PDA

View Full Version : Ревност към приятелка..



InloveAgain
10-10-2011, 18:30
Как да се справя подяволите с това чудо?!
Осъзнавам,че адски съм се привързала към една приятелка,наистина значи много за мен и мога да я нарека за момента най-близкия ми човек,с когото си споделям всичко.Но..супер много се дразня ако почне да ми говори за една нейна приятелка,вече започвам да се ядосвам и когато говори с останалите ни приятели от групичката (това става рядко) .. Но понякога не издържам!Сигурно сте ме сметнали за безумно зле момиче,което няма други интереси.Не е така,но просто това ме подлудява.
Искамм да си е моя,приятелка,само моя :D :D :D

JuStIc3
10-10-2011, 18:36
Внимавай само да не минеш на другия бряг както си тръгнала :shock:
Отдалечи се маааааааалко от нея, ако прекарвате по цял ден заедно -спрете. Първо че се привързваш много по-бързо, и второ че връзката Ви ще се изчерпи доста бързо .. Опитай да общуваш повече и с други хора :)

InloveAgain
10-10-2011, 19:04
Неее. Всичко си е чисто приятелско и нямам проблеми с орентацията си,но аз по принцип лесно се привързвам.

anonymous708973
10-10-2011, 19:21
Случвало ми е се е, при мен беше доста нездравословно приятелство.

dodi33
10-10-2011, 20:06
И аз имам такава (много близка) приятелка и не мога и ден без нея. Ако я няма ми е тъпо (е ще намеря с кой да си говоря много ясно, ама не е същото). Да ти кажа с времето всичко си отминава (за жалост). Вече със старите ми (най-добри приятели) не сме такива приятели както преди :(

sapphire5
10-11-2011, 07:24
Искамм да си е моя,приятелка,само моя :D
wtf? :-o
САМО твоя, така ли? Е няма как да стане тва ... не може да бъде само ТВОЯ. Трябва да се научиш да я делиш малко и с други, иначе и на нея все някога ще и писне... 8-)

ммм, какво да ти кажа...... и аз постоянно съм на всякъде с мойте две най-добри приятелки, но на мен може би ми е по лесно, защото сме 3 : )

InloveAgain
10-11-2011, 16:56
Искамм да си е моя,приятелка,само моя :D
wtf? :-o
САМО твоя, така ли? Е няма как да стане тва ... не може да бъде само ТВОЯ. Трябва да се научиш да я делиш малко и с други, иначе и на нея все някога ще и писне... 8-)


хах,далеч съм от това да го искам от нея,казах го просто доста пресилено :D ..знам,че не може да стане.НО с други думи искам да съм най за нея,най близката,най нужната... така както е тя за мен :(

FuckIt
10-11-2011, 17:00
Не "момиче без други интереси" , а СУПЕР ЕГОИСТ.
Виж какво, не можеш да се нервираш затова, че момимечто говори и за други хора, още повече щом ти е толкова близка би трябвало да я оставяш да дрънка за каквото й душа иска, после малко ти и така ..

InloveAgain
10-11-2011, 17:31
Не "момиче без други интереси" , а СУПЕР ЕГОИСТ.
Виж какво, не можеш да се нервираш затова, че момимечто говори и за други хора, още повече щом ти е толкова близка би трябвало да я оставяш да дрънка за каквото й душа иска, после малко ти и така ..
Може да ми говори за всичко,наистина Винаги съм там да я изслушам и за всичко останало.Най грешната дума за мен е точно'егоист'. :) Но от това момиче се дразня не за друго,ами просто защото може да звучи адски самовлюбено,но искам да бъда по -важна за нея от другата.

FuckIt
10-11-2011, 18:19
Eми ако сте толкова близки колкото казваш, няма защо да се притесняваш, че някой може да те измести.

Bozichko
10-11-2011, 18:40
Хвани си гадже, разнообрази си живота, ще почнеш в един момент да я задушаваш от присъствието си и ще я загубиш завинаги!!! Ако нямаш занимание, пиши ми и без тва ми е скучно :grin:

LoveYouBabyy
10-11-2011, 18:50
Божее, това го мразя най-много ! За какво да ревнувам приятелките ми - да общуват с който си искат, нито ги ревнувам, нито понасям те мен да ме ревнуват. Да знаеш, че твоето води до лично саморазрушение, не знам какво точно е - злоба, завист, ревност, егоизъм.. но е супер тъпо и е само зле за теб..

danibebi
10-11-2011, 20:14
И на мен ми се е случвало да ревнувам приятелка,спокойно..не си единствена. Даже и сега..ама малко и не винаги. :D Абе забавно е, амаа.. 8-)

iiordanova
10-12-2011, 11:01
И на мен ми се е спучвало не веднъж. И пак си ги ревнувам приятелките,ама това е,защото не искам да ги изгубя. С възрастта започнах да ги ревнувам все по-малко,ама като бях по-малка бях точно като теб в мисленето.

marin4itu
10-12-2011, 11:43
Представям си, ако си имаш гадже, каква би била :D

InloveAgain
10-12-2011, 18:32
И на мен ми се е спучвало не веднъж. И пак си ги ревнувам приятелките,ама това е,защото не искам да ги изгубя. С възрастта започнах да ги ревнувам все по-малко,ама като бях по-малка бях точно като теб в мисленето.

А сега на колко си,че ми стана интересно :)

MissChocolate
10-13-2011, 04:23
Загубих една от най-добрите си приятелки точно по този начин преди няколко години.
Вярвай на въпросното момиче, както тя вярва на теб. Изслушвай я, както си правила досега. Тя ще оцени най-вече това. Не можеш да бъдеш центъра на вселената й, но ще бъдеш най-довереният й човек. В това е приятелството. А не в знака >, <, = между това колко по-добра приятелка си й и от друго момиче.
Нормално е да ти говори и за други момичета, сигурно имаш някакво отношение и към тях, но просто го приеми спокойно. Взаимоотношенията между нея и въпросните девойки или човеци не касае тези между вас.

InloveAgain
10-13-2011, 08:27
Загубих една от най-добрите си приятелки точно по този начин преди няколко години.
Вярвай на въпросното момиче, както тя вярва на теб. Изслушвай я, както си правила досега. Тя ще оцени най-вече това. Не можеш да бъдеш центъра на вселената й, но ще бъдеш най-довереният й човек. В това е приятелството. А не в знака >, <, = между това колко по-добра приятелка си й и от друго момиче.
Нормално е да ти говори и за други момичета, сигурно имаш някакво отношение и към тях, но просто го приеми спокойно. Взаимоотношенията между нея и въпросните девойки или човеци не касае тези между вас.
Добре че спомена това,за да кажа,че по мои наблюдения,когато с другата й въпросна приятелка,от която аз се дразня,са в хубави отношения..тя сякаш се отдръпва от мен,всичко се срива. И това е главната причина да се тормозя,иначе против нямам,но понякога си ревнувам.

MissChocolate
10-13-2011, 08:43
В какъв смисъл "всичко се срива"? Едно приятелство не може да се срине за 1-2 дена и после пак да се възобнови. Може би си въобразяваш. Понякога и аз се отдръпвам от приятелките си, защото например не съм на кеф за разговор. Без някаква основателна причина. И ти пробвала ли си да говориш с приятелката ти по тази тема? Всмисъл, трябва да разбереш как седят нещата от нейната гледна точка .. какво я кара да се отдръпва понякога. Не си въобразявай, възможно е да не е свързано с друго момиче.

InloveAgain
10-13-2011, 08:55
Тя е малко странна. Трудно допуска хора до себе,а и да ги допусне..трудно приема,че го е направила . В един момент всичко е хубаво,в следващия ми казва,че тя няма приятели и че не сме приятелки. И така всичко се върти. Казах й,че така ме наранява,че разваля всичко малко по малко и не отрича.:)

MissChocolate
10-13-2011, 17:14
От това съдя,че тя всъщност се бори с нещо дълбоко в себе си и затова е склонна да се отдръпва от теб в дадени моменти. Ще дойде и време, когато да ти сподели и за тази си страна, която наричаш "странна", но дотогава просто наистина бъди до нея на 100 % и не позволявай малките неща да развалят кефа ви заедно.

SunT
10-13-2011, 19:41
MissChocolate +1
И аз преди ревнувах, но сега виждам колко глупаво е било.Вече сме 4 приятелки, бфф съм само с едната (не тази която ревнувах), но не се тормозя.Тоест, помагам им, съветвам ги, но аз си знам, че момичето ми е приятелка и не и се бъркам по отношенията с другите приятели (разбирай останалата част от дск).Остави я да диша.Аз например наскоро се запознах и с другата най-добра фр на моята се оказа много приятно момиче.Направи го и ти.Споко, ако ти е приятелка няма да те забрави заради другата :wink:

xxKiFlAxx
10-13-2011, 22:21
И аз си ревнувам едно момиче в клас :D в у-ще сме постоянно заедно и в тоалетната ходим заедно и вътре се чакаме :razz: :oops: много я искам :cry: :cry:

InloveAgain
10-14-2011, 18:04
От това съдя,че тя всъщност се бори с нещо дълбоко в себе си и затова е склонна да се отдръпва от теб в дадени моменти. Ще дойде и време, когато да ти сподели и за тази си страна, която наричаш "странна", но дотогава просто наистина бъди до нея на 100 % и не позволявай малките неща да развалят кефа ви заедно.
Бори се и аз го знам много отпреди да станем близки приятелки,говорили сме за това. До нея съм разбира се,но често сякаш оставам с впечатлението,че тя не го разбира,че не го приема,което ме скапва:(.

dodi33
10-14-2011, 19:41
И аз съм така. Много обичам моята фр и все искам да прекарваме повече време (като например и в скайп), но тя там не влиза :(. И аз все и казвам да влиза, ама тя така ми се нерви... Явно иска лично пространство (а аз не давам да има такова :D 8-) ) Така че смятам, че е по - добре понякога да и даваш лично пространство. :)

MissChocolate
10-14-2011, 20:32
От това съдя,че тя всъщност се бори с нещо дълбоко в себе си и затова е склонна да се отдръпва от теб в дадени моменти. Ще дойде и време, когато да ти сподели и за тази си страна, която наричаш "странна", но дотогава просто наистина бъди до нея на 100 % и не позволявай малките неща да развалят кефа ви заедно.
Бори се и аз го знам много отпреди да станем близки приятелки,говорили сме за това. До нея съм разбира се,но често сякаш оставам с впечатлението,че тя не го разбира,че не го приема,което ме скапва:(.
Не го приемай по този начин. Всеки човек е различен и реагира различно в зависимост от ситуациите, в които бива поставян. С времето нещата ще се пооталожат. Пожелавам ви дългогодишно и прекрасно приятелство! :-)

InloveAgain
10-15-2011, 08:54
Много ти благодаря! :-)