PDA

View Full Version : Страдам от безсъние



LDto
10-10-2011, 19:27
Здравей те .... на 18години съм
Ами няма да овъртам ми направо ще го кажа...
Преди 8 години ми се получи ... просто нощем не заспивах ... някой ще си кажат спри кафето други не спи денем (не че спя де),но просто лягам спи ми се заспивам и в един момент отварям очи и не мога повече... Супер натоварващо е! Бях се оправила,но ето тука вече 2 месеца даже се и влоши имам и сънища,който ме карат да се будя с писъци... а миналия Вторник двама мой приятели загинаха .... от тогава нямам или поне не помня сънищата си,но се будя нощем ... на училище ходя като пребита с лопата... Реакците вече ми се забавят...
Сега някой от вас сигурно ще кажат вземи си хапчета за сън... Хубаво,но там е проблема не мога да издържам на хапчета стомаха ми е чувствителен и повръщам... Моля ви да ми кажете дали има и други начини отново да спя...

JuStIc3
10-10-2011, 19:29
Попринцип това че не сънуваш е хубаво. Какво ще кажеш да отидеш на психиатър. Може тази загуба на твоите приятели да е върнало някакъв проблем. Не се притеснявай да посетиш специалист ;)

thedentist
10-10-2011, 20:23
Да,най-добре посети специалист.Освен това не е възможно да не понасяш всички хапчета.Един деанксит например,който масово изписват лекарите-всеки може да го понесе.Спокойно.Дано всичко се оправи

DragonLady
10-10-2011, 21:26
Говори със психиатър и му сподели тази история която сподели и на нас, но в по разширеният и вариант, барабар с подробностите.
Колкото до хапчетата за сън, попитай личният ти лекар за такива, които са по леки за стомаха.

superskank
10-10-2011, 23:31
В такъв случай - чай от маточина, мащерка и мента, 2 часа преди лягане.
Продават в аптеките, попитай за успокоителен чай - те знаят какво да ти дадат. :)

sapphire5
10-11-2011, 06:49
Няма да е зле да го кажеш това на психиатър :)
Успех.

Echo
10-11-2011, 06:53
Има разлика между психиатър, психолог и психотерапевт.
Ако случилото се те е травматизирало и мислиш, че това е причината, наистина би било добре да се обърнеш към психотерапевт.

sapphire5
10-11-2011, 07:10
Има разлика между психиатър, психолог и психотерапевт.
Прав/а си! Не обърнах внимание. :-o

Whitebat
10-11-2011, 07:41
аз ти предлагам да пробваш 1ви с чай както spineshank каза. После ако няма промяна да говориш с психотерапевт.

superskank
10-11-2011, 08:04
аз ти предлагам да пробваш 1ви с чай както spineshank каза.
:shock:

sapphire5
10-11-2011, 09:07
аз ти предлагам да пробваш 1ви с чай както spineshank каза.
:shock:
е грешка е станала, кво толко 8-)

Phonique
10-11-2011, 09:34
В такъв случай - чай от маточина, мащерка и мента, 2 часа преди лягане.
Продават в аптеките, попитай за успокоителен чай - те знаят какво да ти дадат. :)

badsector
10-11-2011, 16:27
Няма хора, които да не сънуват, просто не помнят, че са сънували. Пробвай с чайчето, със сигурност ще е от полза. Отделно се захвани със спорт, ама сериозно, така че да изпитваш много физическа умора. Отиди при личния си лекар и го питай дали ще ти изпише мелатонин. И се храни здравословно и спри да пушиш, ако го правиш.

awerw
10-11-2011, 17:31
Напълно те разбирам, и на мен ми се случва понякога и е МНОГО гадно, не съм заспивал по 2 часа, меко казано е ужасно, просто стоиш легнал и тва е :( Всичко е психика тук, трябва да се успокоиш, да не мислиш за това, а за нещо весело, главно при мен така действа, мисля си за нещо весело и по някое време заспивам, но и аз имам подобен проблем, но е доста в по-малка степен от твоя де, и все пак пробвай с това да си мислиш за нещо весело, дано помогне :)

sapphire5
10-11-2011, 17:34
Всичко е психика тук, трябва да се успокоиш, да не мислиш за това, а за нещо весело, главно при мен така действа, мисля си за нещо весело и по някое време заспивам, но и аз имам подобен проблем, но е доста в по-малка степен от твоя де, и все пак пробвай с това да си мислиш за нещо весело, дано помогне :)
хахах аз като легна, винаги мисля лошото 8-)

LDto
10-11-2011, 18:26
Благодаря на всички... Вие наистина се отнесохте сериозно.... Днес бях при специалист и при личната ми лекарка тя ми предписа хапчета и се надявам да спя спокойно ... отностно спорт ами аз по цял ден съм на крак или ходя да кормувам след това на репетици после помагам на едни познати да гледам дъщеричката им ... уча отделно и ако имам малко свободно време излизам с най-добрата си приятелка ....

badsector
10-12-2011, 13:05
Хубаво правиш. А какво ти е изписала личната лекарка? Когато не мога да заспя ми помага много да си мисля за секс, но с най-малките подробности :)

awerw
10-12-2011, 16:49
Всичко е психика тук, трябва да се успокоиш, да не мислиш за това, а за нещо весело, главно при мен така действа, мисля си за нещо весело и по някое време заспивам, но и аз имам подобен проблем, но е доста в по-малка степен от твоя де, и все пак пробвай с това да си мислиш за нещо весело, дано помогне :)
хахах аз като легна, винаги мисля лошото 8-) ти си опасТна за тебе знаем 8-)

cunt
10-12-2011, 16:59
поздрав за автора
http://www.youtube.com/watch?v=LuqEbRzy_t8&ob=av2e

superskank
10-13-2011, 09:48
Имало е случаи в които изписват ''Алора (http://apteka.framar.bg/30014453/%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-100-%D0%BC%D0%B3-20)'' (на билкова основа) преди лягане. Без рецепта са.

sapphire5
10-13-2011, 15:39
Всичко е психика тук, трябва да се успокоиш, да не мислиш за това, а за нещо весело, главно при мен така действа, мисля си за нещо весело и по някое време заспивам, но и аз имам подобен проблем, но е доста в по-малка степен от твоя де, и все пак пробвай с това да си мислиш за нещо весело, дано помогне :)
хахах аз като легна, винаги мисля лошото 8-) ти си опасТна за тебе знаем 8-)
:twisted: