PDA

View Full Version : Английки език



fibichkaa
10-10-2011, 21:20
Имам адското домашно по АЕ , трябва да напиша писмо до най-близката си приятелка как съм прекарала лятото и т.н Написах въпросното писмо. Но проблема ми е,че не мога да свързвам правилно изречения ,а и не знам доста думи така ,че ще се радвам някой да ми помогне с превода
Скъпа Ани ,
Исках да ти благодаря за прексрасните снимки и картички,които ми прати. Виждам ,че си си прекарала добре лятото . А мястото на което си била е фантастично .От картичките се вижда ,че си обиколила много от тайните кътчета на Варна . Това е забележителен курорт.
Аз си прекарах лятото също много добре . Бях на море в Гърция със близки роднини ,където срещнах много различни хора от различни националности.Най-много ме впечатлиха едни германци ,които винаги носеха странни шапки . На плажа нямаше много хора и беше спокойно. Водата беше много чиста и топла. Докато плувах из водите на Средиземно море си намерих много и различни миди и рапанчета. Като се видим ше ти подаря .
Изпращам ти няколко картички и от мен :)
С любов

fibichkaa
10-10-2011, 22:14
Проблема е решен !
Заключете !

marin4itu
10-11-2011, 06:49
Ето ти добър речник, за да го използваш, защото никой няма да седне тук да ти пише на готово. И като пишеш на друг език писмо или есе, най-голяма грешка е първо да е на български, трябва мисълта ти да тече на езика.

http://www.eurodict.com/