PDA

View Full Version : За или против дългите връзки



sexystileu
10-11-2011, 15:42
За или Против дългите връзки в периода 18-23 години ?

Sh@d0w
10-11-2011, 15:45
За.Против полигамното държание съм,повечето на тази възраст гледат "да се наживеят",да пробват какво ли не,включително и някакви еднодневни забивки.

But it's not my style,предпочитам сериозна връзка,каквато и в момента имам :)

BornToRaiseTheHell
10-11-2011, 15:58
Определено за! Стига и двете страни да дават всичко от себе си връзката да не остане подобие на такава, ЗА, ЗА и пак ЗА и с двете ръце.

marin4itu
10-11-2011, 16:07
В периода на 18-23 години се смята, че човек вече би трябвало да знае какво иска и да подбира обкръжението си, било то приятели или партньор.

Аз съм ЗА дългите, но и качествени връзки в този период.

sapphire5
10-11-2011, 16:29
За

pofek
10-11-2011, 16:30
За!

lceHeart
10-11-2011, 16:34
За, ако си сигурен, че партньора до теб, е този с който искаш да прекараш личния си живот!

Phonique
10-11-2011, 16:37
ЗА!

HotLife
10-11-2011, 16:41
За, ако си сигурен, че партньора до теб, е този с който искаш да прекараш личния си живот!
само в такъв случай... иначе да си губиш толкова време от живота за някой който не го заслужава - не.

SisiStrange
10-11-2011, 16:54
За. Не си падам по кратките безсмислени неща. Не ми е комфортно с такива "връзки", а и се чувствам самотна, когато не мога да си говоря на всякакви теми с човека, с когото имам отношения. Освен това се привързвам сравнително бързо.

anonymous708973
10-11-2011, 17:01
За. Не си падам по кратките безсмислени неща. Не ми е комфортно с такива "връзки", а и се чувствам самотна, когато не мога да си говоря на всякакви теми с човека, с когото имам отношения. Освен това се привързвам сравнително бързо.

Плюс.

dream1707
10-11-2011, 17:04
За. Не си падам по кратките безсмислени неща. Не ми е комфортно с такива "връзки", а и се чувствам самотна, когато не мога да си говоря на всякакви теми с човека, с когото имам отношения. Освен това се привързвам сравнително бързо.

same here :)

XTREMEFREERIDE
10-11-2011, 17:06
За. Не си падам по кратките безсмислени неща. Не ми е комфортно с такива "връзки", а и се чувствам самотна, когато не мога да си говоря на всякакви теми с човека, с когото имам отношения. Освен това се привързвам сравнително бързо.

Always.

VampireLover3
10-11-2011, 17:10
За! :)

fenkaaa
10-11-2011, 17:20
ЗА.Имала съм 1 такава и това е сегашната ми.. и бих казала,че отдавна намерих липсващото в предишните ми връзки - любов,уважение,доверие и т.н .. Хубаво е да знаеш,че можеш да разчиташ на човека до теб по всяко едно време,а също така,че той наистина те обича :)

ivcheto0o
10-11-2011, 17:25
За! :)

Bozichko
10-11-2011, 17:30
Зависи от живота и от хората. Ако има човек, с който си заслужава да се обвържа за дълго - правя го. Всичко зависи от обкръжението. :)

Alabalaportokala
10-11-2011, 17:37
Против. Аз съм на следния принцип: един мъж никога няма да преспи с всички жени на света, но трябва да се стреми към това.

Няма начин да бъда с 1 човек повече от месец. Писва... Искам си сексуалното разнообразие и свободата да правя каквото си поискам с която си поискам когато си поискам!

Да, на полигамията. Моногамията е за жени и мъже на които не им върви с жените.

Поздрави.

XxInn0cencexX
10-11-2011, 17:40
Категорично За.Сегашната ми връзка е единствената ми сериозна и никога не съм се чувствала толкова щастлива,влюбена,уважавана .

tuzaro
10-11-2011, 17:42
зависи дали си на 18 или 23 има голяма разлика

anonymous708973
10-11-2011, 17:46
Против. Аз съм на следния принцип: един мъж никога няма да преспи с всички жени на света, но трябва да се стреми към това.
Няма начин да бъда с 1 човек повече от месец. Писва... Искам си сексуалното разнообразие и свободата да правя каквото си поискам с която си поискам когато си поискам!
Да, на полигамията. Моногамията е за жени и мъже на които не им върви с жените.

Поздрави.

От тоя момент спрях да те имам за пич и да ценя мненията ти. Абсолютно глупост е това. Не знам на колко си, но един ден ще осъзнаеш, че искаш една определена жена и няма да можеш да погледнеш друга - жена, която ще ти завърта главата в леглото, жена, която ще те обича, ще ти помага, ще те подкрепя.
Да си моногамен значи да си силен (психически), устойчив и зрял.

ewiow
10-11-2011, 17:48
За, когато наистина ще си струва! :)

GladYouCame
10-11-2011, 17:48
хаха от момичетата май само аз съм против 8-)

kyon
10-11-2011, 18:12
За. Хубаво е, когато ти е тежко да се сетиш за човека, който обичаш и съответно той обича теб. Да знаеш, че не си сам и има човек, който би направил дори и невъзможното за твоето щастие. Няма нищо по хубаво.

Hilary_
10-11-2011, 18:18
За с две ръце! ;-)

magitu1
10-11-2011, 19:36
ЗА ЗА ЗА !!! Против ергенлъка съм.....според мен се избиват комплекси така.....

DragonLady
10-11-2011, 19:38
За. Не си падам по кратките безсмислени неща. Не ми е комфортно с такива "връзки", а и се чувствам самотна, когато не мога да си говоря на всякакви теми с човека, с когото имам отношения. Освен това се привързвам сравнително бързо.

+1

mrazqkindergarten
10-11-2011, 19:56
За, ако си сигурен, че партньора до теб, е този с който искаш да прекараш личния си живот!

Точно така.

Goddess
10-11-2011, 19:58
За.Против полигамното държание съм,повечето на тази възраст гледат "да се наживеят",да пробват какво ли не,включително и някакви еднодневни забивки.

But it's not my style,предпочитам сериозна връзка,каквато и в момента имам :)

;-)

GabrielleShayk
10-11-2011, 20:10
Ако си заслужава ДА !

fenkaaa
10-11-2011, 22:36
хаха от момичетата май само аз съм против 8-)
Няма определена причина.Привързвам се мноооооооооооого трудно към някой,а да не говорим за "обичане".На нито едно момче не съм казвала "обичам те"...не че тези думи значат нещо за мен,но просто не съм го чувствала/нямало е повод да го кажа.Най-дългата ми връзка е била 3 месеца..е,дори маалко не можах да се привържа към момчето,дори ми омръзна.Не знам,може би още не съм намерила човека,което наистина да ме накара да остана...

Добре де,на никой не си казвала Обичам те , а в подписа ти пише "Обичаме се от .... еди колко си време" :? Или то просто,защото всички го правят ... хаха :razz:

Alabalaportokala
10-11-2011, 22:49
Против. Аз съм на следния принцип: един мъж никога няма да преспи с всички жени на света, но трябва да се стреми към това.
Няма начин да бъда с 1 човек повече от месец. Писва... Искам си сексуалното разнообразие и свободата да правя каквото си поискам с която си поискам когато си поискам!
Да, на полигамията. Моногамията е за жени и мъже на които не им върви с жените.

Поздрави.

От тоя момент спрях да те имам за пич и да ценя мненията ти. Абсолютно глупост е това. Не знам на колко си, но един ден ще осъзнаеш, че искаш една определена жена и няма да можеш да погледнеш друга - жена, която ще ти завърта главата в леглото, жена, която ще те обича, ще ти помага, ще те подкрепя.
Да си моногамен значи да си силен (психически), устойчив и зрял.

През целия си живот съм бил полигамен. Така мисля и да карам занапред. Така ми е кеф. Не съм подвластен на някакви неписани закони за моногамията. Може и да си права в твърдението си затова, че един ден ще искам определена жена, а може и да не си. Ще поживеем, ще видим.

Ако приемем, че да си моногамен означава да си силен, устойчив и зрял това означава ли, че като обичам да се заигравам с различни момичета ме прави слаб, неустойчив и незрял? И ако да, защо?

А това дали ме имаш за пич или не си е лично твоя работа. Няма да се женя за теб... :)

gabsit000
10-12-2011, 10:03
За.Макар че до сега такова момче не съм срещала,което да си е заслужавало... почвам чак малко да се отчайвам,не че съм станала кой знае колко голяма,но все пак съм на възраст,която ми е нужда да имам някой до мен ..а може съдбата ще ми поднесе нещо специално..кой знае.. :P

magita
10-12-2011, 10:14
по принцип съм За дългите връзки, ама ще го разгледам и от 2-те страни...

М/у 18-23 години наистина ли има смис от дълга връзка? Да кажем че си хващаш някой за 3-4 години... разбива ти сърцето и не сме готови след тва да създадем семейство, не знаем в какви са се превърнали срещуположния пол..

Ама от друга страна пък си е супер яко да знаеш, че има някой до теб, дето ще направи всичко, защото те обича... а защо не след една дълга връзка да последва и семейството... ?

и все пак съм За ...

sladur4etyYy
10-12-2011, 11:03
няма такова нещо като ''за или против ''. всичко си е до човека, с когото си.

ако попаднеш на някого, с когото си допадате, нима ще го зарежеш, без причина, само защото ''не си по дългите връзки''? а ако с гаджето ти грам не се разбирате и всичко в отношенията ви е с главата надолу, нима ще седиш при него, ей така, заради принципа ''падам си по дълги връзки''?

нещата просто се случват.

anonymous708973
10-12-2011, 11:06
Слаб си, защото ти е слаб ангелът.
Неустойчив си, защото не използваш предимството на човека спрямо животните (да мислиш, да преценяш и да използваш волята си в положителна насока).
Незрял си, защото не можеш да пожертваш едно увлечение в името на здрава, пълноценна и пълна с любов връзка.

YoUcANNOtiMaGiNe
10-12-2011, 12:20
За, ако хората държат един на друг достатъчно и знаят, че са с човека, с когото биха прекарали остатъка от живота си.

Niakoitam
10-12-2011, 12:31
Твърдо За разбира се ако не се превърне в някаква пародия на връзка.
А за тези,които са против има една много добра мисъл:
"Любов се печели лесно, но трудно се задържа."

sexystileu
10-12-2011, 12:43
Според мен в началото на този период не трябва да имаш кой знае какви сериозни връзки. Трябва да опиташ няколко и чак тогава може да търсиш по-сериозна връзка.

NomNomNom
10-12-2011, 12:53
Квото има - тва да е.
Нямам претенции, и сериозните, и несериозните са окей.

TrickyAngel
10-12-2011, 18:49
За... ама като не съм имала такава имам ли право на глас? :lol: Предпочитам нещо сериозно, а не да си играя игрични и да "опипвам" почвата... Но явно попадам на хора, на които само "опитай от всичко" им е в главата. :) Според мен точно една сериозна връзка показва какво всъщност значи да си живееш живота пълноценно. :)

SuNsEt
10-12-2011, 18:57
ЗА стига да преодолееш както трябва раздялата и ПРОТИВ ако не можеш.

Biskfitka
10-12-2011, 20:05
За. Не си падам по кратките безсмислени неща. Не ми е комфортно с такива "връзки", а и се чувствам самотна, когато не мога да си говоря на всякакви теми с човека, с когото имам отношения. Освен това се привързвам сравнително бързо.Да :)

mim3to0o
10-19-2011, 09:10
за :oops:

Josefinne
10-19-2011, 09:13
Каквото ти на сърцето. Смятам, че ако си намерил правилния човек за теб, няма защо да го отпращаш, ако си на 18 години, бъди си с него. Ако не си намерил/а човек за теб - то тогава за каква връзка говорим? В заключение - когато се кефиш на един човек, трябва да бъдеш с него, докато това спре да ти харесва. Дали ще е дълго или кратко - зависи си от вас.

Rebirthing
10-19-2011, 09:15
Какво значи дълга връзка за вас ?

Защото повечето във форума "дългите" им връзки продължават не повече от 1-2 години...което за мен лично не е никак дълго.

Josefinne
10-19-2011, 09:17
Е, стига де, 1-2 години си е дълга връзка. Те хората след 6 месеца се женят :D
Но наоколо 3 месеца се възприема за дълга връзка от половината " читатели".

Rebirthing
10-19-2011, 09:24
Мани, мани :D аз вчера четох, че 1 месец е доста дълъг период от време :-o !!!

Josefinne
10-19-2011, 09:26
Мани, мани :D аз вчера четох, че 1 месец е доста дълъг период от време :-o !!!

Еми , да, особено ако няма и парно 8-)

Shturrrche88
10-19-2011, 12:05
За. От 17 годишна съм в сериозна връзка и се чувствам повече от добре.

Limitless
10-19-2011, 16:15
много ясно, че ЗА! Защо иначе ти е връзка? ххах .. ващайте се там секс и гръцка музика 1-2 дни .. и пътя .;д

petio
10-19-2011, 21:32
За или против както си паснат характерите така става. По принцип аз съм за, защото съм такъв, че не обичам промените и избера ли една жена да е до мен, трудно ми писва да бъда с нея.

tanch3t093
10-19-2011, 22:18
За. Не си падам по кратките безсмислени неща.
Абсолютно :)

patence92
10-20-2011, 13:34
Аз също съм твърдо ЗА, и двамата искахме сериозна връзка.. (аз и той сме на 19 ) беше ни писнало от някакви си 5 месеца и аре чао .. С моя приятел сме от 3 години и се радвам, че съм открила човек с когото може да се споделя всичко, преминали сме през бая много неща и повечето бяха много лоши .. но се справяме :).

mrazqkindergarten
10-20-2011, 14:12
Какво значи дълга връзка за вас ?

Защото повечето във форума "дългите" им връзки продължават не повече от 1-2 години...което за мен лично не е никак дълго.

Да ти имам разбиранията.. 1-2 години определено Е дълга връзка, особено ако говорим за непълнолетни души.

mjelqzkov
10-20-2011, 16:00
Според мен няма значение една връзка колко е дълга :-o
Дали е 5,6,7,8 месеца или няколко години.Няма значение има значение качеството на самата връзка.Зависи и какъв е човека.Колко бързо ще се опознаете и колко бързо ще си паснете.Вие можете да ходите и 1 година ама дето се вика като се виждате 1 път в месеца това не е много голяма връзка.Тъй ,че аз нито съм привърженик на кратките връзки ,нито на дългите връзки.Аз съм привърженик на ИСТИНСКИТЕ връзки :).Лошото е ,че искаш не искаш винаги боли от тях :).Съвсем наскоро завърших такава връзка и ми стана ясно ,че колкото си по-добър с едно момиче толкова повече ти се качва на главата ,но сам съм си виновен таа това е друга тема.Няма значение времето... има значение чувствата :).

ohluv
10-20-2011, 16:41
квот се падне

xxsmileyxx
10-24-2011, 08:00
За!! :)

lubovvv
10-24-2011, 08:46
Абсолютно ЗА!
Предпочитам да стоя сама докато намеря със сигурност човека който няма да е с мен само за веднъж. Но трудно се намират такива хора в днешно време, всичко живо иска само да чука без чувства.

Rebirthing
10-24-2011, 09:04
Какво значи дълга връзка за вас ?

Защото повечето във форума "дългите" им връзки продължават не повече от 1-2 години...което за мен лично не е никак дълго.

Да ти имам разбиранията.. 1-2 години определено Е дълга връзка, особено ако говорим за непълнолетни души.

И тези "непълнолетни души" знаеш ли още колко ДЪЛГИ връзки по 1-2 години ще имат ?!

NoMore
10-24-2011, 13:47
Нито съм за нито съм против. Ако има любов и двамата се чувстват добре заедно няма лошо и 5 години да продължи. Ама съм виждала много хора, които не са се наживели, когато им е било времето и се сещат на 30... а тогава е много грозно, повярвайте ми!

Jessie
10-24-2011, 13:49
ЗА.Имала съм 1 такава и това е сегашната ми.. и бих казала,че отдавна намерих липсващото в предишните ми връзки - любов,уважение,доверие и т.н .. Хубаво е да знаеш,че можеш да разчиташ на човека до теб по всяко едно време,а също така,че той наистина те обича :)

Напълно съгласна. :P