PDA

View Full Version : Дали или не?



ivyy
10-11-2011, 14:16
Такаа...дойде и моят ред да пиша в този форум. Просто вече съм толкова объркана и ми трябва съвет.
До сега съм имала само две несериозни връзки за неповече от месец, два. Ама ето, че се появи едно момче, което е супер готино (като характер) и просто ми е влязъл под кожата. Пишем си всяка вечер по всякакви теми и е наистина забавно. В училище говорим малко, защото или аз, или той говори с някой друг в междучасията. (в различни класове сме) Обаче тук се появява едно 'но'. Той общува с доста момичета и с едно от тях ми изглеждат близки. И сега не съм сигурна дали не харесва това друго момиче. Просто не мога да преценя.
Като мина покрай него ме ръчка често и веднъж даже ми хвана ръката. По скайп стана въпрос за връзките и той каза, че няма приятелка, но харесва едно специално момиче, а тук отново не съм сигурна дали не е говорил за онова момиче. Тя е доста сладка и много приятен човек. (познавам я от както бяхме 6ти клас, а сега сме 10ти).
Та искам да ви попитам въобще да му кажа ли, че го харесвам или да го оставя. Разбрах, че той предпочита момичето да направи първата крачка, но не съм напълно сигурна в това.
П.П. Изпраща ми прегръдки по скайп и често ми се усмихва. И да, знам, че нямате кристални топки така, че такива коментари може да си спестите. Както знам, че има още хиляди такива теми, но като това ми се случва на мен просто не знам какво да правя.

sexa_na_kompleksa
10-11-2011, 14:18
Защо не пробваш да се сближите още и нещата да станат някак си от само себе си? Не ти ли се струва малко рисковано да отидеш при него и да му кажеш: 'Харесвам те, хайде да станем гаджета"? ; )

ivyy
10-11-2011, 14:22
Въобще не съм мислила да отида и да му го изръся като гръм от ясно небе. Не съм чак толкова смела. Пък и ако не ме харесва не искам да го загубя като приятел, защото е един на милион. За сближаването съм напълно съгласна. Познаваме се от горе-долу седем години, но започнахме да си говорим чак това лято.

Sh@d0w
10-11-2011, 14:25
Ти не го ли попита кое е това "специално момиче",което харесва?

ivyy
10-11-2011, 14:28
Не, щтот съм адски тъпа. :@ Много ме е яд, че не попитах още тогава, а се сетих чак днес. То винаги така правя. Замислям се над нещо чак когата е късно.

anonymous708973
10-11-2011, 14:29
Излезте двамата в неангажираща обстановка :)

ivcheto0o
10-11-2011, 14:36
Според мен има голяма вероятност това "специално момиче" да си ти и това да е било намек от негова страна.Подкрепям горните мнения да се сближите,да излезете и да го подпитваш деликатно на тази тема :)

bebeemalko
10-11-2011, 14:39
Повдигни темата за гаджетата съвсем леко, или може да пробваш да го подразниш на базик примерно като '' Абе днес видях едно мн яко момче '' и виж дали ще се подразни.... или кажи ''Харесвам едно момче, но не знам как да му го кажа'' ... пробвай с каквото се сетиш. Успех :)

ivyy
10-11-2011, 14:41
Ох, туй с излизането и аз съм си го мислила, но не знам как да го попитам и да изглежда неангажиращо. Просто съм доста срамежлива и си гълтам граматиката.

DesireToFire
10-11-2011, 15:37
Ох, туй с излизането и аз съм си го мислила, но не знам как да го попитам и да изглежда неангажиращо. Просто съм доста срамежлива и си гълтам граматиката.
"Трябва да си върна книгите в библиотеката. Искаш ли да дойдеш с мен?"

BornToRaiseTheHell
10-11-2011, 16:07
" Койт` играй-пичели, койт` ни играй-ни пичели."

anonymous708973
10-11-2011, 17:06
Ох, туй с излизането и аз съм си го мислила, но не знам как да го попитам и да изглежда неангажиращо. Просто съм доста срамежлива и си гълтам граматиката.
"Трябва да си върна книгите в библиотеката. Искаш ли да дойдеш с мен?"

Примерно. Изобщо не разбирам защо превръщате първите срещи в such a big deal. С толкова хора съм излизала на първа среща и осъзнах, че е била такава съвсем скоро 8-) "Излиза ми се тая вечер, хайде да пийнем бира" звучи готино, леко и неангажиращо, няма да се чувстваш тъпо, ако те отреже, и в същото време той разбира, че си поканила специално него. :)

abvd
10-11-2011, 17:09
Не изпускай шанса .. кажи му пък каквото ще да става по-нататък !!! :) УСПЕХ.

fenkaaa
10-11-2011, 17:23
Според мен има голяма вероятност това "специално момиче" да си ти и това да е било намек от негова страна.Подкрепям горните мнения да се сближите,да излезете и да го подпитваш деликатно на тази тема :)

ivyy
10-11-2011, 17:32
Казах му, ама си оставаме само приятели. Имал, не точно,де, приятелка, ама важното е, че си оставаме приятели.

Sh@d0w
10-11-2011, 17:37
Казах му, ама си оставаме само приятели. Имал, не точно,де, приятелка, ама важното е, че си оставаме приятели.

Горе главата,поне си опитала 8-)

ewiow
10-11-2011, 17:46
Според мен има голяма вероятност това "специално момиче" да си ти и това да е било намек от негова страна.Подкрепям горните мнения да се сближите,да излезете и да го подпитваш деликатно на тази тема :)

+1 ;)
И аз съм на същото мнение :)

anonymous708973
10-11-2011, 17:47
Казах му, ама си оставаме само приятели. Имал, не точно,де, приятелка, ама важното е, че си оставаме приятели.

Горе главата,поне си опитала 8-)

Точно. Гледай на това като на придобит опит :)

ivyy
10-12-2011, 12:50
Главата ми си е гордо вдигната :D А и с момчето си говорим сякаш нищо не съм казвала така, че взаимоотношенията ни са си супер и непроменени. :) И все пак ви благодаря за отговорите.

bebeemalko
10-12-2011, 13:23
ебаси човека (сега да не го обиждам) как може така да те залъгва...... нямам думи просто много добре знам как се чувстваш :( SRY

bloodyred
10-12-2011, 14:15
Така ще си повишиш самооценката, както казва госпожата ми по Психология .. всеки опит, макар и неуспешен повишава собствената ни самооценка и наистина е така .. сега може и да ти е кофти, но ще премине .. гледаш напред и музиката до дупка хаха.. :))

ivyy
10-12-2011, 14:27
ебаси човека (сега да не го обиждам) как може така да те залъгва...... нямам думи просто много добре знам как се чувстваш :( SRY
Наистина си беше доста залъгващо. :D По цялото му държание си личеше, че ме харесва, ама явно не е било така. Карай. Не е нито болка за умиране, нито края на света. ;-)