PDA

View Full Version : Жените като цяло



BeTiTyYy333
10-11-2011, 10:23
Здравейте,надявам се да не съм объркала раздела,но ако все пак има някакъв проблем,моля да ме уведомите. Така,нека премина към това,за което направих тази тема. Прочетох доста за това как изглеждат определени типове момичета в очите на момчетата. И попаднах на това:

Красивите жени, които знаят как да се обличат и имат възможност да го правят се наричат курви. В тази връзка, не се ползва буквалното значение на "курва", а модерният синоним на "яка мацка". Курва през ХХI век е общоприето понятие за млада красива жена с ниско образование и над средните доходи за страната. Курвите обикновено си нямат гаджета. Те са вечно недоволни и капризничат много. Подли са.

А какво става,когато имаш възможност да се обличаш добре,не си разглезена,имаш високо образование,нямаш гадже поради простата причина,че не си намерила човека,трябва ти много малко,за да бъдеш доволна и просто искаш да обичаш и да бъдеш обичана? Какъв тип си тогава? И въпрос към момчетата: Бихте ли излезли с момиче,като това,което описах?

Благодаря за отделеното време! :)

Soraq
10-11-2011, 10:30
В тази връзка, не се ползва буквалното значение на "к***а", а модерният синоним на "яка мацка". Тука си в грешка!! :)

BeTiTyYy333
10-11-2011, 10:32
Това не съм го писала аз и точно защото смятам,че разбирането е погрешно,затова съм го публикувала.

sexa_na_kompleksa
10-11-2011, 11:06
Всеки би излезнал с интелигентно, образовано и красиво момиче. Но не се хаби - щом пускаш такава тема, надали си толкова интелигентна. : )

BlindedAngel
10-11-2011, 11:07
В тази връзка, не се ползва буквалното значение на "к***а", а модерният синоним на "яка мацка". Тука си в грешка!! :)
Не, не е 8)

NomNomNom
10-11-2011, 11:07
Пак си курва, лолз.

BeTiTyYy333
10-11-2011, 11:10
Да,добре.1. Защо трябва да не съм интелигентна,за да пусна такава тема?
2. Не ме познаваш,за да знаеш дали съм,или не съм.
3. Просто се интересувам и реших да пусна такава тема.
Не виждам къде е проблема! :)

NomNomNom
10-11-2011, 11:12
Ако не беше тъпа, нямаше да пускаш тема и да се интересуваш.

BeTiTyYy333
10-11-2011, 11:15
Добре,мислете си колкото и каквото си искате. Щом се получи такъв ГОЛЯМ проблем,моля темата ми да бъде изтрита! :)

Bozichko
10-11-2011, 11:15
Тва го е писала или някоя от горепосочените или някой загорял оръфляк. Има си начин за "добре облечени" има си и коренно различен начин за курвенско облечени. Да ок, да речем, че момичето е хубаво, има страхотно тяло (не обсъждам акъла) и ходи постоянно ама почти гола, това за мен не е добре облечена! Не може някви 13-15 годишни момичета да ходят да си веят голите гъзове из парковете и да очакваш да им кажем "браво добре се обличате". Курвенското, за мен лично, се изразява в това, че една жена се облича по такъв начин, че един вид - рекламира тялото си, да го продава! Видиш ли такава жена, не очаквай в главата да има нещо. Яка мацка е нещо коренно различно. Много има да се говори по тая тема, но едно е ясно. Има си хора, които си търсят "лесни" мацки, има си и такива, които не ги ненавиждат. На кой, както му е приятно :)

BeTiTyYy333
10-11-2011, 11:25
Бозичко,благодаря за отговора. Най-после един разбран човек! :)

anonymous708973
10-11-2011, 13:30
Темата е безсмислена. Сериозно ли очакваш някой да ти каже, че би излязъл с момиче като описаното?

fenasf
10-12-2011, 18:57
Какви комплекси избиваш?! Да, естествено, че бих. Обожавам момичета, които полагат грижи за себе си, а да са по-леснички и не толкова умни са плюсове за мен :)

marin4itu
10-12-2011, 19:07
Определено си личи когато една жена разполага с пари за дрехи и се облича със стил. Аз на такава жена не бих казала, че е курва, а дори бих си казала, че има добър стил. Когато по начина на обличане жената не уважава себе си и е покрила не повече от 10% от тялото си, ами да тя е курва, независимо колко пари й струват парцалите и определено не е красиво.

xBadxApple
10-12-2011, 19:14
Всеки би излезнал с интелигентно, образовано и красиво момиче. Но не се хаби - щом пускаш такава тема, надали си толкова интелигентна. : )

Right on spot.

blaaablaaablaaa
10-12-2011, 19:25
Според дадения цитат к***ата на 21 век е страшно нещо. Има триметрови зъби, ловува най-вече вечер и нощем. Храни се с... Кръв 8-) . Облечена е с черна мантия и най-големият и враг е Чък Норис. Покрила е не повече от 1% от тялото си - не вярвайте, това е маскировка, с която се слива с природната среда, докато дебне плячката си. :D
Да се върнем на темата. Какъв тип си тогава? Обикновено момиче. Ако наистина искаш просто да обичаш някого и да бъдеш обичана, в което не се съмнявам, ще го намериш. И... Като момче, да, бих излязъл с такова момиче, ако имам възможност. :)

Blab
10-12-2011, 19:41
^supernatural much?:Д
//страхотен ник!;

(закачка) по темата: кой мъж би понесъл по-интелигентна от себе си жена? 'айде сега, народни приказки:Д