PDA

View Full Version : Постъпих ужасно с най-важния човек в живота ми



munik2805
10-11-2011, 15:10
Здравейте! Първо искам да се извиня ако има правописни грешки, тей като използвах КИРИЛИЗАТОР.
Та по темата .. Преди около година се запознах с едно момиче .. доста по-голямо от мен .. в началото не я понасях, тей като постоянно се бъзикаше с мен. Постепенно и неусетно обаче, тя ме опозна без дори да знам, че го прави.. и така с течение на времето тя се превърна в много много добра моя приятелка, на която споделях всичко и прочие. САМО ДА ПОДЧЕРТАЯ, че си имах най-добра приятелка през цялото това време.. Но тей като съм странна и имам навика неволно да се вманиячавам в някой определени хора за определен период от време, но с течение на времето тази мания се задълбочаваше .. и така с тази приятелка нещата станаха много сериозни .. всеки ден бяхме заедно .. всичко почти правехме заедно и прочие .. до момента, в който тя не реши да се премести в друг град .. Когато научих това ... се САДНАХ ;дд , но реших, че искам да направя нещо за нея в знак на благодарност за това приятелство и и подарих картина с наша снимка .. И така тя замина вече повече от 3 месеца тя не е при мен .. последния месец от ваканцията .. аз се сетих, че имам най-добра приятелка .. тя, за което и благодаря, беше до мен и слушаше за това момиче по 24 часа дневно .. прашех го несъзнателно .. тя ми казваше, че не и е приятно, но аз не я чувах .. интересувах се само и единствено от това, колко ми е гадно и прочие .. Карахме се милиони пъти за това и аз все обещавах да спра да говоря за това момиюе .. правех го за ден два и пак започвах .. до момента, в който не и писна .. беше отново пореднатаа караница и този път обаче тя каза, че нищо няма да е както преди .. в даскало ме подминава ( от което ми е най-гадно, защото не понасям това .. ) .. когато осъзнах,че тази караница може би е доста сериозна слязох на земята и се осъзнах.. СЕГА СЕ ЧУВСТВАМ ВИНОВНА .. от 2 дни не съм говорила с нея, а имам чувството, че са минали месеци .. Сега повече от всичко искам да мога да говоря с най-добрата си приятелка на всички онези теми, на които говорих с това момияе .. дано да не е прекалено късно ..Бих дала всичко за последен шанс .. бих направила всичко за да ми проговори и всичко да е както преди .. този път няма да се проваля, ако ми даде шанс .. искам да добавя само едно голямо СЪЖЕЛЯВАМ !

Колкото до най-добрата ми приятелка .. тя е прекрасен човек .. тя е всичко , от което някой би имал нужда .. съъжелявм, че сега го осъзнах, но по-добре късно отколкото никогаа..аПо-принцип мразя да пиша в такива сайтове,но сега Пиша тук с надеждата тя да прочете това .. и за да си излея душата ( о сега си спомних как си викахме така ;(( ) БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО СА СИ НАПРАВИЛИ ТРУДА ДА ПРОЧЕТАТ ТОВА .

SunT
10-11-2011, 15:57
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=437406&postdays=0&postorder=asc&start=0
Звучи прекалено еднакво.Ако ти си писала и другата тема - не си интересна.
Ако пък не си хубаво е че си го осъзнала.

Phonique
10-11-2011, 16:07
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=437406&postdays=0&postorder=asc&start=0
Звучи прекалено еднакво.Ако ти си писала и другата тема - не си интересна.
Ако пък не си хубаво е че си го осъзнала.

Мисля че момичето с Еминем на аватара е БФФ-то което това момиче от тази тема е наранило...
(бах го в изказването)

SunT
10-11-2011, 16:10
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=437406&postdays=0&postorder=asc&start=0
Звучи прекалено еднакво.Ако ти си писала и другата тема - не си интересна.
Ако пък не си хубаво е че си го осъзнала.

Мисля че момичето с Еминем на аватара е БФФ-то което това момиче от тази тема е наранило...
(бах го в изказването)
Разбрах те :-D И аз това си помислих но ако сравниш те са доста еднакви за да са писани от различни хора.Не знам, може.Нека пише и авторката

dream1707
10-11-2011, 16:18
Нека пиша и аз ... с нея се разбрахме... Пише тук, защото знае, че редовно чета, а и дадох линк към моята тема да прочете и да разбере г/д какво ми е :)

SunT
10-11-2011, 17:01
Ок, супер :)