PDA

View Full Version : Братовчеди=Ревност...



magitu1
10-10-2011, 19:39
Може някои от вас да ме помислят за луда, но реших да споделя!!! С приятеля ми сме заедно от 1год и 2 мес и всичко м/у нас си върви добре...е понякога се караме, спорим, сърдим се един на друг, но в границите на нормалното, според мен!!! Въпросът е там, че аз го ревнувам от братовчедите му (те са на 6 и на 12г.)!!! Той ги обича адски много и това е съвсем нормално, НО когато те са тук( в нашия град) той започва да им обръща адски много внимание, непрекъснато ми говори за тях, когато излизаме заедно той ги взима с нас, а те непрекъснато се правят на интересни, даже понякога казва на братовчедка си така както и на мен ми казва и аз откачам от това нещо!!! Даже в интерес на истината повечето ни скандали се случват, когато те са тук!
Е, благодаря за вниманието исках просто да споделя и се надявам, че няма да ме упреквате много!!!

JuStIc3
10-10-2011, 19:41
Ако се виждат рядко е нормално да им се радва .. А ако чак толкова те притеснява .. вземете поговорете .. няма да е зле :)

ewiow
10-10-2011, 19:46
Аз пък съм ревнувала от куче :lol:

elysunny
10-10-2011, 19:50
адцки ?

magitu1
10-10-2011, 19:50
Ако се виждат рядко е нормално да им се радва .. А ако чак толкова те притеснява .. вземете поговорете .. няма да е зле :)
Ами неведнъж сме говорили на тази тема, но резултат почти никакъв!!! Той ми казва "Пак ли започваш с твойте ревностни състояния, нали знаеш колко те обичам, че ти си всичко за мен и т.н., но просто трябва да обръщам внимание и на тях" ... Ок разбирам, но аз имам проблем, защото на мен като малка никой не ми е обръщал внимание (друга история), а той го прави винаги, освен когато те са тук!!! Чувствам се не като третото колело, а като 1 000 000 000 колело, захвърлена на заден план и т.н.

magitu1
10-10-2011, 19:52
адцки ?
Извинявам се за грешката......

marin4itu
10-10-2011, 21:09
Според мен прекаляваш. Та те са му по-малките братовчеди! Ти един ден мъжа си от децата си ли ще го ревнуваш?

Goddess
10-10-2011, 21:14
А си мислих, че аз съм ревнива... :shock: Стига, стегни се...прекалено е, а и звучи ужасно нелепо и смешно...

SisiStrange
10-11-2011, 03:56
Ок разбирам, но аз имам проблем, защото на мен като малка никой не ми е обръщал внимание (друга история), а той го прави винаги, освен когато те са тук!!!
Това е чиста проба оправдание да станеш обсебваща и ако ти вдигне скандал, да излезе той лошия. Не се обиждай, просто е така. И аз съм дете на разведени и не съм получила кажи речи никакво мъжко внимание като малка, ама не опявам на моя да е концентриран нон стоп само върху мен. Приеми го като нещо нормално. Те идват от време на време, техните ги оставят на него - еми ще им обръща внимание и ще им се радва, какво? Негова кръв са. Ти какво искаш? Да седи и да те гушка и да ти се любува, а те да седят отстрани ли? Аз не разбирам защо, докато те са там, въобще излизаш с тях да им светиш на роднинското събиране. Няма голяма логика.

NightGuardian
10-11-2011, 05:04
Е такъв "вид" егоизъм не бях срещал.Вижда ги рядко , на всичкото отгоре е помислил човека , да ги забира с вас , а не да вижда отделно теб и тях.Представяш ли , ако остави теб за цели дни за да е с тях, как би се почуствала ? Земи са стегни й им купи нещо на тези деца (почерпи ги , може и нещо повече). :) Току виж резултата и впечатлението , което ще оставиш , ще променят и теб и него. :)

Sh@d0w
10-11-2011, 05:40
Проблема е в теб.Включвай се в разговора,сприятели се с тях,вместо да седиш отстрани и да се изяждаш от ревност и когато сте заедно няма да се чувстваш изолирана.

fenkaaa
10-11-2011, 05:47
Според мен прекаляваш. Та те са му по-малките братовчеди! Ти един ден мъжа си от децата си ли ще го ревнуваш?

Echo
10-11-2011, 05:54
Това е абсолютно безпочвена ревност. Преодолей я!

magitu1
10-11-2011, 05:55
Ами от една страна сте прави, от друга не!!! Защото аз си играя с тях,излизаме с тях,борим се....забавно ни е! Но ще ви дам един пример....една вечер с него бяхме планували нещо и всичко си беше ок, докато майка му не му звънна и не му каза да се брибира, защото малкият му братовчед иска да спи с него....е кажете ми няма ли да ви стане гадно? Значи той може да е "на край света", но трябва да се прибере, защото майка му и баба му немогат да се справят с едно 6 год дете................

NightGuardian
10-11-2011, 06:01
Това е малко дете! Твоя кур , може да почака. Стегни са вече ,не ме карай да говоря така. :(

magitu1
10-11-2011, 06:03
Това е малко дете! Твоя "мъжки полов орган" , може да почака. Стегни са вече ,не ме карай да говоря така. :(
Ами не ставаше въпрос за секс, ако това имаш в предвид, но няма значение!!!!!!

Echo
10-11-2011, 06:05
Той е твой, имате и други дни заедно - нищо няма да ти стане ако отложите. Проумей това и всичко ще бъде ОК. (:

magitu1
10-11-2011, 06:06
Той е твой, имате и други дни заедно - нищо няма да ти стане ако отложите. Проумей това и всичко ще бъде ОК. (:
Благодаря!!! :)

marin4itu
10-11-2011, 06:30
Винаги може да се намери някой, който да ни развали плановете, и аз много се дразня, но това са деца, ще видиш един ден като пораснат, ще им го разправяте това и ще се смеете (ако останеш с приятеля си).

extreme16
10-11-2011, 06:46
Въпросът е там, че аз го ревнувам от братовчедите му (те са на 6 и на 12г.)!!!

WTF, а ти на колко си!? На 13!? Внимавай с тази твоя нестандартна ревност, на момчето може да му омръзне, нищо, че сте заедно от 1 година. Те не се виждат всеки ден, нормално е да им обръща внимание, осъзнай се, ставаш смешна.

sexa_na_kompleksa
10-11-2011, 08:44
Развалила са ви плановете, неприятно е, но просто трябва да свикнеш с мисълта. Както казаха преди мен - опитай се да се сближиш с тхя, явно правиш усилия (играй се с тях, борите се), но това не е достатъчно.
Това, че приятелят ти е толкова близък с тях, и се разбират толкова добре, може само да те радва. Ако един ден двамата си създадете семейство, той ще се отнася добре с децата ви и на те нямат да преживеят това, което ти се е случило на теб.
Постъпи зряло! Успех! : ))

magitu1
10-11-2011, 15:54
Въпросът е там, че аз го ревнувам от братовчедите му (те са на 6 и на 12г.)!!!

WTF, а ти на колко си!? На 13!? Внимавай с тази твоя нестандартна ревност, на момчето може да му омръзне, нищо, че сте заедно от 1 година. Те не се виждат всеки ден, нормално е да им обръща внимание, осъзнай се, ставаш смешна.
Не не съм на 13...........на 17 съм!!!!!!!!

extreme16
10-11-2011, 18:39
Въпросът е там, че аз го ревнувам от братовчедите му (те са на 6 и на 12г.)!!!

WTF, а ти на колко си!? На 13!? Внимавай с тази твоя нестандартна ревност, на момчето може да му омръзне, нищо, че сте заедно от 1 година. Те не се виждат всеки ден, нормално е да им обръща внимание, осъзнай се, ставаш смешна.
Не не съм на 13...........на 17 съм!!!!!!!!

мм, това те прави още по-смешна и тъпа.

SuperBadSuperFresh
10-11-2011, 19:03
Ревнуваш от 6 годишно?Сууупер...Я се осъзнай,те са семейството му!Не знам от колко време ходите,но се съмнявам да те обича повече отколкото тях.Не че нещо,но предполагам,че щом им се радва така,им се радва откакто са били бебета.Не стига,че ги вижда рядко,ами и в рядките моменти (спомена,че не са от същия град) му мрънкаш,че им обръща достатъчно внимание.Би трябвало да се радваш,че те взима с теб,когато е с тях,а не обратното.