тя за първи път се е влюбила, той е влюбен в нея, въпреки че той замина, много ми е гадно, не знам какво да направя, как да се оправя, по-малко боли от предния път, но все пак ме нарани...дайте съвет..

littlemonster
10-10-2011, 15:14
Честно казано трудно следях мисълта ти (заради начина по който си писала мейби) , но от какво по-точно искаш да се оправиш .. едва ли си наранена толкова . Това момче сигурно е някое от тея " гъзарчета" , дето живеят в някакви филми и мислят само за плющене. А и като е харесал онова момиче и тя го харесва няма какво да направиш .

Sh@d0w
10-10-2011, 15:15
Харесал е друго момиче,такъв е живота.Не е единственото момче на тая планета,пък и е било само влечение.

Ще се запзнаеш с друго момче,което си заслужава.

fenkaaa
10-10-2011, 15:49
Харесал е друго момиче,такъв е живота.Не е единственото момче на тая планета,пък и е било само влечение.

Ще се запзнаеш с друго момче,което си заслужава.

Soraq
10-10-2011, 16:09
А и като е харесал онова момиче и тя го харесва няма какво да направиш .

balu4ka
10-10-2011, 17:42
Няма какво да направиш,а и хубост на сила не става.Тази твоя приятелка,те е лъгала едва ли не ...замисли се.Остави го него,сигурно е бройкаджия.

SmilezZz
10-10-2011, 17:45
Обичат се ! Нямаш право да им се бъркаш , нито да обвиняваш , когото и да е за случилото се. Пък и едва ли си толкова наранена , поради простата , че сте нямали нищо общо + тя ти е приятелка , трябва да си щастлива , заради тях.
- Сега продължаваш напред ! Да подкрепяш приятелката си.

HotLife
10-10-2011, 17:47
сигурно е била по-грамотна :-o

Luidgie
10-10-2011, 17:54
сигурно е била по-грамотна :-o probably... :

elysunny
10-10-2011, 18:17
кофти.

thegreenzombie
10-10-2011, 18:22
такъв е живота... все някой трябва да е прецакан 8-)

stanimir4etooo
10-11-2011, 15:43
заебах я...не ми е приятелка,лъга ме и няма смисъл щом и предния път заебах момичето, като ме прецака така, този път също го направих ие съжалявам. :) Не съм толкова наранена, но все пак съм. Кофти е.

kyon
10-11-2011, 18:31
Ти като го харесваш той не е длъжен да ти отвръща със същото.
Да не си на 10?

Echo
10-11-2011, 19:44
Кофти, че приятелката ти те е прецакала така.
Моята приятелка не би постъпила така с мен, нито аз с нея.
Но предполагам, че го е направила, защото още сте малки и единственото, което ви интересува са момчетата.