PDA

View Full Version : Хардуера......



Cvetii95
10-10-2011, 20:02
Хардуера ми си отиде :cry: :cry: Моля вашите съболезнования :cry: :cry:

Wax
10-10-2011, 20:13
Един цигански за тебе.
Кое точно от хардуера?
Да не бъркаш хардуер и софтуер?
Девствена ли си?
Щрудел ли си?
Шмъркаш ли?
Какво?
Srsly???

Cvetii95
10-10-2011, 20:29
Ами компа ми си се включва появяват ми се биос настройките, стартира си там уиндолса и веднага след това се рестартирва. За това си мисля че най - вероятно хардуера си е отишъл

straus
10-10-2011, 20:52
пффффф с т'ва постно обяснение няма да получиш никаква помощ... а може би си трол...

Cvetii95
10-10-2011, 21:08
не , не съм :) просто не разбирам много от компютри :)

straus
10-10-2011, 21:33
не , не съм :) просто не разбирам много от компютри :)
ще ти го кажа като на човек, който не разбира - преинсталация на уиндоус

JuStIc3
10-11-2011, 13:14
Отишло ти е ОС-то (операционната система) (най-вероятно) Срещу 20 лв ще ти го преинсталират и си ток и жица отново !

Cvetii95
10-11-2011, 15:54
Ох надявам се да е операционната ..... благодаря за отговорите :) :)

xJawz
10-11-2011, 16:01
От Прозореца е мадам. Преинстал въ чака.

mlakniwe2
10-11-2011, 16:03
Отишло ти е ОС-то (операционната система) (най-вероятно) Срещу 20 лв ще ти го преинсталират и си ток и жица отново !

20лв за да вкараш диск и да чакаш 15минути :-o тряя наистина да си мноо тъп/а за да не мойш да преинсталираш един winodows/изчакай малко и напрао ще си слоиш 8-ца, 7-цата вече е стара, пък ако си с ХР-просто без коментар// Аз се чудя как хората си взимат по 30-40 лева за преисталация и +тва не го праят както тряя-аз го прая много по добре инсталирам най лекият софтуер и най-важните програми+тва инсталирам ОС по желание на клиента+тва му обяснявам всичко кво съм напрайл и къде му са старите неща и така, а не да му дам компа и да се оправя сам+тва взимам по 10-15лева и дори тва са много, но все пак си играя и си губя от времето

Пробва ли safe mode with networking? а Last Good Configuration? Reset BIOS? Сканирай за вируси ако успееш да влезеш в safe mode-ако проблемът е хардуерен едва ли ще можеш да се справиш и тряя да го водиш на техник, но ако е софтуерен просто няя смисъл

JuStIc3
10-11-2011, 16:11
Човек така като я гледам си пуска компютъра с чужда помощ, мислиш ли че знае какво е BIOS и как сама да си направи boot cd с което да си преинсталира компютъра ?! [/b]

Cvetii95
10-11-2011, 16:20
1. сама си пускам компа без чужда помощ 2. знам кво са биос настройки 3. на теория знам как да си направя буутващ диск и да си преинсталирам компа и сама но ме е страх да не прецакам нещо.

mlakniwe2
10-11-2011, 16:20
Човек така като я гледам си пуска компютъра с чужда помощ, мислиш ли че знае какво е BIOS и как сама да си направи boot cd с което да си преинсталира компютъра ?!

нейн проблем-тва и на баба ми да го обясня ще го направи-няма нищо сложно в тия компютри не знам що всички мислят, че е кой знае кво-вече 5 години се занимавам с компютри и дори ги ремонтирам-единствено хардуерен проблем е по-сложен, но със софтуерните няям никви проблеми-всеки може да се научи и аз не знаех много неща преди, но четох и нета и се научих на почти всичко-също и в даскало много научих, но от Интернет много може да научиш стига да искаш, който не иска нека си дава парите за преинсталирания и човек като не разбира могата да му кажат изгоряло ти е захранването дай 100 лева и да сложи някво захранване от 30лева и другите 70лв за него-така си печелят хората на гърба на тези, който не разбират

JuStIc3
10-11-2011, 16:24
Извинявай не исках да те обидя :)
Е да ама не всеки разбира нещата нали ? И аз от 6-7 клас си го реинсталвам сам .. и нямам ядове .. Ама не на всеки му се отдава да се занимава :)

autista88
10-11-2011, 17:07
/изчакай малко и напрао ще си слоиш 8-ца, 7-цата вече е стара, пък ако си с ХР-просто без коментар//

Да, ве, тя си е купила 7цата и сега ще си купи и 8цата.

Ай, сиктир с тия операционни от замунда!

mlakniwe2
10-13-2011, 15:51
Извинявай не исках да те обидя :)
Е да ама не всеки разбира нещата нали ? И аз от 6-7 клас си го реинсталвам сам .. и нямам ядове .. Ама не на всеки му се отдава да се занимава :)

И аз си нямах никва представа от компове до 2004-тогава ми взеха първият комп-бях 5-ти клас и постепенно се научих сам всичко, после влязох в друго даскало със компютърна специалност и ся съм последна година, но има още мноо неща да уча, но повечето работи съм ги научил сам, щото съм имал желание да се науча, естествено и в даскало мноо неща научих