PDA

View Full Version : гимназии ама немски :Р



vqra
10-10-2011, 22:01
незнам да ли налучвам момента но искам да ви помоля за мненията ви за 91Немска Езикова Гимназия ''Проф. Константин Гълъбов'' и 73 СОУ '' Владислав Граматик'' и коя гимназия вие предпочитате повече и защо. моля помагайте с избора и ви благодаря предварително

blahblaah
10-11-2011, 16:04
73то разбира се! :D не съм запозната с първа немска, аз уча във 73то и е супер от към всичко ;д има както във всяко училище и добри и тъпи учители но .. така е навсякъде .. огромния плюс на 73то пред всички държавни училища е че е доста модернизирано основен ремонт му правиха миналата години има новобоядисани стаи с чисто нови мебели цветни и шаренки, нови чисти тоалетни (които се заключват! ;д) и интерактивна стая която е много яка ;дд ако имаш някви по конкретни въпроси пиши ;р

gummybear
10-11-2011, 16:25
оправи си заглавието и правописа :lol: :lol: :lol: :lol:

vqra
10-11-2011, 20:25
е сега пък и праволис.... :D
и искам да попитам ако след завършен 12 клас има нещо усигоремо. Смисъл запазено място в някоя университет или нещо такова. и ако може да ми кажеш някой отрицателнии страни на даскалото. благодаря предварително

FuckingFreak
10-12-2011, 07:13
Запазено място в университет? За първи път чувам. Предполагам, че сама трябва да си "извоюваш" мястото, но може и аз да греша.

blahblaah
10-16-2011, 08:36
е сега пък и праволис.... :D
и искам да попитам ако след завършен 12 клас има нещо усигоремо. Смисъл запазено място в някоя университет или нещо такова. и ако може да ми кажеш някой отрицателнии страни на даскалото. благодаря предварително
няма такова нещо като запазено място в университет, може да съществува в някоя частна гимназия ама и за това не съм сигурна ;д
иначе отрицателни страни ... масово пушачи и ддз .. питай нещо по конкретно какво те интересува

vqra
10-16-2011, 15:33
ами как се отнасят с теб учителите..... организирано ли е всичко в училището незнам кажи нещо по различно от другите училища предполагам не си учил само в едно училище. аз в момента уча в чужбина и незнам как точно стоят нещата.

fibichkaa
10-16-2011, 23:56
73-то с две ръце ! Първо ,че е по-добре от 1-ва Немска и 2-ро ,че не е пълно с чак толкова много хора с самочувствие както в 1-ва :)
Абе в всички отношения за мен 73-то е по-добре :D

SmIlEy1
10-17-2011, 11:18
[quote="fibichkaa"]73-то с две ръце ! Първо ,че е по-добре от 1-ва Немска и 2-ро ,че не е пълно с чак толкова много хора със самочувствие както в 1-ва :)
Абе във всички отношения за мен 73-то е по-добре :D[quote]

Айде бе, наистина ли :lol: Ти да не си вътре, че да знаеш какви са хората в НЕГ?Или ще кажеш обичайното, че имаш много познати от там и всички до един са зле.Но като ти гледам правописа, тези в НЕГ си имат някакви познания и те им дават самочувствието, поне в сравнение с твоите.И по немски явно имат повечко умения от наборите си в 73-то, иначе що ли се представят по-добре на олимпиадите.И едно питане, що не провериш сред всичките ученици в паралелките на 73-то , на колко НЕГ им е била по-желаното училище след 7 клас, за което не им е стигнал балът.Сигурно на 80-90%. 8-)

MegiBoOm
10-17-2011, 11:20
И двете са хубави, просто базата на 73-то е по-нова.