PDA

View Full Version : Подарък за момичето на живота ми ?



Jus7DreamBoy
10-10-2011, 20:55
Дайте идея за някое готино подаръче за моето момиче :) Искам да е нещо уникално и да и е нещо като спомен от мен понеже с нея се виждаме рядко само събота и неделя искам да и напомням за мен през останалото време =)

Goddess
10-10-2011, 20:59
Колаж с ваши снимки; плюшена играчка с тениска с ваша обща снимка (във фотото предлагат такива услуги), някакво писмо с лично посвещение (с леко обгоряла хартия примерно) или върху оризова ако намериш....
супер банални и вероятно лигави неща, ама мен биха ме зарадвали. :)

marmalad400
10-10-2011, 21:05
Гледай долу клипчето ;) http://www.unikalni-podaraci.com/mug_magic.html?gclid=CJXv4YuC36sCFUXxzAoduxmARA

Jus7DreamBoy
10-10-2011, 22:04
благодаря за предложенията :) чакам и още за сега се спрях на някаква огромна плюшена играчка и евентуално някоя тениска нещо .. все още го мисля де 8-)

leadyflame
10-10-2011, 22:09
Запалка ако пуши (ама хубава)

valdesbg
10-11-2011, 03:50
Ся ще кажеш че сте от различни градове и картинката ще е пълна.

П.П. По какъв повод ще е подаръка?

NightGuardian
10-11-2011, 04:57
подари й декоративно(мини) зайче :) Ще напомня винаги за теб , пък и е много сладко. 8-)

Echo
10-11-2011, 06:02
Най-ценният подарък за едно момиче е това да знаеш какво точно обича тя и да й го подариш. Може да не обича претруфени подаръци. Ако не я познаваш толкова добре разпитай приятелите й.

magitu1
10-11-2011, 06:09
Защо да не е пъзел с ваша снимка....супер сладко е, а и може да го подредите заедно!!! В много сайтове предлагат такава услуга!!!! :-D

sapphire5
10-11-2011, 06:10
Колаж с ваши снимки; плюшена играчка с тениска с ваша обща снимка (във фотото предлагат такива услуги), някакво писмо с лично посвещение (с леко обгоряла хартия примерно) или върху оризова ако намериш....
супер банални и вероятно лигави неща, ама мен биха ме зарадвали. :)

sexa_na_kompleksa
10-11-2011, 07:30
Идеите на Goddess не са лоши. : ) Освен това, ако имаш възможност, може да съчетаеш подаръка с изненадващо появяване при нея. ;D В смисъл, ако те очаква в събота, отиди в четвъртък/петък при нея без да й казваш. Или може да й подариш един ден заедно извън дните, в които обикновено се виждате. Може да отидете в някой друг град или местност в близост до вашия. А ако искаш да е нещо, което да й напомня за теб, когато не сте заедно, подари й нещо, което да носи със себе си - по-горе казаха запалка, може и някакво бижу - гривна, обици или ланче (не е задължително да е сребърно или златно, преди 4 години моя ми подари гривничка на стойност 5 лв, но много си я обичам и не я свалям изобщо : ) ), ключодържател, химикал (от скъпите, разбира се).

Priceless
10-11-2011, 08:09
подари й декоративно(мини) зайче :) Ще напомня винаги за теб , пък и е много сладко. 8-)

АААААААААААААААААА <3

Jus7DreamBoy
10-11-2011, 08:27
leadyflame Да, готина идея тя пуши ама аз не одобрявам това но и не и мрънкам за това..

valdesbg И какъв ти е проблема ако сме от различни градове?А повод няма просто по някакъв начин изразяване на чувства знам ли ...

NightGuardian Да много добра идея но за жалост тя вече има едно мъжко :-D мога да му взема другарче :D

Echo Мерси за съвета :)

magitu1 Да и това е доста интересно като идея :)

sexa_na_kompleksa Това с дните ще се получи готино :) Аз много и харесах едно сребърно синджир-че но разбрах че тя не носи нито пръстени нито гривни и такива дрънкулки. :)

sexa_na_kompleksa
10-11-2011, 08:36
Ако избереш нещо, което й харесва, ще го носи. А и най-малкото - то ще е от теб. Няма начин да не го оцени и да не го носи. Но ако искаш, може да го остаивш за по-натам. : )
А какво ще кажеш за ключодържател? Във формата на сърце, примерно, и с камъчета отстрани. Нещо подобно:

http://hipermag.com/files/gallery/8_16.jpg

Но при положение, че не се виждате често, ако бях на нейно място, най-много щях да се зарадвам, ако дойдеш при мен без да ми казваш. Може да добавиш и цвете, и бонбони. : )))

leadyflame
10-11-2011, 08:39
Ключодържател също е добра идея, както и джунджурийка за телефон

Vladel
10-11-2011, 15:27
Мазния ти уи.Иначе нз.