PDA

View Full Version : Пинчер



Veroniika
10-11-2011, 13:30
Здравейте на всички ! Въпроса ми е някой от тук има ли пинчер ? Какви животни са , правят ли бели или са спокойни :) Разкажете ми за вашите сладури :) :)

Queenie
10-11-2011, 13:38
Много са злобнички ! Аз нямам , но съседката има , само като се кастрират съответно стават добри.Иначе не са от кучетата , които правят бели.

Xeon
10-11-2011, 17:31
Я виж, че не правят бели ! Оставиш ли го само за повече време ще изяде всичко което набара.Когато го набиеш или му се скараш по-лошо, веднага ще се изпика върху нещо твое(възглавница, одеало, обувки и т.н).Пинчерите също се мислят за големи кучета и са безстрашни, така че трябва да го пазиш от контакт с други големи кучета, защото ще им налети като "стой, та гледай".Хубаво е да го разхождаш поне 4-5 пъти седмично, като разходката трябва да е поне 1.5-2 км.Е, ако се държиш добре с него и то ще е така, страшно игриви кучета са.И още една черта - ще иска да спи с някого, на земята, особено само, НЯМА да легне..е, поне докато е малко. :D Моето куче е хибрид межди пекинез и пинчер, но характера му е ИЗЦЯЛО на пинчер и тея неща ти ги казвам от опит.

PullMeCloser
10-11-2011, 20:58
Я виж, че не правят бели ! Оставиш ли го само за повече време ще изяде всичко което набара.Когато го набиеш или му се скараш по-лошо, веднага ще се изпика върху нещо твое(възглавница, одеало, обувки и т.н).Пинчерите също се мислят за големи кучета и са безстрашни, така че трябва да го пазиш от контакт с други големи кучета, защото ще им налети като "стой, та гледай".Хубаво е да го разхождаш поне 4-5 пъти седмично, като разходката трябва да е поне 1.5-2 км.Е, ако се държиш добре с него и то ще е така, страшно игриви кучета са.И още една черта - ще иска да спи с някого, на земята, особено само, НЯМА да легне..е, поне докато е малко. :D Моето куче е хибрид межди пекинез и пинчер, но характера му е ИЗЦЯЛО на пинчер и тея неща ти ги казвам от опит.

Болднатото е пълна глупост. :) Нямам пинчер, но го казвам със сигурност.

Veroniika
10-12-2011, 09:21
Благодаря ви много за отговорите :) А някой от форумците да има мопс или чихуахуа ? Какви кученца са те ? Разкажете ми :) Задавам такива въпроси , защото мисля да си взимам малка порода като тези изброените :) Благодаря предварително :)

lion69
10-15-2011, 18:49
Благодаря ви много за отговорите :) А някой от форумците да има мопс или чихуахуа ? Какви кученца са те ? Разкажете ми :) Задавам такива въпроси , защото мисля да си взимам малка порода като тези изброените :) Благодаря предварително :)
аз имам пинчери два мъжки и женски и да ти кажа честно начи отначало пикаеха нявсякъде но постепенно се научиха като цяло са мн умни животни,значи на моите като им кажеш навън и почват да се радват разбират че ше ги извеждам има доста плюсове от другите - кучета малки са,козината им е къса и не пада,ядат малко и малко лаят де ама нали все пак са кучета и това е пинчера е същото като коте само дето лае :D а относно спането Xeon е напълно прав/а много пъти съм се събуждал с един от двата пинчера в леглото 8-)