PDA

View Full Version : Странен Проблем :?



dodi33
10-10-2011, 20:41
Здравейте, значи момиче съм в 9 клас и уча в друго училище и в друг град. Напоследък много се дразня от факта, че вече цяла година съм в този нов град, а не мога да се запозная с повече хора. Някои хора идват в нов град за 1 месец и вече целият град познават (Не че искам това) , но не знам. Имам си приятели и ми е забавно с тях, но ми се иска и да се запозная с момче . Казват, че е най - добре да имаш малко приятели, но истински, но явно аз не мога да разбера това. Казвала съм си за какво са ми "познати" след като имам страхотни приятели, но после пак започвам да се подразвам и ми е гадно. Почти никой не познавам от училището ми . Ще кажете толкова ли е трудно да се запознаеш ? Ами, да трудно е. По facebook е банално, да отида при някой и да му каза "Здрасти, аз съм еди коя си " не върви. Честно казано почвам да се чудя какво не ми е наред .... ? МНОГО ЗАВИСИ и от това в каква компания си. Например старата ми компания беше много общителна и познавах много хора, а сега новата не че не е общителна, но не е от тези, които искат като мен да се запознават

chemist9009
10-10-2011, 21:19
В кой град си? :-o :-o

LookAtMeNow
10-11-2011, 17:53
черпиш ме една 120-ка и ти ставам приятел за винаги.