PDA

View Full Version : не свършвам всеки път



starkaaa17
10-11-2011, 09:11
Може ли някой да ми помогне и да ми отговори на въпроса защо не мога да свърша всеки път? На 17г. съм и имам сериозен приятел от година и половина . не съм му изневерявала, хубаво ми е да прая секс с него, но не не свършвам всеки път, а той си мисли че му крашкам.

leadyflame
10-11-2011, 09:25
кажи му, че е идиот

gandalfepi4
10-11-2011, 09:25
1 - пише се кръшкам

2 - приятеля ти е тъп

3 - нормално е да не свършваш всеки път

sapphire5
10-11-2011, 10:03
нормално е да не свършваш всеки път

xShadyx
10-11-2011, 14:20
http://prikachi.com/images/428/3831428x.gif

Me4encety
10-11-2011, 15:07
Нормално е да не свършваш всеки път,спокойно.Кажи на приятеля ти от мен,че е идиот.Каква логика е изкарал само.Защо пък ако не свършваш всеки път да му изневеряваш? Какво общо имат двете неща ? Странни хора... 8-)

badsector
10-11-2011, 16:12
Няма как да свършваш в 100% от случаите. По-реалистично е около 80-85%. И това при условие, че приятелят ти е добър, знае как да те изцеди и се старае.

granger
10-11-2011, 16:19
Няма как да свършваш в 100% от случаите. По-реалистично е около 80-85%. И това при условие, че приятелят ти е добър, знае как да те изцеди и се старае.
Така е и аз не свършвам всеки път.То принципно до много зависи и от мозъка,това как си се настроил и има ли нещо да ми е занимавало акъла.

dream1707
10-11-2011, 16:40
Приятелят ти е тъп ...

anonymous708973
10-11-2011, 17:37
Няма как да свършваш в 100% от случаите. По-реалистично е около 80-85%. И това при условие, че приятелят ти е добър, знае как да те изцеди и се старае.

Ех <3
Мда, приятелят ти не е от най-надарените.. умствено.

Bozichko
10-11-2011, 17:46
Ей, все мъжа виновен бе. А факта, че повечето жени си мълчат по време на секс, не споделят какво искат и обичат и после ходят и бръмчат, че мъжете били смотани... Като станем вундеркини да ви четем мислите, тогава бучете. Все проблема в другия, баси хората...

granger
10-11-2011, 17:55
Ей, все мъжа виновен бе. А факта, че повечето жени си мълчат по време на секс, не споделят какво искат и обичат и после ходят и бръмчат, че мъжете били смотани... Като станем вундеркини да ви четем мислите, тогава бучете. Все проблема в другия, баси хората... И това е вярно , не мисля че винаги момчето е виновно. Все пак казвам много опира до психиката .

xBadxApple
10-11-2011, 21:15
Въобще ако не свършваш под 10 пъти, на лекар ходи...


...бахти хората, бе. Не сте централи за пичи сок. ;>

10-11-2011, 21:38
Колко си проста и неграмотна. Повръща ми се като ти чета поста.

MaLkaTa_LaDy
10-12-2011, 06:08
Колко си проста и неграмотна. Повръща ми се като ти чета поста.
Айде стига си я обиждала! Ти пък не знаеше, че не може да си в овулация и менструация едновременно... Форума е за това - да питаме.

Нормално е, да не свършваш всеки път. Има някои момичета, които за година и половина сексуален живот не са свършвали нито един път.

dirtyyy
10-12-2011, 10:22
Какво общо има кръшкането с не-свършването? :д
Карай го да не мисли само за себе си,но и да те погалва..

gabsit000
10-12-2011, 12:06
Няма как да свършваш в 100% от случаите. По-реалистично е около 80-85%. И това при условие, че приятелят ти е добър, знае как да те изцеди и се старае.



TRUE!!!

badsector
10-12-2011, 12:48
...умствено.
Да се подчертае.

...да ви четем мислите,...
То е достатъчно да разчиташ езика на тялото. А пък ако знаеш как, можеш да накараш една жена да прави всичко за теб и да я настройваш според твоите моментни желания. Така можеш и да я накараш да й се иска да прави секс, както на теб ти се иска. И като цяло в живота е така - жените показват непрекъснато какво искат по един или друг начин. Просто мъжете не го забелязват, или се правят, че не са го забелязали.

Freeman95
10-12-2011, 17:40
Как свършваш клиторно или вагинално?

10-12-2011, 18:17
Колко си проста и неграмотна. Повръща ми се като ти чета поста.
Айде стига си я обиждала! Ти пък не знаеше, че не може да си в овулация и менструация едновременно... Форума е за това - да питаме.

Нормално е, да не свършваш всеки път. Има някои момичета, които за година и половина сексуален живот не са свършвали нито един път.
Ауу къде си бе адвокате. Направо ме затапИ. Ако беше чела достатъчно щеше да разбереш тогавашния ми въпрос.

MaLkaTa_LaDy
10-12-2011, 18:32
Колко си проста и неграмотна. Повръща ми се като ти чета поста.
Айде стига си я обиждала! Ти пък не знаеше, че не може да си в овулация и менструация едновременно... Форума е за това - да питаме.

Нормално е, да не свършваш всеки път. Има някои момичета, които за година и половина сексуален живот не са свършвали нито един път.
Ауу къде си бе адвокате. Направо ме затапИ. Ако беше чела достатъчно щеше да разбереш тогавашния ми въпрос.
Много оффтопик, но http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=9413526&highlight=#9413526 второто мнение е твое. И си написала точно това.

macromicro
10-12-2011, 18:50
Може ли някой да ми помогне и да ми отговори на въпроса защо не мога да свърша всеки път? На 17г. съм и имам сериозен приятел от година и половина . не съм му изневерявала, хубаво ми е да прая секс с него, но не не свършвам всеки път, а той си мисли че му крашкам.Гаджето ти е слаб любовник.Намери си нов.

granger
10-12-2011, 18:53
Може ли някой да ми помогне и да ми отговори на въпроса защо не мога да свърша всеки път? На 17г. съм и имам сериозен приятел от година и половина . не съм му изневерявала, хубаво ми е да прая секс с него, но не не свършвам всеки път, а той си мисли че му крашкам.Гаджето ти е слаб любовник.Намери си нов.

Оф като почнеш и ти. Понякога психиката играе голяма роля,друга работа,че приятелят и е тъпанар и според него тя му кръшка ,щото не свършвала...като изпобретят бутон Press here for Orgasm ,ми се обади.Ако ще и много добър любовник да е с 25 см патка,ако мацата е била ангажирана психически може и да не може да свърши.Пък и къде е казано ,че винаги трябва да свършваме?!
Поне за мен,дори самият секс, дори и без да свърша е удоволствие.

10-12-2011, 19:12
Колко си проста и неграмотна. Повръща ми се като ти чета поста.
Айде стига си я обиждала! Ти пък не знаеше, че не може да си в овулация и менструация едновременно... Форума е за това - да питаме.

Нормално е, да не свършваш всеки път. Има някои момичета, които за година и половина сексуален живот не са свършвали нито един път.
Ауу къде си бе адвокате. Направо ме затапИ. Ако беше чела достатъчно щеше да разбереш тогавашния ми въпрос.
Много оффтопик, но http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=9413526&highlight=#9413526 второто мнение е твое. И си написала точно това.
Да, защото е вярно :)

MaLkaTa_LaDy
10-12-2011, 19:33
Колко си проста и неграмотна. Повръща ми се като ти чета поста.
Айде стига си я обиждала! Ти пък не знаеше, че не може да си в овулация и менструация едновременно... Форума е за това - да питаме.

Нормално е, да не свършваш всеки път. Има някои момичета, които за година и половина сексуален живот не са свършвали нито един път.
Ауу къде си бе адвокате. Направо ме затапИ. Ако беше чела достатъчно щеше да разбереш тогавашния ми въпрос.
Много оффтопик, но http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=9413526&highlight=#9413526 второто мнение е твое. И си написала точно това.
Да, защото е вярно :)
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=665&Itemid=38
И цитирам: Фоликуларна фаза - Продължава от първия ден (първи ден на менструацията) на цикъла до овулацията – средно 10-14 дни.
Как мислиш да е възможно двете фази да съвпаднат?

10-12-2011, 19:34
МОЖЕ БИ защото има всякакви АНОМАЛИИ?!

Bozichko
10-12-2011, 20:57
...умствено.
Да се подчертае.

...да ви четем мислите,...
То е достатъчно да разчиташ езика на тялото. А пък ако знаеш как, можеш да накараш една жена да прави всичко за теб и да я настройваш според твоите моментни желания. Така можеш и да я накараш да й се иска да прави секс, както на теб ти се иска. И като цяло в живота е така - жените показват непрекъснато какво искат по един или друг начин. Просто мъжете не го забелязват, или се правят, че не са го забелязали.

Всички сме ги чували тези, ама вярно в това - малко... Огромен % от жените нямат идея кво искат, камо ли да покажат на партньора си. Хич не ми ги разправяй тези, някой 13-15 годишен дето още не прави разлика дали му се е*е или му се пика, може да ти повярва!

MaLkaTa_LaDy
10-13-2011, 06:30
МОЖЕ БИ защото има всякакви АНОМАЛИИ?!
Това ме разби! Приеми един път, че си сгрешила, толкова ли е трудно? Защо на някоя тема "Бременна ли съм, ако ми свърши в устата?" не отговориш "Да, има всякакви аномалии."?! Защото си говорим за наука, за това.

Little_Lady93
10-13-2011, 07:15
За жените е нормално, приятеля ти трябва малко да се образова. :shock:

10-13-2011, 08:45
МОЖЕ БИ защото има всякакви АНОМАЛИИ?!
Това ме разби! Приеми един път, че си сгрешила, толкова ли е трудно? Защо на някоя тема "Бременна ли съм, ако ми свърши в устата?" не отговориш "Да, има всякакви аномалии."?! Защото си говорим за наука, за това.
Имам една приятелка, нещо и се прецакаха яйчниците И на която и идваше на няколко дена. Познай кога й беше овулацията. И да това имам предвид под аномалии. Щом има жени забременяли по време на цикъл, значи е възможно.

badsector
10-13-2011, 09:52
Всички сме ги чували тези, ама вярно в това - малко... Огромен % от жените нямат идея кво искат, камо ли да покажат на партньора си. Хич не ми ги разправяй тези, някой 13-15 годишен дето още не прави разлика дали му се е*е или му се пика, може да ти повярва!
Виж ся, те може и да не знаят, но партньорът й трябва да й предложи варианти и тя да си избере :D За мен жената е като музикален инструмент - свириш каквото си искаш и от умението ти (или настроението/желанието) зависи дали ще е красиво. Разбира се първоначално трябва да се научиш да свириш върху всяка конкретна жена. Няма две 100% еднакви, но могат да се обособят групи прилики. Съответно на колкото повече инструмента си се научил да свириш, толкова по-голяма е вероятността да изсвириш нещо хубаво на нов инструмент. Но да направя разликата, че обикновения тъпкач въобще не се учи да свири. И да, между всички има един инструмент, който най-много ще ти подхожда :)

Bozichko
10-13-2011, 10:36
badsector, приятел, не правиш добро сравнение, даже изобщо. Но схванах идеята ти. Аз обаче ще ти предложа една идея, която при мен работи перфектно и до сега не е имало девойка, с която да не се получи всичко перфе. ГОВОРИМ СИ ! Знаеш ли един разговор колко неща променя? Споделяне, разказване и доверяване на лични неща. Едни казват, че е старомодно, други казват, че е тъпо, мен слабо ме интересува. Върши работа и то всеки път. А да не обяснявам, че някои от мацките се шашват като ги питам, което ми показва, че има доста мъже, които гледат своят кеф, а слабо ги вълнува за момичетата :) Практиката не е всичко, важна е, но не е всичко :)

chochotwo
10-13-2011, 10:55
Всичко е въпрос на време и аз съм на 13 и се изпразвам всеки път :lol: 8) :lol:

badsector
10-13-2011, 17:24
Говоренето е задължително. Доказано най-добрата тактика с плиткоумни курви е да не я остаавяш да каже нищо. Намилаш й на главата и след известно време и тя не знае как е свалила гащите. А постоянният партньор съвсем нормално търси разговор. Всеки човек има нужда от общуване, а когато си говорите двамата с половинката, дори и проблемите изглеждат по-розово, което е предпоставка за качествен секс. И в крайна сметка жените имат нужда да бъдат изслушвани и да им съчувстваме. Така усещат някаква подкрепа. Не че не могат да се справят сами с нещо, но така им е по-сладко - малко на принципа клю-клю да споделим успехите, за да се вдигне самочувствието. Абе шантава работа, но да, трябва да се говори.

Je7
10-13-2011, 18:15
МОЖЕ БИ защото има всякакви АНОМАЛИИ?!
Това ме разби! Приеми един път, че си сгрешила, толкова ли е трудно? Защо на някоя тема "Бременна ли съм, ако ми свърши в устата?" не отговориш "Да, има всякакви аномалии."?! Защото си говорим за наука, за това.
Имам една приятелка, нещо и се прецакаха яйчниците И на която и идваше на няколко дена. Познай кога й беше овулацията. И да това имам предвид под аномалии. Щом има жени забременяли по време на цикъл, значи е възможно.
Това вероятно са били цикли без овулация, както е нормално да е всекии 13ти. А е възможно да се забременее по време на менструация, не защото тя може да съвпадне с овелацията, а защото сперматозоидите живеят в средата на влагалището повече от ден...
П.с. Коментара е от MaLkaTa_LaDy

10-13-2011, 18:18
МОЖЕ БИ защото има всякакви АНОМАЛИИ?!
Това ме разби! Приеми един път, че си сгрешила, толкова ли е трудно? Защо на някоя тема "Бременна ли съм, ако ми свърши в устата?" не отговориш "Да, има всякакви аномалии."?! Защото си говорим за наука, за това.
Имам една приятелка, нещо и се прецакаха яйчниците И на която и идваше на няколко дена. Познай кога й беше овулацията. И да това имам предвид под аномалии. Щом има жени забременяли по време на цикъл, значи е възможно.
Това вероятно са били цикли без овулация, както е нормално да е всекии 13ти. А е възможно да се забременее по време на менструация, не защото тя може да съвпадне с овелацията, а защото сперматозоидите живеят в средата на влагалището повече от ден...
П.с. Коментара е от MaLkaTa_LaDy
Аха..Да... Живеят 2 дни. и?

10-13-2011, 18:21
Всички сме ги чували тези, ама вярно в това - малко... Огромен % от жените нямат идея кво искат, камо ли да покажат на партньора си. Хич не ми ги разправяй тези, някой 13-15 годишен дето още не прави разлика дали му се е*е или му се пика, може да ти повярва!
Виж ся, те може и да не знаят, но партньорът й трябва да й предложи варианти и тя да си избере :D За мен жената е като музикален инструмент - свириш каквото си искаш и от умението ти (или настроението/желанието) зависи дали ще е красиво. Разбира се първоначално трябва да се научиш да свириш върху всяка конкретна жена. Няма две 100% еднакви, но могат да се обособят групи прилики. Съответно на колкото повече инструмента си се научил да свириш, толкова по-голяма е вероятността да изсвириш нещо хубаво на нов инструмент. Но да направя разликата, че обикновения тъпкач въобще не се учи да свири. И да, между всички има един инструмент, който най-много ще ти подхожда :)
На партньора й като го гледам изобщо не му пука, че тя не свършва, а че тя му била кръшкала. От 13-15 годишен пикльо не очаквай да предлага варианти. За него е важно, че просто ръга. И от 13-14годишна не очаквай да знае какво харесва.

badsector
10-14-2011, 13:35
На партньора й като го гледам изобщо не му пука, че тя не свършва, а че тя му била кръшкала...
Именно там се корени проблемът. На него му е през оная работа, важното е, че ръга. А обвиненията, че тя уж му кръшкала са просто маневра за отвличане на вниманието от същността на проблема и опит да се прехвърли вината върху нея. По същия начин както протестите напоследък, всички политици тръбяха колко етнически били, а на практика те бяха срещу правителството. Е да, ама явно имаше ефект, защото Европа се върза на техните лъжи.

...От 13-15 годишен пикльо не очаквай да предлага варианти. За него е важно, че просто ръга. И от 13-14годишна не очаквай да знае какво харесва.
Е, тя е на 17, принципно би трябвало вече да е разучила тялото си по време на мастурбация и да знае какво й харесва и какво не. Да, всеки организъм е различен и някои въобще не могат да свършват на тази възраст защото телата им не са порастнали достатъчно. За мен 17 си е ранна възраст за проебаване от чисто физиологическа гледна точка.

pakmebannaha
10-14-2011, 13:42
Може ли някой да ми помогне и да ми отговори на въпроса защо не мога да свърша всеки път? На 17г. съм и имам сериозен приятел от година и половина . не съм му изневерявала, хубаво ми е да прая секс с него, но не не свършвам всеки път, а той си мисли че му крашкам.

Свиквай тва те чака цял живот

10-14-2011, 20:10
На партньора й като го гледам изобщо не му пука, че тя не свършва, а че тя му била кръшкала...
Именно там се корени проблемът. На него му е през оная работа, важното е, че ръга. А обвиненията, че тя уж му кръшкала са просто маневра за отвличане на вниманието от същността на проблема и опит да се прехвърли вината върху нея. По същия начин както протестите напоследък, всички политици тръбяха колко етнически били, а на практика те бяха срещу правителството. Е да, ама явно имаше ефект, защото Европа се върза на техните лъжи.

...От 13-15 годишен пикльо не очаквай да предлага варианти. За него е важно, че просто ръга. И от 13-14годишна не очаквай да знае какво харесва.
Е, тя е на 17, принципно би трябвало вече да е разучила тялото си по време на мастурбация и да знае какво й харесва и какво не. Да, всеки организъм е различен и някои въобще не могат да свършват на тази възраст защото телата им не са порастнали достатъчно. За мен 17 си е ранна възраст за проебаване от чисто физиологическа гледна точка.
Не, аз просто го сложих като сравнение,не относно мадамата.
А иначе има и доста 17годишни момичета, които не знаят какво и защо правят, но продължават да се лашкат насам натам с разни пичове..и после се чудят защо не им е приятно... :?

adidaskataWE
10-15-2011, 19:17
нормално е,аз никога не съм свършвала ;д

badsector
10-16-2011, 11:07
...А иначе има и доста 17годишни момичета, които не знаят какво и защо правят, но продължават да се лашкат насам натам с разни пичове..и после се чудят защо не им е приятно... :?
Дори според мен са по-голямта част :D

10-16-2011, 11:08
Ми като си малка пикла и не знаеш какво правиш няма да свършваш. Пфхах. Като станеш на 40 ще разбереш.